Archiwum 2013/2014

WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

 

KONKURSY SZKOLNE


NAZWA KONKURSU

WYNIKI

 MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Konkurs literacki w kl. 4-6

(projekt „Wychowanie przez dramę”)

I

Aleksandra Bogumiło

Karolina Całko

Oliwia Chylińska

Antonina Trzaskoma

Kinga Frączek

4a

4c

5a

5b

6b

Konkurs plastyczny w kl. 1-3

(projekt „Wychowanie przez dramę”)

I

Antoni Kalinowski

Dawid Kocemba

Alicja Jacak

Kinga Bugaj

Oliwia Falana

Justyna Bogusz

Patryk Pawlik

Natalia Kosal

1a

1b

1c

2a

2b

2c

2d

3b

Konkurs „SUPER KARMNIK”

I

Joanna Strączek

2a

Julia Sułkowska

5c

Wyróżnie-nia

Kacper Grabka

Bartosz Przybyła Weronika Lewandowska Oliwia Grabka

Oliwia Marczak

Gracjan Zaręba

Alicja Szczepaniak

Filip Chronowski

Oskar Trzebiński

Feliks Noskowicz Wojciech Madej Katarzyna Szpilowska

Miłosz Rzepiel

Dominik Kwiatek

0a

1b

2a

2c

2c

4a

4a

4c

4c

4c

4c

5c

5c

5c

Akcja ekologiczna  „Zbieramy makulaturę – ratujemy lasy”

I

Maciej Kwiecień

2c

Wyróżnie-nia

Emilia Klich

Joanna Strączek

2a

2a

Szkolny etap Interdyscyplinarnego Konkursu „zDolny Ślązaczek”

Zakwalifiko-wanie do etapu powiatowego

Filip Czugała

Jakub Radziejewski

6c

6a

Akcja „Złoty grosik”

I

Ic

Etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Niemieckiego OLIMPUS

I

Małgorzata Stramka

4a

I

Cyryl Wechmann

5a

Etap szkolny II Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Polskie Symbole Narodowe” Klio 2014

(kategoria praca plastyczna)

I m. w szkole

Agnieszka Mordarska

dyplom laureata

6a

Dyplom za udział w ogólnopol-skim konkursie

Klementyna Derlacz

Dawid Kruk

Alicja Mordarska

Marcelina Rakoczy

Paulina Marczak

Gracjan Zaręba

Wiktoria Sawicka

5b

5b

5a

4a

4a

4a

4a

Etap szkolny II Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Polskie Symbole Narodowe” Klio 2014

(kategoria praca fotograficzna)

I m.

w szkole

dyplom laureata

Dominik Kwiatek

5c


KONKURSY
ORGANIZOWANE PRZEZ RADĘ RODZICÓW


NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Dary Jesieni

I miejsce
II miejsce
III miejsce

Maciej Kwiecień
Ala Jacak
Maciej Stawarz

2c
1c
1c

Konkurs Bożonarodzeniowy

Wyróżnie-nia

Oliwia Marczak
Ania Żelazko
Agata Rukowicz
Ala Nowicka

1c

2b
4c
6c

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Miejski Konkurs Krajoznawczo-Przyrodniczy

I indywidualnie

Małgorzata Stramka

4a

I m. drużynowo

w pionie kl. 4

Wiktoria Czuba

Olga Gniaździńska

Adam Kołodziej

4c

4c

4c

I m. druży-nowo

W pionie kl. 5

Julia Łobos

Antonina Trzaskoma

Gracjan Wastag

5b

5b

5b

II m. druży-nowo

W pionie kl. 5

Klaudia Kozik

Angela Salamon

Cyryl Wechmann

5a

5a

5a

II m.  druży-nowo

W pionie kl. 6

Karina Czerwińska

Hubert Czoch

Alicja Żelazko

6c

6c

6c

Miejski Konkurs Plastyczny „Segreguj śmieci razem z nami. To nie takie trudne jakby mogło się wydawać.”

wyróżnienie

Alicja Nowicka

6c

KONKURSY POWIATOWE

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Powiatowy Turniej Znajomości Języka Niemieckiego „Deutsch macht Spass”

I

drużynowo

Julia Matujza

Filip Kwiatkowski

2b

2b

III

Amelia Biskupska

2b

Powiatowy Konkurs Plastyczno - Literacki ,, Jakże ja cię będę uczył tej mądrości”

III

Karolina Bielecka

4b

Powiatowy Konkurs Oratorski „Warto marzyć? A może nie warto?”

laureat

Antonina Trzaskoma

5b

Miłosz Rzepiel

5c


KONKURSY WOJEWÓDZKIE


NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

II Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polskie Symbole Narodowe” Klio 2014

(kategoria praca fotograficzna)

I m.

w woje-wództwie

dyplom laureata

Amelia Szemiako

5c

Dyplom za udział

Klementyna Derlacz

Miłosz Rzepiel

Wiktoria Stefańska

Jakub Kopyść

Kacper Pasiut

5b

5c

5b

4b

4b

IV Diecezjalny Festiwal Jasełkowy i Kolędniczy

(kategoria jasełka)

II m.

