Nasze sukcesy

WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH 

 

W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 

 

Nazwa konkursu

 i szczebel

 

N-l odpowiedzialny

WYNIKI

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Kl.

Konkurs Recytatorski Pegazik – etap szkolny

 

 

Anna Kalisiewicz

Jowita Sroka

Jowita Sroka

Joanna Filip

Jowita Sroka

Jowita Sroka

I m.

II m.

III m.

wyr.

wyr.

I m.

II m.

Martyna Matusiak

Aleksandra Majak

Natalia Jede

Kamil Leśniak

Karolina Zięba

Julia Wojtarowicz

Wiktoria Friedek

5c

6c

6c

4b

6c

 

7c

7c

Konkurs Recytatorski Śladami Papuszy (inny organizator)

Dziecięca Świetlica Środowiskowa w Kamiennej Górze

III m.

wyr.

I m.

III m.

III m.

wyr.

Marek Gładysz

Kamila Garczyńska

Aleksandra Majak

Wiktoria Kożuch

Alicja Miechurska

Julia Andrzejewska

3a

3d

 

6c

4d

 

7b

7b

 

Noblistka MSC - w 150. rocznicę urodzin Marii Skłodowskiej-Curie – szkolny konkurs na rymowankę

Ewa Szczerba

I m.

II m.

III m.

Anna Niedźwiedzka

Wiktoria Friedek

Alicja Miechurska

7b

7c

7b

„Najładniejsza kartka świąteczna w języku niemieckim”- szkolny konkurs plastyczno-literacki

Małgorzata Gotowt

I m.

I m.

II m.

II m.

Nikola Cynowska

Jakub Plasło

Eryk Nowak

Mariusz Kubisiak

3d

3a

3b

2a

Międzynarodowy Festiwal Kolęd  i Pastorałek im. Księdza Włodzimierza Szwarlika – eliminacje dolnośląskie

Alicja Kania

udział

Aleksandra  Majak 

6c

II Regionalny Konkurs Różańcowy- etap szkolny

Anna Kożuch

Elżbieta Rosłon

I m.

I m.

wyr.

I m.

I m.

wyr.

wyr.

wyr.

wyr.

Anna Chamerska

Gabriel Paszkiet

Łucja Ditterla- Kasperska

Alicja Antoszczak

Oliwia Śpiewak

Piotr Kwiecień

Wiktoria Chronowska

Natalia Hoffman

Julia Szkarłat

3d

3d

3d

6a

5c

 

4c

4c

6a

5b

Szkolny Konkurs Literacki Wszyscy święci

Elżbieta Rosłon

1 m.

2 m.

2 m.

3 m.

3 m.

wyr.

wyr.

Nikola Mongiało

Alicja Antoszczak

Aleksandra Majak

Jakub Pasiut

Patryk Pawlik

Szymon Przychocki

Kacper Wilk

6b

6a

6c

4e

6a

 

6b

7c

Ogólnopolski Konkurs Poetycki Bóg się rodzi- etap szkolny

Elżbieta Rosłon

1 m.

2 m.

3 m.

wyr.

wyr.

wyr.

wyr.

wyr.

Maja Oleśków

Oktawian Wasilewski

Jakub Plasło

Jakub Hofman

Natalia Hofman

Alicja Jacak

Adam Wiktor

Anna Żelazko

3d

3b

3a

 

6a

6a

5c

6a

6b

Szkolny Konkurs Plastyczny Każdy zyska na ochronie środowiska - etap szkolny

Alicja Kania

Agnieszka Tatko-Fujar

Agnieszka Tatko-Fujar

Agnieszka Tatko-Fujar

laur.

laur.

laur.

laur.

Joanna Wiśniewska

Nadia Ziętara

Marta Wincza

Maja Zioła                                      

6c

5c

5c

4a

Miejski Konkurs Plastyczny Każdy zyska na ochronie środowiska

Alicja Kania

 

1 m.

