2020/2021

      WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH
                                
W  PIERWSZYM SEMESTRZE
                              ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

 

                         KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE 

Nazwa konkursu

WYNIKI

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Kl.

Ogólnopolska Olimpiada Polonistyczna „Olimpus”

 

Laureat

17 m.
53 m.
30 m.
50 m.
28 m.
44 m.
47 m.
49 m.
49 m.
36 m.
44 m.
34 m.
39 m.
41 m.
42 m.
43 m.
46 m.

Karol Steczko

Antonina Mrok
Maria Mędrala
Anna Chamerska
Bartosz Sikora
Hanna Pawlik
Julia Słowińska
Julia Żłobicka
Wiktoria Bogdziewicz
Julia Mrok
Nela Salamon
Oliwia Dalecka
Arleta Górna
Wiktoria Leśniak
Alicja Jacak
Nadia Ziętara
Maciej Maziakowski
Martyna Matusiak

6c

4d
4d
6d
6d
7e
7e
7e
7e
7e
7b
7a
8c
8c
8c
8c
8c
8c

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna „Olimpus”

 

Laureat
Laureat
Laureat

17 m.
24 m.
27 m.
29 m.
58 m.
17 m.
33 m.
34 m.
40 m.
59 m.

Anna Chamerska
Łukasz Janik
Martyna Matusiak 

Kajetan Samek
Jakub Plasło
Mikołaj Kurowski
Szymon Kraszewski
Damian Piwowarski
Hanna Pawlik
Arleta Górna
Martyna Zbozień
Julia Słowińska
Wiktoria Kożuch

6d
5a
8c

5a
6a
6a
5a
5a
7e
8c
7d
7e
7d

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Odbicie duszy, zwierciadło serca  - baśniowy portret
w ramie zamknięty”

Wyróżnienie

Martyna Zbozień

7d

Ogólnopolski Program Edukacyjny dla Szkół
„Zbieraj baterie i telefony”

-------------

--------------------------------------

---

 

  POBIERZWIĘCEJ 

 

 


 

    WYNIKI  ZAWODÓW SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH
                                            W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

KLASY I-VI

 DYSCYPLINA SPORTOWA
grupa 

FINAŁ DOLNOSLĄSKI
(nazwisko imię - klasa)

DWUBÓJ NOWOCZESNY
(DZ)

 II MIEJSCE


Gotowt Zofia 7C

Maziakowska Maja 7C

DWUBÓJ NOWOCZESNY
(CHŁ)

 IV MIEJSCE

Golasiński-Dragan Maksymilian 6C
Wolak Marcin 6C

 

KLASY VII-VIII

 DYSCYPLINA SPORTOWA
grupa 

FINAŁ DOLNOSLĄSKI
(nazwisko imię - klasa)

DWUBÓJ NOWOCZESNY
(CHŁ)

VI  MIEJSCE

Matujzo Marcel 7E
Stawarz Maciej 8C

SZKOLNA DRUŻYNOWA
LIGA LEKKOATLETYCZNA
(DZ)

VI MIEJSCE

Blicharz Kinga 7C
Gogolewska Katarzyna 8C
Jacak Alicja 8C
Kolanek Julia 7C
Majerz Oliwia 8B
Makowska Iwona 7B
Mucha Maja 8C
Poźniak Wanessa 7C
Siedlarz Ola 7C
Wincza Marta 8C

  

                   POBIERZ WIĘCEJ