Archiwum 2015/2016

WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

 

KONKURSY SZKOLNE

 

NAZWA KONKURSU

 I SZCZEBEL

WYNIKI

 

MIEJ-SCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Szkolny konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną w języku angielskim

I

Natalia Pietrzak

6b

II

Karolina Diakowska

5a

III

Wiktoria Bania

5a

Wyróżnienie

Natalia Hoffman

Jakub Hoffman

4a

4a

Etap szkolny konkursu dla klas VI

Giełda prac „Dzieci dzieciom” (wykonanie prac na aukcję na bal charytatywny TPD/)                                                   

I

Alicja Szczepanik

6a

I

Natalia Pietrzak

6b

I

Jessica Izer

6c

Etap szkolny II Regionalnego Konkursu Przyrodniczo-Ekologicznego  pod hasłem „Ochrona przyrody w powiecie kamiennogórskim”

Laureaci etapu szkolnego

Szymon Skoczeń

Aleksandra Ciupa

Marcelina Rakoczy

Piotr Maciaszek

Jessica Izer

Konrad Dąbrowski

6a

6c

6a

6c

6c

6c

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego „zDolny Ślązaczek”

laureat

Szymon Skoczeń

6a

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego „zDolny Ślązaczek”

Laureaci

 

Emilia Nowak

 

6c

Adrian Szarkowski

6c

 

KONKURSY MIEJSKIE


NAZWA KONKURSU

 I SZCZEBEL

WYNIKI

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

II Miejski Konkurs Historyczny „Kamienna Góra- moje miasto”

I miejsce w zadaniach zespołowych +test, czyli za całość

Katarzyna Szewczyk,

Jakub Jaworecki,

Nina Rzepiel,

Natalia Mordarska,

Olga Gniaździńska,

Piotr Maciaszek,

Jessica Izer,

Aleksandra Bogumiło,

Kamila Bocheńska,

Konrad Dąbrowski,

Natalia Wypych,

Marcelina Rakoczy,

Wiktoria Sawicka,

Joanna Sierosławska,

Ignacy Woźniakowski 

4b

5c

5c

6a

6c

6c

6c

6a

6a

6c

6c

6a

6a

5c

5c

II Miejski Konkurs Historyczny „Kamienna Góra- moje miasto”

I miejsce w zadaniach

zespołowych

Katarzyna Szewczyk

Jakub Jaworecki

Nina Rzepiel

Natalia Mordarska

Olga Gniaździńska

Piotr Maciaszek 

4b

5c

5c

6a

6c

6c

II Miejski Konkurs Historyczny „Kamienna Góra- moje miasto”

I miejsce w kategorii test – tytuł „Mistrza wiedzy historycznej
o Kamiennej Górze”

Jessica Izer

6c

III miejsce

Konrad Dąbrowski

6c



KONKURSY POWIATOWE


NAZWA KONKURSU

 I SZCZEBEL

WYNIKI

 

MIEJ-SCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Etap powiatowy Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”                                          

V

Katarzyna Szewczyk

4b

X Powiatowy Konkurs Oratorski

Wyróżnienie

Jessica Izer

6c

Wyróżnienie

Olga Gniaździńska

6c

Wyróżnienie

Oliwier Legutko

5a

 


KONKURSY REGIONALNE

 

NAZWA KONKURSU

 I SZCZEBEL

WYNIKI

 

MIEJ-SCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

 II Regionalny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny "Ochrona przyrody w powiecie kamiennogórskim"

III

Szymon Skoczeń

Aleksandra Ciupa

Marcelina Rakoczy

Piotr Maciaszek

Jessica Izer

Konrad Dąbrowski

6a

6c

6a

6c

6c

6c

 

 

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE


NAZWA KONKURSU

 I SZCZEBEL

WYNIKI

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

 