Joanna Wiśniewska

6c

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”  - etap szkolny

 

Anna Kożuch

Anna Kożuch

Anna Kożuch

Anna Kożuch

Anna Kożuch

Alicja Kania

Alicja Kania

Agnieszka Tatko-Fujar

Agnieszka Tatko-Fujar

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

Wanessa Bielecka

Karolina Diakowska

Samanta Filip

Patryk Kisiel

Wiktoria Kubisiak

Katarzyna Szewczyk

Maciek Kwiecień              

Nadia Ziętara

Marta Wincza

5a

7a

5a

7a

7a

6b

6c

5c

5c

Dolnośląski konkurs plastyczny „Duzi i mali mieszkańcy lasu” – etap szkolny

Agnieszka Tatko-Fujar

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

Aleksandra Siedlarz

Julia Kolanek

Wanessa Poźniak

Wiktoria Ostrowska

Maja Zioła

4c

4c

4c

4c

4a

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Pocztówka z wakacji – etap szkolny

Agnieszka Tatko-Fujar

laur.

laur.

Karolina Romanowska

Wanessa Bielecka

4d

5a

Miejski konkurs plastyczny My Polacy i świat- etap szkolny

Agnieszka Tatko-Fujar

laur.

laur.

Julia Chronowska

Wiktoria Chronowska

4c

4c

Miejski konkurs plastyczny My Polacy     i świat

Agnieszka Tatko-Fujar

1 m.

Julia Chronowska

 

 

 

4c

 

 

 

Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę- konkurs plastyczno- techniczny w ramach Tygodnia Matematyczno-Przyrodniczego

M. Zielińska-Bieńkowska,

Jolanta Michalska, Anna Olszewska, Roksana Kaliszewska.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

Marcel Banasik
Maksymilian Olszewski

Piotr Rędziński
Aleksandra Ciejak
Nadia Paździur
Mateusz Duda
Marek Gładysz
Marcin Gołębiewski

1b

1b

1c

1d

1d

2b

3a

3a

GRA Matematyczne Poszukiwania Szkolne w ramach Tygodnia Matematyczno-Przyrodniczego

 

Elżbieta Fijał

Jan Sylwester Homoncik

Małgorzata Kepel

Mariola Ogórek- organizacja

1 m

1 m.

1 m.

2 m.

2 m.

2 m.

3 m.

3 m.

3 m.

3 m.

1 m.

1 m.

1 m.

2 m.

2 m.

2 m.

3 m.

3 m.

3m.

3 m.

1 m.

1 m.

1 m.

2 m.

2 m.

2m

3 m.

3 m.

3 m.

3 m.

1 m.

1 m.

1 m.

2 m.

2 m.

2 m.

3 m.

3 m.

3 m.

1 m.

1 m.

1 m.

1 m.

2 m.

2 m.

2 m.

3 m.

3 m.

1 m.

1 m.

1 m.

2 m.

2 m.

2 m.

3 m.

3 m.

3 m.

1 m.

1 m.

1 m

2 m.

2 m.

2 m.

3 m.

3 m.

3 m.

1 m.

1 m.

1 m.

2 m.

2 m.

2 m.

3 m.

3 m.

1 m.

1 m.

1 m.

1 m.

2 m.

2 m.

2 m.

3 m.

3 m.

3 m.

3 m.

3m.

1 m.

1 m.

1 m.

2 m.

2 m.

2 m.

3 m.

3 m.

1 m.

1 m.

1 m.

2 m.

2 m.

2 m.

3 m.

3 m.

3 m.

3 m.

1 m.

1 m.

1 m.

2 m.

2 m.

2 m.

3 m.

3 m.

3 m.

1 m.

1 m.

1 m.

2 m.

2 m.

3 m.

3 m.

3 m.

1 m.

1 m.

1 m.

2 m.

2 m.

2 m.

3 m.

3 m.

Amelia Witecka

Alicja Gajo

Blanka Jerzak

Oliwia Dalecka

Zuzanna Niezgoda

Wiktoria Łącka

Żaklina Zielińska

Wiktoria Szal

Bartosz  Kurnyta

Michał Bladycz

 

