Archiwum 2021/2022
WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
Nazwa konkursu |
WYNIKI |
||
Miejsce |
Imię i nazwisko ucznia |
Kl. |
|
Ogólnopolska Olimpiada Polonistyczna „Olimpus”
|
Laureat
22 m. w kraju 34 m. 34 m. 35 m. 37 m. 38 m. 38 m. 40 m. 41 m. 41 m. 41 m. 42 m. 42 m. 43 m. 44 m. 45 m. 45 m. 45 m. 51 m. 53 m. 57 m. |
Hanna Pawlik
Julia Słowińska Wiktoria Bogdziewicz Krystian Steczko Aleksandra Duda Amelia Witecka Wiktoria Chronowska Julia Żłobicka Julia Węglińska Hanna Cebula Konstancja Adamczyk Wiktoria Kożuch Maja Zioła Oliwia Buczak Nadia Urbańska Maja Mitczak Laura Kowaliczek Zofia Gotowt Maja Kalecińska Wiktoria Wróblewska Oliwia Dalecka Jakub Plasło |
8e
8e 8e 4c 8c 8a 8c 8e 4c 4c 4c 8d 8a 8d 4c 7a 8a 8c 8a 5a 8a 7a |
Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna „Olimpus”
|
19 m. w kraju 27 m. 35 m. 37 m. 49 m. 54 m. |
Anna Chamerska Mateusz Barczyk Hanna Pawlik Łukasz Janik Julia Słowińska Maja Zioła |
7d 7d 8e 6b 8e 8a |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego |
Kwalifikacja do II etapu |
Maksymilian Lenkiewicz |
8b |
Konkurs „Poprawna polszczyzna” organizowany przez EDUELO |
Udział w II etapie |
Wiktoria Bogdziewicz |
8e |
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GEO-PLANETA |
Wyróżnienie |
Margareta Mitro Konstancja Pierzchała Maja Kalecińska Oliwia Górecka |
7a 7c 8a 8c |
Ogólnopolski Konkurs Biologiczny “Planeta i Życie” |
Wyróżnienie |
Radosław Piskorski Hanna Pawlik Julia Słowińska Aurelia Miechurska Nadia Paździur Antonina Mrok Mateusz Głód |
7b 8e 8e 7c 5d 5d 5d |
WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
KLASY I-VI
DYSCYPLINA SPORTOWA |
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI |
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE |
GR.CHŁOPCY-X m Blicharski Mateusz, 5b Cynowski Kacper, 6a Masiel Fabian, 5b Steczko Karol, 7c Steczko Krystian, 4c Śnieżek Szymon, 7a |
BADMINTON |
DZIEWCZĘTA, VII m. Leśniak Emilia, 5a Gonera Milena, 5c |
DWUBÓJ NOWOCZESNY |
DZIEWCZĘTA, Finał Dolnośląski VI m. Gonera Milena, 5c Węglińska Julia, 4c |
DWUBÓJ NOWOCZESNY |
CHŁOPCY, Finał Dolnośląski, V m. Roszkowiak Oliwier, 5d Steczko Karol, 7c |
MINI PIŁKA RĘCZNA |
CHŁOPCY, Finał Dolnośląski, IV m. Węgliński Filip, 7c Kielar Gabriel, 7a Śnieżek Szymon, 7a Lorek Wiktor, 7a Bury Miłosz, 7a Przychocki Tomasz, 6b Wyrostek Tymoteusz, 7d Zioła Seweryn, 6b Cynowski Kacper, 6b Masiel Fabian, 5b Steczko Karol, 7c |
