Dla nauczycieli emerytowanych

INFORMUJEMY, IŻ W DN. OD 11 DO 13 CZERWCA 2020 R. ODBĘDZIE SIĘ WYCIECZKA KRAJOZNAWCZA DO BUDAPESZTU DLA NAUCZYCIELI KORZYSTAJĄCYCH Z ZFŚS.

 ZAPISY WRAZ Z WPŁATĄ WŁASNĄ NA POCZET ZALICZKI W SEKRETARIACIE SZKOŁY - DO 20 STYCZNIA 2020 R.

PROGRAM :

DZIEŃ 1-  Wyjazd z Polski ok. godz. 04;00 po drodze w okolicy miejscowości Blansko odwiedzimy krainę geograficzną zwaną Moravski Kras. Na miejscu zwiedzimy najpopularniejszą  jaskinię Punkvy wraz ze spływem podziemną rzeką. Następnie przejqazd do Budapesztu. Po dotarciu na miejsce   spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie, które zaczniemy  od wspaniałej panoramy miasta ze Wzgórza Gellerta dalej przejazd na Plac Milenium z grobem Nieznanego Żołnierza i kolumnadą, Zamek Vajdahunyad (z zewnątrz), objazd po mieście i przejazd do hotelu. Wieczorem rejs statkiem po Dunaju ze wspaniałą panoramą i iluminacją miasta.

DZIEŃ 2-  po śniadaniu ok. 10:00 spotkanie z przewodnikiem i całodzienne zwiedzanie Budapesztu, m.in. Wzgórze Zamkowe - zwiedzanie Katedry NMP (kościół Macieja), Baszty Rybackiej, następnie spacer ulicami Starego Miasta, Pałac Królewski, Parlament. Wieczorem przejazd do regionalnej karczmy na „Wieczór Węgierski” (kolacja z regionalnym jadłem i muzyką).

DZIEŃ 3-  Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd na słynny reprezentacyjny deptak Vaci - stanowiący turystyczne centrum handlowe z licznymi salonami mody, sklepami jubilerskimi oraz sklepikami z rękodziełem, czas na zakup pamiątek. Dla chętnych możliwość skorzystania ze słynnych basenów Seczeniego – miejsca relaksu, gdzie możemy odpocząć w basenach termalnych o różnej temperaturze wody.

Po zakończonym zwiedzaniu i umówionej godzinie zbiórki wyjazd do kraju, planowany powrót do miejsca zamieszkania w godzinach nocnych

ŚWIADCZENIA:

2 noclegi w hotelu 3* (2 x Budapeszt). Pokoje 2 i 3 os. z łazienkami, śniadania (x2),  obiadokolacja (x1), (w cenę posiłków nie są wliczone napoje), wieczór węgierski  wraz z kolacją (x1), przejazd autokarem  klasy turystycznej, ubezpieczenie OC,  KL  i  NNW, opieka pilota,  usługa przewodnika miejscowego, opłaty parkingowe i drogowe, podatek VAT.

Organizatorem wycieczki jest 5-tka! Biuro Turystyczne z Lubawki.

 

Zapraszamy!