Kacper Wróblewski

Gabriel Śliwa

Kamil Leśniak

Olga Hamberger

Iwona Makowska

Klaudia Nowak

Mateusz Mordarski

Szymon Kubiak

Łukasz Miechurski

Kacper Grabka

Gabriel Grygiel

Dawid Kisiel

Piotr Kwiecień

Julia Chronowska

Wanessa Poźniak

Julia Kolanek

Szymon Mędrala

Dominik Gil

Maciej Gerega

Kamil Groński

Oliwier Jacel

Gracjan Zaklikiewicz

Tobiasz Wastag

Wiktoria Krocz

Kinga Blicharz

Oliwia Buczak

Michalina Zbyszowska

Adrian Wojciul

Alicja Saczka

Julia Słowińska

Hanna Pawlik

Julia Żłobicka

Krystian Olechowski

Julia Mrok

Kinga Walkowiak

Patrycja Podobińska

Jakub Pers

Kacper Magnucki

Wanessa Bielecka

Weronika Stolarczyk

Marcela Wastag

Szymon Kopyść

Alan Nowak

Lucjan Okoń

Kornel Karbowiak

Adrian Mielko

Brajan Ferenc

Eliza Maciejewska

Klaudia Rychlik

Wiktoria Radzis

Miłosz Zajdel

Bartosz Janik

Kacper Krocz

Patrycja Koszkul

Oliwia Borowiak

Julia Szkarłat

Katarzyna Gogolewska

Eliza Dudzik

Agnieszka Ogorzałek

Augusta Kasprzyk

Martyna Matusiak

Paweł Górnik

Nadia Ziętara

Maja Mucha

Alicja Antoszczak

Anita Rendziewicz

Zofia Piwowar

Rafał Kurek

Natalia Hofman

Jakub Hofman

Jakub Kolanek

Paweł Maraś

Adam Wiktor

Dominik Biroś

Bartosz Radwański

Kacper Batóg

Filip Kwiatkowski

Norbert Zioła

Jakub Kosal

Julia Paluch

Paulina Ochmańska

Katarzyna Szewczyk

Julia Maciaszek

Nikola Mongiało

Dominik Niepsuj

Maciej Kwiecień

Omar Benhalima

Oliwia Grabka

Natalia Pogońska

Jakub Lesiuk

Kamil Gryczuk

Miłosz Łachunowicz

Justyna Bogusz

Konrad Jankowski

Dominika Bogdziewicz

Alicja Łasicka

Fabian Szkaradek

Jakub Gęborys

Oliwier Legutko

Wiktoria Kubisiak

Julia Tepińska

Karolina Diakowska

Imen Bobryk

Natalia Kosal

Julia Andrzejewska

Alicja Miechurska

Nikola Walkowiak

Nikola Schonberg

Nikola Skoczeń

Wiktoria Chojnacka

Marita Ozdobińska

Grzegorz Chodkowski

Kacper Kędzierski

Dawid Ochmański

Jakub Jaworecki

Oliwier Huczuk

Konrad Kołodziej

Julia Wojtarowicz

Nina Rzepiel

4a

4a

4a

 

4a

4a

4a

4a

4a

4a

4a

 

4b

4b

4b

 

4b

4b

4b

 

4b

4b

4b

4b

 

4c

4c

4c

 

4c

4c

4c

 

4c

4c

4c

4c

 

4d

4d

4d

4d

4d

4d

 

4d

4d

4d

 

4e

4e

4e

4e

 

4e

4e

4e

 

4e

4e

 

5a

5a

5a

 

5a

5a

5a

 

5a

5a

5a

 

5b

5b

5b

 

5b

5b

5b

5b

5b

5b

 

5c

5c

5c

 

5c

5c

5c

 

5c

5c

 

6a

6a

6a

6a

 

6a

6a

6a

 

6a

6a

6a

6a

6a

 

6b

6b

6b

 

6b

6b

6b

6b

6b

 

6c

6c

6c

 

6c

6c

6c

 

6c

6c

6c

6c

 

7a

7a

7a

 

7a

7a

7a

 

7a

7a

7a

 

7b

7a

7b

 

7b

7b

 

7b

7b

7b

 

7c

7c

7c

 

7c

7c

7c 

 

7c

7c

Szkolny Maraton Zadaniowy w ramach Tygodnia Matematyczno-Przyrodniczego

Elżbieta Fijał

Jan Sylwester Homoncik

Małgorzata Kepel

Mariola Ogórek- organizacja

1 m.

1 m.

2 m.

3 m.

Jakub Pasiut

Ignacy Woźniakowski

Natalia Kosal

Cyprian Hamberger

4e

 

7c

7b

7c

Szkolny Turniej Układania Piramidek Liczbowych na czas

w ramach Tygodnia Matematyczno-Przyrodniczego

Elżbieta Fijał- organizacja

1 m.

2 m.

3 m.

1 m.

2 m.

3 m.

1 m.

2 m.

3 m.

1 m.

2 m.

3 m.

