Kontakt
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tkaczy Śląskich
ul. Jeleniogórska 7
58-400 Kamienna Góra
e-mail: sekretariat@sp2kg.pl
Adres skrytki na ePUAP: /SP2KamiennaGora/domyslna
tel. 75 744 25 59
GODZINY DOSTĘPNOŚCI 2023/2024
od 12.02.2024 r.
LP. | Nazwisko i imię | dzień | godziny |
1 | Tatko- Fujar Agnieszka | środa | 15:30 - 16:30 |
2 | Bielak Sylwia | poniedziałek | 15:00 - 16:00 |
3 | Borowska Beata | czwartek | 13:10 - 14:10 |
4 | Chałupa Magdalena | środa | 14:00 - 15:00 |
5 | Chodasewicz Małgorzata | środa | 13:10 - 14:10 |
6 | Chudek Dorota | środa | 14:00 - 15:00 |
7 | Cieniuch Beata | poniedziałek | 12:10 - 13:10 |
8 | Czerwińska Sylwia | poniedziałek | 14:00 - 15:00 |
9 | Filip Joanna | środa | 15:30 - 16:30 |
10 | Gontko Daniel | wtorek | 18:30 - 19:30 |
11 | Gotowt Małgorzata | piątek | 14:00 - 15:00 |
12 | Hamberger Edyta | wtorek | 14 00 - 15:00 |
13 | Helta Katarzyna | czwartek | 14:00 - 15:00 |
14 | Homoncik Jan Sylwester | czwartek | 13:20 - 14:20 |
15 | Homoncik Joanna | środa | 15:40 - 16:40 |
16 | Homoncik Karolina | środa | 13:10 - 14:10 |
17 | Homoncik Marek | wtorek | 14:05 - 15:05 |
18 | Janik Karolina | wtorek | 14:00 - 15:00 |
19 | Jasiński Andrzej | środa | 14:00 - 15:00 |
20 | Jasiurkowska Kinga | środa | 14:00 - 15:00 |
21 | Kaliszewska Roksana | poniedziałek | 14:55 - 15:55 |
22 | Kepel Małgorzata | czwartek | 15:00 - 16:00 |
23 | Kołodziej Marzena | poniedziałek | 13:30 - 14:30 |
24 | Kożuch Anna | wtorek | 14:00 - 15:00 |
25 | Krzystek Monika | środa | 14:00 - 15:00 |
26 | Kulon Ewa | czwartek | 14:05 - 15:05 |
27 | Lorenc Beata | wtorek | 14:00 - 15:00 |
28 | Łękawska Katarzyna | środa | 14:00 - 15:00 |
29 | Madziar-Cabała Anna | piątek | 14:50 - 15:50 |
30 | Maguda Marcin | środa | 14:00 - 15:00 |
31 | Maik Mariusz | środa | 15:30 - 16:30 |
32 | Majda Beata | poniedziałek | 11:30 - 12:00 |
33 | Michalska Jolanta | środa | 12:10 - 13:10 |
34 | Mrozowska- Paździur Beata | środa | 14:00 - 14:50 i 15:40 - 15:50 |
35 | Nowak Adam | poniedziałek | 14:05 - 14:50 |
36 | Ochrymczuk Piotr | czwartek | 15:30 - 16:30 |
37 | Olszewska Anna | poniedziałek | 14:00 - 15:00 |
38 | Omachel Irena | piątek | 14:15 - 15:15 |
39 | Rosłon Elżbieta | środa | 14:00 - 15:00 |
40 | Rusnarczyk Małgorzata |
poniedziałek |
13:15 - 13:45 |
41 | Rychlik Ewelina | środa | 13:15 - 14:15 |
42 | Sobiechowski Marek | piątek | 14:00 - 15:00 |
43 | Sroka Jowita | wtorek | 14:00 - 15:00 |
44 | Staniec Sławomir | czwartek | 17:15 - 18:15 |
45 | Stawarz Monika | środa | 14:05 - 15:05 |
46 | Steczko Joanna | środa | 15:00 - 16:00 |
47 | Sternal Kamil | środa | 13:15 - 14:15 |
49 | Szczerba Ewa | poniedziałek | 14:50 - 15:50 |
50 | Tatarata Monika | wtorek | 14:00 - 15:00 |
51 | Trela Marcin | czwartek | 13:15 - 14:15 |
52 | Uznańska - Deniszczuk Iwona | poniedziałek | 14:10 - 15:10 |
53 | Wiatrowska Patrycja | środa | 14:00 - 15:00 |
54 | Winiarska Julia | wtorek | 14:00 - 15:00 |
55 | Włodarczyk-Król Anna | środa | 17:00 - 18:00 |