Wszyscy uczniowie klasy 3c

3c


KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE


NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem ,,Zapobiegajmy pożarom”.

I m.

w kl. 4-6

Hubert Bladycz

5a

VII m.

w kl. 1-3

Alicja Jacak

1c

II Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polskie Symbole Narodowe” Klio 2014

(kategoria test)

XIII m. w kraju

I m.  w szkole

Hubert Czoch

6c

Dyplom za udział

Maciej Ptak

Agnieszka Kaszuba

Kamila Pawlik

Filip Czugała

Antonina Trzaskoma

Kacper Kasica

Julia Łobos

Krystian Głuchowski

6b

6b

6b

6c

5b

6b

5b

6b

Ogólnopolska Olimpiada z Języka Niemieckiego Olimpus

Dyplom za udział

Julia Zioła

Gracjan Zaręba

Wiktoria Sawicka

Miłosz Zajdel

Szymon Skoczeń

Oskar Burghardt

Patryk Śnieżek

Oliwia Chylińska

Klaudia Kozik

Angela Salamon

Klaudia Madej

4a

4a

4a

4a

5a

5a

5a

5a

5a

5a

5a


KONKURSY MIĘDZYNARODOWE


NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ,, EUROPA W SZKOLE”

I

Hubert Czoch

6c

II

Alicja Nowicka

6c


 

WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH

 

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

 

W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

 

 

 

KONKURSY SZKOLNE

 

 

 

NAZWA KONKURSU

ODPOWIEDZIALNY

WYNIKI

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Konkurs na najpiękniejsze wiosenne przebranie

Samorząd Uczniowski

I

Oliwier Piekarczyk

1b

Szkolny konkurs czytelniczy

dla kl. 1-3 „Bajkowy świat pana Andersena”

I. Omachel

I

Patrycja Koszkul

1b

Katarzyna Szewczyk

2b

Alicja Miechurska

3b

Szkolny Konkurs Recytatorski klas 1-3 „Jak dobrze dzieckiem być”

J. Michalska

I

Martyna Matusiak

1c

II

Alicja Jacak

1c

III

Anastazja Korwin

1b

I

Filip Kwiatkowski

2b

II

Aleksandra Majak

2d

III

Dawid Fryzowicz

2c

I

Fabian Szkaradek

3a

II

Fabian Plata

3c

III

Ewa Legutko

3a

Szkolny Konkurs Ortograficzny kl. II i III

B. Lorenc

laureaci

Klasy II

  1. Kinga Bugaj
  2. Paulina Ochmańska
  3. Filip Kwiatkowski
  4. Julia Paluch
  5. Julia Matujza
  6. Oliwia Filip
  7. Szymon Przychocki
  8. Dominik Niepsuj
  9. Oliwia Marczak
  10. Natalia Pogońska
  11. Agata Sporek

 

2a

2b

2b

2b

2b

2b

2b

2c

2c

2d

2d

Klasy III:

  1. Jakub Gęborys
  2. Oliwier Legutko
  3. Wiktoria Bania
  4. Karolina Diakowska
  5. Dominika Bogdziewicz
  6. Ewa Legutko
  7. Oliwier Bugaj
  8. Alicja Łyczkowska
  9. Julia Andrzejewska
  10. Kacper Kędzierski
  11. Damian Jakubas

 

3a

3a

3a

3a

3a

 

3a

3a

3a

3b

3c

3c

 

 

 

 

Szkolny Konkurs „Zbieramy makulaturę – oszczędzamy lasy”

M. Kołodziej

S. Czerwińska

I

Joanna Strączek

2a

Wyróż.

Jakub i Natalia Hofman

Sebastian Klich

grupa 0B

2d

1b

Szkolny konkurs plastyczny dla kl. 1-3 „Poznajemy Europę”

E. Rzepka

I

Martyna Matusiak

1c

II

Maciej Stawarz

1c

III

Oliwia Śpiewak

1c

Wyróżn.