Kaja Janosik,

Wiktoria Kożuch (MO)

Kinga Blicharz,
Oliwia Buczak (MO)

Maja Zioła,
Nikola Nowak (MO)

Wanessa Bielecka,
Weronika Stolarczyk (EF)

Kornel Karbowiak,
Jakub Rusiecki (EF)

Alicja Jacak,
Wiktoria Szubert (JSH)

Karolina Kwiecień,

Nikola Mongiało (JSH)

Oliwia Grabka,
Natalia Jede (EF)

Julia Paluch,
Anna Zelazko (JSH)

Julia Andrzejewska,

Alicja Miechurska (JSH)

Oliwier Bugaj,

Oliwier Legutko (MO)

Wiktoria Friedek,

Nina Rzepiel (JSH)

4d

 

4d

 

4a

 

 

5a

 

5a

 

5c

 

 

6b

 

6c

 

6b

 

 

 

7b

 

7a

 

7c

Szkolny Turniej Tabliczki  Mnożenia na czas w ramach Tygodnia Matematyczno-Przyrodniczego

Elżbieta Fijał- organizacja

1 m.

2 m.

2 m.

3 m.

1 m.

2 m.

3 m. 

1 m.

2 m.

3 m.

3 m.

1 m.

2 m.

3 m.

1 m.

2 m.

3 m.

Norbert Kolanek

Miłosz Rusiński

Maja Olejków

Aurelia Miechurska

Julia Słowińska (MO)

Patrycja Podobińska (MO)

Julia Żłobika (MO)

Michał Rozmus (JSH)

Oliwia Chojnacka (JSH)

Wanessa Bielecka (EF)

Eliza Dudzik (JSH)

Filip Kwiatkowski (JSH)

Julia Matujza (JSH)

Jakub Kosal (JSH)

Wiktoria Friedek (JSH)

Natalia Kosal (JSH)

Dominika Bogdziewicz (JSH)

3b

3c

3d

3c

 

4e

4e

4e

 

5c

5c

5a

5c

6b

6b

6b

7c

7b

7a

Szkolny Konkurs Przyrodniczy TESTICO w ramach Tygodnia Matematyczno-Przyrodniczego

Sylwia Czerwińska

Jolanta Michalska

1 m.

1 m.

1 m.

Hanna Pawlik

Alicja Jacak

Natalia Jede

4e

5c

6c

Szkolny Konkurs SUDOKU 2017 w ramach Tygodnia Matematyczno-Przyrodniczego

Małgorzata Kepel

1 m.

2 m

2 m..

2 m.

2 m.

3 m

3 m.

Oliwier Legutko

Augusta Kasprzyk

Julia Maciaszek

Agnieszka Ogorzałek

Fabian Szkaradek

Aleksandra Dobek

Kacper Kędzierski     

7a

5c

6b

5c

7a

7c

7c

Szkolny Konkurs Obrazek Logiczny 2017 w ramach Tygodnia Matematyczno-Przyrodniczego

Małgorzata Kepel

1 m.

2 m.

3 m.

3 m.

Natalia Jede

Kataryna Szewczyk

Natalia Kosal

Julia Paluch

6c

6b

7b

6b

Interaktywne zmagania z aplikacją CHEMIK w ramach Tygodnia Matematyczno-Przyrodniczego

Małgorzata Kepel

1 m.

2 m.

3 m.

Oliwier Legutko

Dawid Ochmański

Natalia Kosal

7a

7c

7b

Konkurs Szkoła Brył w ramach Tygodnia Matematyczno-Przyrodniczego

Małgorzata Kepel

1 m.

1 m.

1 m.

Kamil Leśniak

Paweł Maraś

Gabriel Śliwa

4b

6a

4b

Szkolny Konkurs na Najciekawszą Krzyżówkę  Przyrodniczą w ramach Tygodnia Matematyczno-Przyrodniczego

Sylwia Czerwińska

1 m.

Eliza Maciejewska

5b

Szkolny Konkurs Rozwiązywania Rebusów Przyrodniczych w ramach Tygodnia Matematyczno-Przyrodniczego

Sylwia Czerwińska

1 m.

Julia Matujza

6b

Szkolny Konkurs Krzyżówek i Quizów Przyrodniczych w ramach Tygodnia Matematyczno-Przyrodniczego

Sylwia Czerwińska

1 m.

Anna Żelazko

6b

Konkurs „Olimpus”

Beata Mrozowska-Paździur

38 m.

44 m.