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna- OLIMPUS

15 m. w Polsce

Dyplom laureata

Marcelina Rakoczy

6a

15 Dyplom laureata

Aleksandra Ciupa

6c

15 Dyplom laureata

Emilia Nowak

6c

15 Dyplom laureata

Jessica Izer

6c

16 Dyplom uznania

Małgorzata Stramka

6a

16 Dyplom uznania

Agata Rukowicz

6c

16 Dyplom uznania

Olga Gniaździńska

6c

17 Dyplom uznania

Klaudia Myjak

6c

19 Dyplom uznania

Konrad Dąbrowski

6c

19 Dyplom uznania

Radosław Kurzeja

6b

22 Dyplom uznania

Piotr Maciaszek

6c

26 Dyplom uznania

Alicja Szczepanik

6a

Ogólnopolski  Internetowy Konkurs Plastyczny „Wzorowa łazienka”. /galeria prac na stronie internetowej organizatora/

 

udział całych klas

Klasy: 4b, 4c, 5b, 5c

 

 

WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

 

KONKURSY SZKOLNE


NAZWA KONKURSU

 I SZCZEBEL

WYNIKI

 

MIEJ-SCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Szkolny konkurs czytelniczy „Znam Franklina, bo czytam, a grunt to czytanie”

I

Jakub Jabłoński

1d

Tymoteusz Wyrostek

1d

I

Nela Salamon

2a

I

Antoni Kalkowski

3a

II

Maciej Stawarz

3c

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Klas II i III

laureaci

Oliwia Dalecka

Olga Hamberger

Wiktoria Ostrowska

Gabriel Rzepiel

Marcelina Kwarta

Kaja Janosik

Oskar Michno

Julia Mrok

Jakub Janik

Hanna Pawlik

Julia Słowińska

Wiktoria Bogdziewicz

Tomasz Baran

Kamil Konopacki

2a

2b

2c

2c

2d

2d

2e

2e

2e

2e

2e

2e

2e

2e

laureaci

Kornel Karbowiak

Jakub Rusiecki

Samanta Filip

Weronika Stolarczyk Bartosz Przybyła

Eliza Maciejewska

Klaudia Rychlik

Eliza Dudzik

Alicja Jacak

Augustas Kasprzyk

Nadia Ziętara

Arleta Górna

Maciej Maziakowski

Katarzyna Gogolewska

3a

3a

3a

3a

3b

3b

3b

3c

3c

3c

3c

3c

3c

3c

Szkolny konkurs recytatorski

 „Świat opisany wierszem” dla kl. I-III

I

Oktawian Wasilewski

1b

II

Jakub Plasło

1a

III

Blanka Kurkowska

1d

I

Nela Salamon

2a

II

Oskar Michno

2e

III

Kamil Leśniak

2b

I

Martyna Matusiak

3c

II

Alicja Jacak

3c

III

Nadia Ziętara

3c

Akcja ekologiczna „Zbieramy makulaturę – ratujemy lasy”

I

Dominik Gil

2c

II

Gabriel Olszewski

1d

III

Jakub Pyrdoł

1d

Wyróżnienie

Gabriel Paszkiet

Dominik Rakoczy 

Tymoteusz Wyrostek

Sebastian Klich

1d

1d

1d

3b

 

Zbiórka karmy

dla Schroniska Małych Zwierząt

I

Dominik Gil

2c

 

Piskorski Radek

Szelążek Michał

Konstancja Pierzchała

Michał Stawarz

Marcin Wolak

Maja Maziakowska

Wiktoria Ostrowska

Alicja Jacak

Maciej Stawarz

Maciej Maziakowski

Wiktoria Szubert

Marta Wińcza

1b

1b

1c

1c

1c

2c

2c

3c

3c

3c

3c

3c

Szkolna akcja „ Stań po zielonej stronie mocy” – zbiórka baterii i płyt

I

kl. 1d (w kl. 1-3)

II

kl. 1b

III

kl. 2a

Szkolny konkurs językowo-plastyczny. Wykonanie plakatu MY FOOD.

