Archiwum 2014/2015

 

WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH

 

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

 

W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015


KONKURSY SZKOLNE

 

 

 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Szkolny Turniej „Mikołaj na sportowo”

I

1c

 

II

1e

III

1b

I

2c

II

2a

III

2b

I

3b

II

3d

III

3c

Konkurs plastyczny

„Prawa dziecka oczami dzieci”

Wyróż-nienia

Julia Maciaszek 3b

Filip Kwiatkowski 3b

Julia Paluch 3b

Oliwia Filip 3b

Julia Matujza 3b

Norbert Zioła 3b

Katarzyna Szewczyk 3b

Jakub Kosal 3b

Martyna Nowakowska 3c

Angelika Wojas 3c

Klaudia Zdanowicz 3c

Bartek Zdanowicz 3c

Livia Zakrzewska 3d

Iga Gontko 3d

Jakub Kolanek 3d

3b

3b

3b

3b

3b

3b

3b

3b

3c

3c

3c

3c

3c

3d

3d

3d

 

zDolny Ślązaczek”

 

Anna Gąsior

6b

 

Mikołaj Potoniec

6c

 


 

KONKURSY MIEJSKIE


 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Miejski Konkurs Historyczny „Kamienna Góra – Moje miasto”

I

Ignacy Woźniakowski

4c

I

Olga Gniaździńska

5c

I

w kategorii drużynowej

Joanna Sierosławska 

Grzegorz Chodkowski

Wiktoria Sawicka 

Wiktoria Gorczyca

Marcelina Rakoczy

Antonina Trzaskoma

4c

4c

5a

5a

5a

6b

 


KONKURSY POWIATOWE

 

 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Powiatowy Turniej „Mikołaj na sportowo”

II

kl. I

 

I

kl. II

II

kl. III

Powiatowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”

IV

Jakub Hofman

3d

 

  

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  

 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

XII Dolnośląski Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „KAMGÓR”

II

Paulina Marczak

Wiktoria Gorczyca

5a

5a

 

 

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

 

 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Ogólnopolska olimpiada mitologiczna „Olimpus”

5

Antonina Trzaskoma

6b

7

Anna Gąsior

6b

17

Olga Gniaździńska

5c

28

Julia Łobos

6b

32

Sara Majewska

6c

37

Paulina Sopoćko

6b

39

Julia Sułkowska

6c

III Ogólnopolski Konkurs Historyczny KLIO 2014 

„A to Polska właśnie”

kategoria plastyczna

klasy 1-3

III

Martyna Nowakowska

3c

 

 




WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

 

 

KONKURSY SZKOLNE

 

NAZWA KONKURSU

 

WYNIKI

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

 

Szkolny Konkurs Recytatorski kl. I-III

„Poezja na wesoło”

I

Michalina Zbyszowska

1d

II

Oliwia Dalecka

1a

III

Nikola Królczyk

1a

I

Martyna Matusiak

2c

II

Alicja Jacak

2c

III

Dawid Kocemba

2b

I

Filip Kwiatkowski

3b

II

Nikola Mongiało

3a

III

Emilia Klich

3a

Szkolny Konkurs Ortograficzny

klas II i III

Laureaci

Weronika Stolarczyk

Wanessa Bielecka

Samanta Filip

Bartosz Przybyła

Arleta Górna

Alicja Jacak

Martyna Matusiak

Eliza Dudzik

Nadia Ziętara

Oliwia Śpiewak

2a

2a

2a

2b

2c

2c

2c

2c

2c

2c

Laureaci

Nikola Mongiało

Emilia Klich

Oliwia Filip

Julia Paluch

Katarzyna Szewczyk

Karolina Kwiecień

Julia Matujza

Julia Maciaszek

Dominik Niepsuj

Angelika Wojtas

Oliwia Marczak

Klaudia Majerska

Natalia Pogońska

Agata Sporek

3a

3a

3b

3b

3b

3b

3b

3b

3c

3c

3c

3c

3d

3d

Szkolny Konkurs Ortograficzny

klas IV-VI

I

Mikołaj Gertchen

6b

I

Małgorzata Stramka

5a

II

Jessica Izer

5c

III

Jakub Gęborys

4a

 

Szkolny Konkurs Recytatorski

klas IV-VI

I

Wiktoria Friedek

4c

II

Jessica Izer

5c

III

Antonina Trzaskoma

6b

wyróżnienia

Nina Rzepiel

Fabian Plata

Karolina Diakowska

Dominika Bogdziewicz

4c

4c

4a

4a

Szkolny Konkurs Mitologiczny

dla kl. V

I

Emilia Nowak

5c

II

Jessica Izer

5c

III

Marcelina Rakoczy

5a

Akcja „Złoty Grosik”

I

1e

II

1b

III

3b

I

5c

II

5a

III

6a

Szkolny Konkurs

"Mistrz savoir - vivre"

I

Jessica Izer

Piotr Maciaszek

5c

5c

II

Kacper Pasiut

5b

Szkolny Konkurs Graficzny

"Mistrz savoir - vivre"

I

I

Aleksandra Ciupa

Alicja Łyczkowska

5c

4a

Szkolny Konkurs

Językowo-plastyczny

„Moje zdrowe szczęśliwe życie”

I

Oliwia Śpiewak

2c

II

Zuzanna Niezgoda

Hanna Pawlik

1a

1e

III

Daniel Rola

Michał Zajdel

1c

2b

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

„English is fun!”