45 m.

47 m.

60 m.

60 m.

31 m.

32 m.

35 m.

39 m.

45 m.

46 m.

48 m.

32 m.

33 m.

35 m.

39 m.

40 m.

52 m.

27 m.

35 m.

37 m.

37 m.

37 m.

38 m.

39 m.

43 m.

Oliwia Pietrzak

Aleksandra Duda

Nela Salamon

Oliwia Dalecka-Danielewicz

Blanka Jerzak

Gabriel Grygiel

Alicja Jacak

Maciej Maziakowski

Klaudia Rychlik

Martyna Matusiak

Anastazja Korwin

Nadia Ziętara

Michał Rozmus

Nikola Mongiało

Jakub Kolanek

Natalia Jede

Julia Maciaszek

Katarzyna Szewczyk

Angelika Wojtas

Dominika Bogdziewicz

Natalia Kosal

Julia Andrzejewska

Karolina Diakowska

Wiktoria Kubisiak

Jakub Gęborys

Alicja Miechurska

Wiktoria Bania

4b

4c

4a

4a

4a

4c

5c

5c

5b

5c

5b

5c

5c

6b

6a

6c

6b

6b

6c

7a

7b

7b

7a

7a

7a

7b

7a

Turniej Przyrodniczo-Ekologiczny w ramach Tygodnia Matematyczno-Przyrodniczego

Jolanta Michalska

Anna Olszewska

M. Zielińska-Bieńkowska,

1 m.

2 m.

3 m.

4 m.

1 m.

2 m.

1 m.

2 m.

3 m.

4 m.

Rywalizacja

w pionach klas 1-3

1c

1b

1a

1d

 

2b

2a

 

3a

3b

3c

3d

 



WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 

KONKURSY SZKOLNE

 

NAZWA I SZCZEBEL KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Szkolny Konkurs Biblioteczny

Skarpetkowe przygody

1

1

1

Nadia Paździur

Helena Matusiak

Oktawian Wasilewski

1d

2b

3b

1

1

Julia Chronowska

Martyna Matusiak

4c

5c

1

Julia Matujza

6b

Szkolny Konkurs Recytatorski

Poezja Wandy Chotomskiej

1

2

3

Emilia Leśniak

Mateusz Głód

Nadia Paździur

1a

1d

1d

1

2

3

Hanna Bocheńska – Lesiuk

Helena Matusiak

Antonina Szemraj

2b

2b

2b

1

2

3

Anna Chamerska

Maja Oleksy

Marek Gładysz

3d

3a

3a

Szkolny Konkurs Recytatorski Pegazik

1

2

3

1

2

wyr.

wyr.

Martyna Matusiak

Aleksandra Majak

Natalia Jede

Julia Wojtarowicz

Wiktoria Friedek

Kamil Leśniak

Karolina Zięba

5c

6c

6c

7c

7c

4b

6c

Szkolny Konkurs Logopedyczny Łamańce językowe

I

Aleksandra Lewandowska

4b

Szkolny konkurs literacki

Kartka z pamiętnika – zbiór nieznanych historii szkolnych

1

2

3

3

Aleksandra Majak

Oliwia Górecka

Chronowska Julia

Kornel Karbowiak

6c

4c

4c

5a

Szkolny Konkurs Ortograficzny

klas 2 i 3

laur.

laur.

laur.

Mikołaj Szewczenko

Antonina Szemraj

Mateusz Duda

2a

2b

2b

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

laur.

Gabriel Kielar

Maja Mitczak

Oliwia Bogdziewicz

Kamil Kruk

Norbert Kolanek

Miłosz Rusiński

Karol Steczko

Ksawery Majerski

Filip Węgliński

Konstancja Pierzchała

Norbert Kurowski

Maja Oleśków

Anna Chamerska

3a

3a

3b

3b

3b

3c

3c

3c

3c

3c

3c

3d

3d

 

 

Szkolny konkurs plastyczny Wspomnienia niebieskiego mundurka

1

wyróż.

wyróż.

wyróż.

Maja Kalecińska 

Gracjan Kubiak      I

Szymon Mędrala   

Marcelina Kwarta  

4a

4a

4c

4c

1

wyróż.

wyróż.

Eliza Maciejewska  

Alicja Jacak        

Oliwia Śpiewak     

5b

5c

5c

1

wyr.

wyr.