Alicja Jacak

Dominik Marczak

Eliza Dudzik

1c

1c

1c

I

Oliwia Falana

2b

II

Joanna Wiśniewska

2c

III

Jakub Kosal

2b

Wyróżn.

Julia Paluch

Katarzyna Szewczyk

Aleksandra Majak

Oliwia Saczka

Maciej Kwiecień

Joanna Strączek

2b

2b

2d

2d

2c

2a

I

Dominika Bogdziewicz

Oskar Ostrowski

3a

3a

II

Wiktoria Bania

3a

III

Fabian Szkaradek

3a

Wyróżn.

Nina Rzepiel

Oliwier Bugaj

Karolina Diakowska

Mateusz Kościak

Alicja Łyczkowska

Bartosz Płuciennik

Krystian Puciato

Julia Tępińska

3c

3a

3a

3a

3a

3a

3a

3a

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Moje europejskie wakacje”

A. Kania

I

Nikola Mongiało

2a

II

Natalia Pogońska

2d

III

Alicja Jacak

1c

Wyróżn.

Martyna Matusiak

Jakub Matusiak

Aleksandra Majak

Katarzyna Szewczyk

Joanna Strączek

Nikola Cieczka

Aleksadra Kocoń

Nina Rzepiel

Natalia Hofman

Jakub Hofman

1c

0b

2d

2b

2a

3c

1c

3c

2d

2d

Mała Olimpiada Matematyczna

R. Rabiej

Laureaci

  1. Weronika Stolarczyk
  2. Martyna Matusiak
  3. Wanessa Bielecka
  4. Maciej Stawarz
  5. Arleta Górna

1a

1c

1a

1c

1c

  1. Filip Kwiatkowski
  2. Katarzyna Szewczyk
  3. Julia Paluch
  4. Dawid Fryzowicz
  5. Dominik Niepsuj

2b

2b

2b

2c

2c

  1. Kacper Kędzierski
  2. Jakub Jaworecki
  3. Damian Jakubas

3c

3c

3c

Szkolny Konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia”

M. Chodasewicz

M. Kołodziej

I

Katarzyna Szewczyk

2b

II

Filip Kwiatkowski

2b

III

Nikola Mongiało

2a

I

Wiktoria Bania

3a

II

Oliwier Legutko

3a

III

Alicja Łyczkowska

3a

Szkolny Konkurs „Bezpieczny uczeń”

B. Borowska

M. Trela

I

1 „b”

Patrycja Koszkul, Klaudia Rychlik, Eliza Maciejewska

II

1c: Miłosz Macowski, Kornel Karbowiak, Alan Nowak

III

1 „c”

Katarzyna Gogolewska, Maciej Stawarz, Maciej Maziakowski

I

2 „d”

Livia Zakrzewska, Natalia Hofman, Patryk Pawlik

II

2 „b”

Katarzyna Szewczyk, Julia Matujza, Karolina Kwiecień

III

2 „a”

Krystian Jasiński, Anita Rendziewicz, Emilia Klich

IV

2 „c”

Julia Kwit, Maciej Kwiecień, Dawid Fryzowicz

I

3 „a”

Alicja Łyczkowska, Dominika Bogdziewicz, Fabian Szkaradek

II

3 „c”

Emilia Mordarska, Kacper Kędzierski, Dawid Ochmański

III

3 „b”

Nikola Skoczeń, Jakub Trojan, Kacper Skoczeń

Klasy 4-6

Quiz wiedzy o krajach Unii Europejskiej

Samorząd Uczniowski

I

Kacper Pasiut

4b

Konkurs języka angielskiego

„English is fun”

K. Łękawska

I

Emilia Nowak

4c

II

Jessica Izer

4c

III

Konrad Dąbrowski

4c

I

Sara Majewska

5c

II

Antonina Trzaskoma

5b

III

Mikołaj Potoniec

5c

Etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Niemieckiego OLIMPUS

Joanna Grodzka

I

Małgorzata Stramka

 

 

4a

I

Cyryl Wechmann

5a

Szkolny konkurs mitologiczny dla kl. 5

 

M. Rusnarczyk

I

Anna Gąsior

Antonina Trzaskoma

5b

5b

II

Grądzki Michał

Potoniec Mikołaj

Salamon Angela

Śnieżek Patryk

Sopoćko Paulina

Majewska Sara

Gertchen Mikołaj

5c

5c

5a

5a

5b

5c

5b

III

Amelia Szemiako

Grzegorz Ważny

5c

5b

IV

Cyryl Wechmann

5a

V

Łobos Julia

Plewa Gracjan

Martyńska Micheline

5b

5a

5a

„Złoty grosik”

M. Rusnarczyk

kl. 0-3

I

2B

II

1B

III

3A

IV

1A

V

2D

VI

2C

VII

2A

VIII

1C

IX

3C

kl. 4-6

I

6B

II

6C

III

5A

IV

4B

V

5B

Szkolny Konkurs Muzyczny „Wartości narodowe w muzyce polskiej”

A. Kania

I m.