I

Szymon Śnieżek

1a

II

Marek Gładysz

1a

III

Łucja Kasperska

1d

Etap szkolny Powiatowego Konkursu Wielkanocnego - kategoria

Najpiękniejsza pisanka wielkanocna

 

I

Miłosz Macowski

3a

II

Jakub Dolega

2d

III

Filip Marmuszewski

2d

I

Julia Chronowska

2c

I

Wiktoria Chronowska 

2c

II

Kacper Grabka

2b

II

Oliwia Górecka

2c

 

Konkurs plastyczny

dla uczniów klas I-III

„Jak nie komputer, to co?”

I

Marek Gładysz

1a

II

Szymon Śnieżek

1a

III

Jakub Plasło

1a

Wyróżnienie

Miłosz Rusiński

1c

Oktawian Wasilewski

1b

I

Oliwia Dalecka

2a

I

Alicja Jacak

3c

II

Nadia Ziętara

3c

III

Oliwia Śpiewak

3c

 

Wyróżnienie

Katarzyna Gogolewska

3c

Arleta Górna

3c

Gabriel Grygiel

2c

Eliza Maciejewska

3c

Konkurs językowo-plastyczny

dla klas III

„Dlaczego warto uczyć

się języków obcych?”

I

Maciej Stawarz

3c

II

Arleta Górna

3c

III

Dawid Gruszecki

3c

 

Mała Olimpiada Matematyczna

Laureaci kl. I

Norbert Kurowski

Maciej Werbel

Hanna Zasada

Kamil Kruk

Michał Stawarz

Mikołaj Kurowski

1c

1b

1d

1b

1c

1a

Laureaci kl. II

Julia Mrok

Amelia Witecka

Szymon Mędrala

Marcelina Kwarta

Weronika Filip

2e

2a

2c

2d

2c

Laureaci kl. III

Wanessa Bielecka

Maciej Maziakowski

Maciej Stawarz

Martyna Matusiak

Arleta Górna

3a

3c

3c

3c

3c

Szkolny Internetowy Konkurs Zadań Tekstowych dla klas III

I

Martyna Matusiak

3c

II

Arleta Górna

3c

III

Wanessa Bielecka

3a

 

Szkolny Turniej Tabliczki Mnożenia na Czas

 

I  w kl. II

Julia Słowińska

2e

I  w kl. III

Alan Nowak

3a

Szkolny Turniej Tabliczki Mnożenia

na Czas

/Klasyfikacja klas/

I w kl. II

 

Klasa 2e

 

I w kl. 3

Klasa 3c

 

Szkolny konkurs

„Bezpieczny uczeń”

I

Anna Chamerska

Blanka Kurkowska

1d

II

Konstancja Pierzchała Miłosz Rusiński

1c

III

Zuzanna Molenda Oktawian Wasilewski

1b

I

Kamil Leśniak

Oliwia Sroka

2b

II

Weronika Filip

Wanesa Poźniak

2c

III

Julia Słowińska

Julia Mrok

2e

I

Brajan Ferenc

Kornel Karbowiak

3a

II

Katarzyna Gogolewska

 Paweł Górnik

3c

III

Wiktoria Radzis

Patrycja Koszkul

3b

Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 

dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem

„W trosce o nasze bezpieczeństwo”

I

Michał Stawarz

1c

Akcja „Złoty grosik”

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Klasy I-III

1A

1D

2E

1C

2C

2B

1B

3A

2D

3C

2A

3B

Konkurs językowo-plastyczny

dla klas IV-VI

„Co oni osiągnęli?”