PŁYWANIE DRUŻYNOWE |
DZIEWCZĘTA, V m. Gonera Milena, 5c Chmielewska Inez, 5c Biel Anastazja, 4c Bocheńska-Lesiuk Hanna, 6b Balcerek Maja, 6b Obrzud Laura, 5c
Wyniki indywidualne Kraul 50 m VIII m.-Gonera Milena, 5c, IX m.-Balcerek Maja, 6b
Delfin 25 VIII m.-Bocheńska-Lesiuk Hanna, 6b, VII m.-Chmielewska Inez, 5c, Grzbiet 50 m VI m.-Obrzud Laura, 5c,
Żabka 50 m VII m.-Biel Anastazja, 4c, |
PŁYWANIE DRUŻYNOWE |
CHŁOPCY, VIII m. Stawarz Michał, 7c Węgliński Filip, 7c Czaja Nikodem, 5c Potoniec Wojciech, 5c Bręśkiewicz Adrian, 5d Roszkowiak Oliwier, 5d
Wyniki indywidualne Kraul 50 m III m.-Stawarz Michał, 7c, XI m.-Bręśkiewicz Adrian, 5d,
Delfin 25 V m.-Potoniec Wojciech, 5c,
Grzbiet 50 m VIII m.-Roszkowiak Oliwier, 5d,
Żabka 50 m VII m.-Węgliński Filip, 7c, |
KLASY VII-VIII
DYSCYPLINA SPORTOWA |
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI |
DWUBÓJ NOWOCZESNY |
CHŁOPCY, IX m. Matujzo Marcel, 8e Mędrala Szymon, 8c |
DWUBÓJ NOWOCZESNY |
DZIEWCZETA, X m. Maziakowska Maja, 8c Gotowt Zofia, 8c |
PŁYWANIE INDYWIDUALNE |
Styl klasyczny 50 m VII m.-Górecka Oliwia, 8c |
PŁYWANIE INDYWIDUALNE |
Styl grzbietowy 50 m IV m.-Matujzo Marce, 8e
Styl zmienny 100 m VI m.- Matujzo Marcel, 8e |
PIŁKA SIATKOWA |
DZIEWCZĘTA, IV m. Blicharz Kinga, 8c Gotowt Zofia, 8c Górecka Oliwia, 8c Kolanek Julia, 8c Makowska Iwona, 8b Maziakowska Maja, 8c Poźniak Wanesa, 8c Siedlarz Aleksandra, 8c Żłobicka Julia, 8e |
PŁYWANIE DRUŻYNOWE |
DZIEWCZĘTA VI m. Maziakowska Maja, 8c Górecka Oliwia, 8c Chronowska Julia, 8c Blicharz Kinga, 8c Gotowt Zofia, 8c Jede Wiktoria, 7c
Wyniki indywidualne Kraul 100 m IX m.-Maziakowska Maja, 8c X m.-Blicharz Kinga, 8c
Delfin 50 V m.-Jede Wiktoria, 7c
Grzbiet 100 m VII m.-Chronowska Julia, 8c
Żabka 100 m VI m.-Górecka Oliwia, 8c IX m.-Ostrowska Wiktoria, 8c |
PŁYWANIE DRUŻYNOWE |
CHŁOPCY, V m. Matujzo Marcel, 8e Gil Dominik, 8c Kąkol Łukasz, 7c Golasiński-Dragan Maksymilian, 7c Wolak Marcin, 7c Plasło Jakub, 7a
Wyniki indywidualne Delfin 50 V m.-Kąkol Łukasz, 7c II m.-Golasiński-Dragan Maksymilian, 7c
Grzbiet 100 m V m.-Matujzo Marcel
Żabka 100 m V m.-Plasło Jakub, 7a VI m.-Wolak Marcin, 7c |
Artykuły
-
-
-
PIERNICZKOWE WARSZTATY
Uczniowie klasy Vd wraz z wychowawcą zorganizowali klasowe warsztaty pierniczkowe. W piątkowe popołudnie spotkali się w szkole, aby wspólnie ozdobić upieczone w domach pierniczki. W radosnej atmosferze, przy...
- Pierwsza strona
- Poprzednia strona
- Strona 1
- Strona 2
- Strona 3