I

Sara Majewska

6c

II

Antonina Trzaskoma

6b

III

Mikołaj Potoniec

6c

Językowy quiz

„Bądź zdrów!”

I

Maciej Mszański

Wiktoria Chojnacka

Arleta Górna

5b

4b

2c

Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Baśniowego

(praca plastyczna)

Laureaci

Oliwia Dalecka

Wiktoria Kożuch 

Patrycja Podobińska  Dominika Bocheńska 

Martyna Matusiak

Emilia Klich

Katarzyna Szewczyk

Martyna Nowakowska

Iga Gontko

1a

1d

1e

2b

2c

3a

3b

3c

3d

Laureaci

Alicja Łyczkowska

Anna Niedźwiedzka

Wiktoria Friedek 

Natalia Pietrzak

Weronika Gruszecka

4a

4b

4c

5b

5c

Etap szkolny

Strefowego Konkursu

„Cztery pory roku – wiosna”

Laureaci

Oliwia Rola

 Natalia Hofman

Natalia Pogońska

Agata Sporek

Julia Paluch

Karolina Diakowska

Patryk Kisiel

Marcelina Rakoczy

Alicja Szczepanik

Wiktoria Stawska

Agnieszka Mizielińska

1d

3d

3d

3d

3b

4a

4a

5a

5a

5b

5c

Etap szkolny Powiatowego Konkursu Wielkanocnego

Laureaci

Liwia Zakrzewska 3d

Jakub Kolanek 3d

Anna Niedźwiedzka 4b

Grzegorz Chodkowski 4c

Natalia Mordarska 5a 

Aleksandra  Bogumiło 5a

3d

3d

4b

4c

5a

5a

Etap szkolny Plastycznego Konkursu Powiatowego „Tam gdzie ja, tam moja flaga”

Laureaci

Marcel Kazana

Jakub Walczak

Liwia Zakrzewska

Norbert Gryncewicz

Karolina Diakowska

Antonina Trzaskoma

Nikola Walkowiak

Justyna Bogusz

4b

4b

3d

6b

4a

6b

4b

3c

Szkolny Konkurs Plastyczny „Znaczek Absolwenta”

I

Konrad Dąbrowski

5c

Etap szkolny Powiatowego Konkursu Muzycznego

„Wartości narodowe w muzyce polskiej”

Laureaci

Antonina Trzaskoma

Julia Łobos

Mikołaj Gertchen

6b

6b

6b

Konkurs Plastyczny  

„Żółty Żonkil Symbolem Życia”

Laureaci

Marcin Trojanowski

Krystian Trojanowski 

Filip Kwiatkowski 

Paulina Ochmańska

Karolina Kwiecień 

Julia Maciaszek

Martyna Kuś 

Szymon Przychocki

Oliwia Falana

Norbert Zioła

Julia Matujza

3b

3b

3b

3b

3b

3b

3b

3b

3b

3b

3b

Konkurs Literacki  

„Żółty Żonkil Symbolem Życia”

I

Jessica Izer

5c

Etap szkolny XII Regionalnego Konkursu Przyrodniczo-ekologicznego Szkół Podstawowych

„ Ochrona przyrody w Polsce”

I

Angela Salamon

6a

II

Antonina Trzaskoma

6b

III

Jessica Izer

5c

Szkolny Konkurs „Zbieramy makulaturę – oszczędzamy lasy”

I

Dominik Gil

1c

II

Jakub Hofman

Natalia Hofman

3d

3d

III

Joanna Strączek

3a

I

Oliwia Chylińska

6a

II

Antonina Trzaskoma

6b

III

Alicja Szczepanik

5a

Zbiórka karmy dla Schroniska Małych Zwierząt w Jeleniej Górze

I

Piotr Maciaszek

5c

Akcja „Stań po zielonej stronie mocy”

I

6a

II

3d

III

3a

Szkolny Maraton Matematyczny

I

Jakub Jaworecki

4c

I

Adam Kołodziej

5c

I

Anna Gąsior

6b

Szkolny Konkurs Informatyczny

„Mistrz Komputera”

I

Mikołaj Potoniec

6c

II

Grzegorz Ważny

6c

III

Maciej Grabczyk

6a

Mała Olimpiada Matematyczna

laureaci

Amelia Witecka

Olga Hamberger

Marcelina Kwarta

Wiktor Łyczkowski

Julia Słowińska

1a

1b

1d

1e

1e

laureaci

Wanessa Bielecka

Alan Nowak

Eliza Maciejewska

Arleta Górna

2a

2a

2b

2c

laureaci

Nikola Mongiało

Julia Paluch

Katarzyna Szewczyk

Jakub Kosal

Dominik Niepsuj

3a

3b

3b

3b

3c

Szkolny Konkurs Poetycki

„Nie wszyscy lubią poezję,

a ja tak”

laureaci

Antonina Trzaskoma

Alicja Łyczkowska

Kamila Kołodziej

6b

4a

5b

Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy Pożarom”

laureaci

Jakub Hofman

Natalia Hofman

Agata Sporek

Bartosz Zdanowicz

Natalia Jede

Natalia Pogońska

Anna Niedźwiecka

Alicja Miechurska

Natalia Kosal

Nikola Walkowiak

Nina Rzepiel

Alicja Szczepanik

Patryk Śnieżek

3d

3d

3d

3c

3c

3d

4b

4b

4b

4b

4c

5a

6a

 

