Strona główna

Dzisiaj na tablicy

SZANOWNI RODZICE!

Zbliża się okres ferii zimowych. Aby był to czas radosnego odpoczynku, zarówno dzieci, jak i dorośli w sposób szczególny muszą dbać o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa związanych nie tylko z  zimowymi  zabawami. Należy uczynić  wszystko, aby okres zimowego wypoczynku przebiegał bez problemów, spełnił oczekiwania uczniów i pozostał miłym wspomnieniem.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i młodzieży prosimy o zapoznanie się z PORADNIKIEM BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU, który został umieszczony w zakładce DLA RODZICÓW.  

W publikacji tej, opracowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, znajdują się aktualne informacje dla organizatorów, rodziców i uczestników wypoczynku.

Polecamy Państwa uwadze również zalecenia GIS oraz skierowany do rodziców list Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji, dostępne pod adresem:

Ferie zimowe w województwie dolnośląskim będą trwały od 28 stycznia do 10 lutego 2019 r.

Wszystkim Uczniom i ich Rodzinom życzymy wspaniałego bezpiecznego wypoczynku!

 

 
Szanowni Rodzice!
Prosimy o dokładne zapoznanie się z listem Ministra Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, wystosowanym w  związku ze wzrostem zachorowań na choroby zakaźne.
List został umieszczony w  zakładce DLA RODZICÓW.

 

 

 Jestem kulturalna/kulturalny i dobrze się z tym czuję. . .

 

Tak brzmi tytuł nowego projektu, którego głównym celem jest promowanie relacji międzyludzkich, opartych na wzajemnym szacunku, życzliwości i wysokiej kulturze osobistej. Zwieńczeniem podjętych działań w ramach projektu będzie konkurs plastyczny dla dzieci z klas młodszych oraz szkolna debata dla uczniów z klas 4-7.

 

Zachęcamy do aktywnego udziału!

 

 

 W zajęciach wykorzystujemy nowoczesny sprzęt pozyskany przez szkołę w 2011 roku
w ramach projektu „Pracownia przyrodnicza w każdej gminie”.

 

 

 

 Nasza szkoła uczestniczy w w projekcie "Dolnośląska e-szkoła"