I

Dominika Bogdziewicz

5a

II

Paweł Maraś

4a

III

Konrad Dąbrowski

6c

Wyróżnienie

Karolina Diakowska

Wojciech Madej

Filip Chronowski

5a

6c

6c

Szkolny konkurs czytelniczy „Moja babcia to czytała, moja mama to czytała, ja też to czytam,

bo grunt to czytanie”

I

 

Nikola Mongiało

4b

Katarzyna Szewczyk

4b

I

Dominika Bogdziewicz

5a

I

Agata Rukowicz

6c

Szkolny konkurs recytatorski „Pegazik”

 

I

Konrad Dąbrowski

6c

II

Wiktoria Friedek

5c

II

Nikola Mongiało

4b

wyróżnienie

Jessica Izer

Dominika Bogdziewicz

Julia Zioła

6c

5a

6a

Szkolny Konkurs Ortograficzny

I

Małgorzata Stramka

6a

II

Aleksandra Ciupa

6c

III

Dominika Bogdziewicz

5a

Szkolny konkurs poetycki „Nie wszyscy lubią poezję, a ja tak!”

I

Nikola Mongiało

4b

II

Natalia Jede

4c

III

Katarzyna Szewczyk

4b

Konkurs literacki

na najpiękniejszą baśń

„Przeczytam Ci moją baśń…”

I

Nikola Mongiało

4b

II

Katarzyna Szewczyk

4b

wyróżnienia

Anna Żelazko

Emilia Klich

4b

4b

„Wiedza kluczem do sukcesu” - prezentacja multimedialna

I

Olga Gniaździńska

6c

I

Emilia Nowak

6c

II

Piotr Maciaszek

6c

II

Adrian Szarkowski

6c

III

Aleksandra Ciupa

6c

III

Klaudia Myjak

6c

Konkurs języka angielskiego

i niemieckiego

„Tłumaczenie sentencji promujących wartość nauki”

 

I

 

Małgorzata Stramka

 

 

6a

 

Aleksandra Ciupa

6c

Konkurs języka angielskiego i niemieckiego dla klas IV-VI z użyciem systemu TESTICO

I

Filip Kwiatkowski

4b

Kamil Gryczuk

4c

Alicja Miechurska

5b

Adrian Szarkowski

6c

Szkolny konkurs historyczny

„Polak mały”

I

Katarzyna Szewczyk

4b

II

Aleksandra Majak

4c

III

Miłosz Łachunowicz

Nikola Mongiało

Jakub Kosal

4c

4b

4b

 

 

Szkolny konkurs mitologiczny

dla klas V

 

 

I

Oliwier Legutko

5a

II

Cyprian Hamberger

5c

III

Ignacy Woźniakowski

Dominika Bogdziewicz

Alicja Miechurska

5c

5a

5b

Szkolny Konkurs Wiedzy Matematycznej

I

Dominik Niepsuj

4c

I

Jakub Gęborys

5a

I

Patryk Macowski

6c

 

Szkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej

 

I

Filip Kwiatkowski

4b

I

Ignacy Woźniakowski

5c

I

Jessica Izer

6c

 

Szkolny Konkurs Zadań Tekstowych

 

I

Nina Rzepiel

5c

II

Katarzyna Szewczyk

4b

 

Szkolny konkurs plastyczny „Matematyka jest wszędzie”

 

I

Katarzyna Szewczyk

4b

wyróżnienie

Dominika Bogdziewicz

5a

wyróżnienie

Wiktoria Kubisiak

5a

Szkolny konkurs internetowy „Łamigłówkowy Zawrót Głowy”

Jakub Kolanek

4a

Ignacy Woźniakowski

5c

Adam Kołodziej

6c

 

Szkolny Turniej Tabliczki Mnożenia

na Czas

I

Filip Kwiatkowski

4b

Szkolny Turniej Tabliczki Mnożenia

na Czas

/Klasyfikacja klas/

I

Klasa 4c

 

Szkolny konkurs

„Mistrz komputera”

 

I

Julia Paluch

4b

I

Konrad Dąbrowski

6c

 

Zbiórka karmy

dla Schroniska Małych Zwierząt

 