Julia Maciaszek  

Livia Zakrzewska     

Szymon Przychocki  

6b

6a

6b

1

wyróż.

wyróż.

wyróż.

Oliwier Legutko  

Alicja Łasicka          

Anna Niedźwiedzka  

Natalia Kosal           

7a

7a

7b

7b

Szkolny konkurs językowo-plastyczny

My illustrated dictionary

1

2

3

wyr.

wyr.

wyr.

wyr.

Gabriel Paszkiet

Filip Węgliński

Maja Oleśków

Ksawery Majerski

Maja Oleksy

Maja Mitczak

Eryk Nowak

3d

3c

3d

3c

3a

3a

3b

Szkolny konkurs językowo-plastyczny

My teddy bear

1

2

3

Tomasz Przychocki

Seweryn Zioła

Aleksandra Mszańska

2b

2b

2a

Szkolny konkurs językowo-plastyczny

My pet

1

2

3

wyr.

wyr.

wyr.

wyr.

wyr.

wyr

Inez Chmielewska

Hanna Herman

Tymoteusz Matujza

Laura Obrzud

Wiktoria Wróblewska

Dawid Kobyłko

Fabian Masiel

Alicja Banasiak

Kinga Piszczek

1c

1c

1c

1c

1a

1b

1b

1b

1b

Konkurs piosenki angielskiej

 

1

2

3

Klaudia Tomasik

Oktawian Wasilewski

Samanta Chojnacka

3c

3b

3b

Szkolny Konkurs Językowo-Plastyczny na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną

1

2

3

Alicja Jacak

Bartosz Przybyła

Martyna Matusiak

5c

5b

5c

Szkolny Konkurs na Najlepszy Opis Rodziny Królewskiej w Języku Angielskim

1

2

3

Alicja Łasicka

Dominika Bogdziewicz

Alicja Jacak

7a

7a

5c

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego English is Fun!

1

1

2

3

Oliwia Buczak

Michalina Zbyszowska

Kamil Leśniak

Klaudia Nowak

4d

4d

4b

4b

etap szkolny  XVI Międzynarodowego Konkursu Plastycznego INNE SPOJRZENIE pod hasłem Tajemnice błękitnej planety

1

1

Weronika Lewandowska

Livia Zakrzewska

 

6a

6a

etap szkolny

Giełda Dzieci – dzieciom– organizowana przez oddział TPD

w Kamiennej Górze

1

1

Alicja Miechurska 

Anna Niedźwiedzka 

 

7b

7b

szkolny etap

Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego z okazji jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości 

Sto lat dla Polski.

 

1

2

3

 

wyr.

wyr.

wyr.

wyr.

wyr.

wyr.

Karolina Diakowska

Maja Koch 

Katarzyna Szewczyk

 

Alicja Łasicka 

Nikola Mongiało 

Julia Paluch

Julia Maciaszek

Karolina Kwiecień

Kacper Cynowski

7a

1d

6b

 

7a

6b

6b

6b

6b

2a

Ogólnopolski konkurs plastyczny Orzeł Biały – Nasza Duma

laur.

laur.

Weronika Filip

Livia Zakrzewska

4c

6a

Szkolny Konkurs plastyczny Tam gdzie ja, tam moja flaga – VII edycja konkursu „Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej”.

laureaci

Weronika Filip

Zofia Gotowt

Szymon Mędrala

Maciej Gerega

Wiktoria Ostrowska

Oliwia Sroka

Julia Mrok

4c

4c

4c

4c

4c

4b

4e

szkolny etap  konkursu plastycznego   Kamienna Góra za 10 lat

laureaci

Dominik Duda

Tomasz Przychocki

Kacper Matusik

Oktawian Wasilewski

Maja Kalecińska

Oliwia Dalecka

Julia Żłobicka

Miłosz Macowski

Weronika Stolarczyk

Marcelina, Wastag

Eliza Maciejewska

Klaudia Rychlik

Weronika Lewandowska

Livia Zakrzewska

Natalia Hofman

Anita Rendziewicz

Adam Wiktor

Katarzyna Szewczyk

Patryk Kisiel 7a

Alicja Miechurska 7b

Kacper Skoczeń 7b

 

2b

2b

2b

3b

4a

4a

4e

5a

5a

5a

5b

5b

6a

6a

6a

6a

6a

6b

7a

7b

7b

Szkolny etap

Wojewódzkiego Konkursu Plastyc