 

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

 MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

IV Międzyszkolny Konkurs „Bezpieczny uczeń”

II

Arleta Górna,

Paweł Górnik,

Martyna Matusiak

2c

III

III

Patrycja Koszkul,

Wiktoria Radzis,

Klaudia Rychlik

2b

IV

IV

Jakub Rusiecki,

Wanessa Bielecka,

Weronika Stolarczyk

2a

I

Aleksandra Majak,

Livia Zakrzewska,

Natalia Hofman

3d

II

Kinga Bugaj,

Anita Rendziewicz,

Krystian Jasiński

3a

III

Oliwia Grabka,

Maciej Kwiecień,

Julia Kwit,

3c

V

Amelia Biskupska,

Julia Matujza,

Oliwia Falana

3b


KONKURSY POWIATOWE

 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

 MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Konkurs krasomówczy

„Książka skazana na zapomnienie”

wyróżnienie

Antonina Trzaskoma

6b

Konkurs literacki

„Tak mogło być!”

II

Antonina Trzaskoma

6b

II Powiatowy Turniej Języka Niemieckiego „Deutsch macht Spass!”

I

Julia Maciaszek

Filip Kwiatkowski

3b

3b

 Powiatowy Konkurs Wielkanocny

II

Natalia Mordarska

5a

Powiatowy Konkurs Plastyczny

 „Tam gdzie ja, tam moja flaga”

II

Karolina Diakowska

4a

wyróżnienie

Nikola Walkowiak

Justyna Bogusz

Norbert Gryncewicz

4b

3c

6b

Powiatowy Konkurs Muzyczny

„Wartości narodowe w muzyce polskiej”

wyróżnienie

Antonina Trzaskoma

Julia Łobos

Mikołaj Gertchen

6b

6b

6b

Etap rejonowy XII Regionalnego Konkursu Przyrodniczo-ekologicznego Szkół Podstawowych„ Ochrona przyrody w Polsce”

III

Antonina Trzaskoma

6b

V

Jessica Izer

5c

VIII

Angela Salamon

6a

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

„Young Master of English”

II

Jessica Izer

Emilia Nowak

Konrad Dąbrowski

5c

5c

5c


 KONKURSY STREFOWE

 

 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Strefowy Konkurs

„Cztery pory roku – wiosna”

wyróżnienie

Julia Paluch

3b

Agnieszka Mizielińska

5c

Półfinał Subregionalnego Konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć”

XVIII

Angela Salomon

6 a

Klaudia Kozik

6 a

Cyryl Wechmann

6 a

 

KONKURSY REGIONALNE

 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

 MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Finał XII Regionalnego Konkursu Przyrodniczo-ekologicznego Szkół Podstawowych

„ Ochrona przyrody w Polsce”

XII

Antonina Trzaskoma

6b

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

 

 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Wojewódzki etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”

laureat

Jakub Hofman

3d

XII Dolnośląski Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „KAMGÓR”

II

Wiktoria Gorczyca

Paulina Marczak

5a

5a

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

 MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Etap ogólnopolski Ogólnopolskiego Konkursu Baśniowego (praca plastyczna)

wyróżnienie

Katarzyna Szewczyk

3b

Ogólnopolski Konkurs EKOTEST

kat. kl.3-4

 

 

kat. kl. 5-6

16

24

28

 

17

19

20

21

24

25

26

27

28

29

30

30

30

32

32

33

33

33

37

39

Dominika Bogdziewicz

Jakub Gęborys

Oliwier Legutko

 

Jessica Izer

Szymon Skoczeń

Antonina Trzaskoma

Konrad Dąbrowski

Emilia Nowak

Marcelina Rakoczy

Olga Gniaździńska

Klaudia Myjak

Miłosz Rzepiel

Oskar Trzebiński

Michał Grądzki

Dominik Kwiatek

Piotr Maciaszek

Wiktoria Czuba

Mikołaj Potoniec

Marcel Chmielewski

Julia Łobos

Julia Zioła

Wojciech Madej

Alicja Szczepanik

4a

4a

4a

 

5c

5a

6b

5c

5c

5a

5c

5c

6c

5c

6c

6c

5c

5c

6c

5c

6b

5a

5c

5a

 

           

 

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

 

 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

 MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Adam Kołodziej

Jessica Izer

 

5c

5c

 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Dolny Śląsk- Saksonia” pod hasłem „Straż pożarna pomaga”

I miejsce

Jakub Hofman

3d