Nikola Mongiało

Julia Maciaszek

Julia Paluch

Katarzyna Szewczyk

Klaudia Majerska

Karolina Zięba

Julia Tępińska

Karolina Diakowska

Oskar Ostrowski

Wiktoria Gruszecka

4b

4b

4b

4b

4c

4c

5a

5a

5a

6c

Akcja ekologiczna „Zbieramy makulaturę – ratujemy lasy”

I

Emilia Klich

4b

II

Natalia Hofman

Jakub Hofman

4a

III

Nikola Mongiało

4b

Wyróżnienie

Alicja Szczepanik

6a

Szkolna Akcja „ Stań po zielonej stronie mocy” – zbiórka baterii i płyt

I

kl. 4b (w kl. 4-6)

II

kl. 4c

III

kl. 5b

Akcja „Złoty grosik”

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

 

 

 

Klasy IV-VI

 

 

 

 

5A

4A

4C

6B

4B

6C

6A

5B

Etap szkolny Powiatowego

Konkursu Wielkanocnego

- kategoria

Oryginalny koszyk wielkanocny

z tradycyjnym wyposażeniem

I

Nikola Mongiało 

4b

II

Kacper Wilk

5b

III

Oliwia Gała

5b

Etap szkolny Powiatowego

Konkursu Wielkanocnego

- kategoria

Najpiękniejsza pisanka wielkanocna

I

Emilia Klich

4b

II

Alicja Miechurska

5b

III

Weronika Lewandowska

4a

Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 

dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem 

„W trosce o nasze bezpieczeństwo”

I

Konrad Dąbrowski

6c

I

Jessica Izer

6c

II

Konrad Jankowski 

4c

III

Przemysław Kraj 

5b

Etap szkolny strefowego konkursu

„Z ekologią na ty - woda i ja” /strefowy - Jeleniogórskie Stowarzyszenie pomocy szkole/

I

Weronika Lewandowska

4a

II

Rafał  Kurek

4a

 

III

 

Wiktoria Friedek

5c

Etap szkolny Powiatowego Konkursu Plastycznego

„Tam gdzie ja, tam moja flaga”

I

Livia Zakrzewska

4a

 

Projekt znaczka absolwenta

 

I

Julia Andrzejewska

5b

Etap szkolny Międzyszkolnego Konkursu Poezji i Prozy

„Znam Jana Pawła II”

I

Aleksandra  Majak

4c

I

Natalia  Hofman

4a

I

Anna  Żelazko

4b

Szkolna Grupa Wolontaryjna

„Świetliki”

Piotr Maciaszek

Konrad Dąbrowski

Filip Chronowski

Feliks Noskowicz

Jessica Izer

Aleksandra Ciupa

Karolina Całko

Klaudia Myjak

Natalia Wypych

6c

6c

6c

6c

6c

6c

6c

6c

6c

 

 

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

 

NAZWA KONKURSU

 I SZCZEBEL

WYNIKI

 

MIEJ-SCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Międzyszkolny  Konkurs Poezji i Prozy „Znam Jana Pawła II”

I

Aleksandra Majak

4c

Wyróżnienie

Julia Zioła

6a

Konkurs Recytatorski „Pegazik”

- etap miejski

I

Jessica Izer

6c



KONKURSY POWIATOWE

 

NAZWA KONKURSU

 I SZCZEBEL

WYNIKI

 

MIEJ-SCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Powiatowy Przegląd Poezji Dziecięcej

Świat opisany wierszem”

laureaci

Oktawian Wasilewski Oskar Michno

 Kamil Leśniak

Martyna Matusiak Alicja Jacak

1b

2e

2b

3c

3c

Wyróżnienia

Jakub Plasło

Blanka Kurkowska

Nela Salamon

Nadia Ziętara

1a

1d

2a

3c

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Young Masters of English”

I

Dominika Bogdziewicz

Oliwier Legutko

Jakub Gęborys

5a

5a

5a

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Pegazik”

II