Karina Czerwińska

6c

Paulina Zaganiaczyk

6c

Alicja Żelasko

6c

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Moje europejskie wakacje”

A. Kania

I

Małgorzata Stramka

4a

II

Aleksandra Bogumiło

4a

III

Klaudia Madej

5a

Wyróżn.

Alicja Szczepanik

4a

Szkolny Konkurs „Znaczek absolwenta”

A. Kożuch

Anna Gąsior

5b

Szkolny etap Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego „Dolny Śląsk w Unii Europejskiej”

A. Kożuch

Laureaci szkolni

Karina Czerwińska

Hubert Czoch

Alicja Nowicka

Kamil Sroka

Paulina Zaganiaczyk

Alicja Żelasko

6c

6c

6c

6c

6c

6c

Szkolny etap Powiatowego Konkursu Plastycznego na znaczek „Oszczędzaj wodę” w ramach projektu „Jedziemy na Bukówkę”

A. Kożuch

A. Kania

Laureaci szkolni

Gracjan Zaręba

Kamila Kołodziej

Adrian Szarkowski

Aleksandra Ciupa

Wiktoria Szulc

Wiktoria Czuba

Wiktoria Stawska

Klaudia Łomnicka

4a

4b

4c

4c

4b

4c

4b

4c

Szkolny Konkurs Plastyczny dla kl. 4-6 „Poznajemy Europę”

A. Kożuch

I

Praca grupowa:

Wiktoria Czuba

Klaudia Łomnicka

Agnieszka Mizielińska

4c

II

Klaudia Myjak

4c

Antonina Trzaskoma

5b

Marcel Chmielewski

4c

III

Praca grupowa:

Wiktoria Szulc

Karolina Bielecka

4b

III

Praca grupowa:

Dominik Kwiatek

Mikołaj Potoniec

Katarzyna Szpilowska

Julia Sułkowska

5c

Etap szkolny Diecezjalnego Konkursu Plastycznego dla kl. 4-6 „O Eucharystii”

A. Kożuch

Laureaci szkolni

Marcel Chmielewski

Antonina Trzaskoma

Aleksandra Ciupa

4c

5b

4c

Etap szkolny Powiatowego Konkursu Plastycznego „Kartka bożonarodzeniowa”

A. Kożuch

O. Niemasik

Laureaci szkolni

Amelia Szemiako

Maciej Mszański

Aleksandra Bogumiło

4c

4b

4a

Etap szkolny Powiatowego Konkursu Plastycznego „Ozdoby wielkanocne”

A. Kożuch

Laureaci szkolni

Karina Czerwińska

Wiktoria Stawska

Szymon Wincza

Alicja Żelasko

6c

4b

4b

6c

Szkolny Konkurs Ortograficzny

J. Sroka

I

Małgorzata Stramka

4a

II

Karolina Całko

4c

III

Łukasz Noworolnik

4b

I

Mikołaj Gertchen

5b

II

Angela Salamon

5a

III

Mikołaj Potoniec

5c

I

Jakub Radziejewski

6a

II

Hubert Czoch

6c

III

Alicja Żelasko

6c

Szkolny Konkurs Recytatorski

J. Sroka

A. Kalisiewicz

I. Omachel

I

Radosław Kurzeja

4b

II

Antonina Trzaskoma

5b

III

Agnieszka Kaszuba

6b

Wyróźn.

Mikołaj Gertchen

Jessica Izer

Feliks Noskowicz

5b

4c

4c

Szkolny Konkurs Czytelniczy

dla kl. 4-6

„Czy znasz te książki?”

I. Omachel

I

Emilia Nowak

4c

Antonina Trzaskoma

5b

Alicja Nowicka

6c

Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik” Humanistyczny

B. Mrozowska

Laureaci szkolni w pionach klas

Konrad Dąbrowski

Anna Gąsior

Karolina Czajka

4c

5b

6c

Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Fraszka”

J. Sroka

I

Hubert Czoch

6c

II

Kamil Sroka

6c

III

Kinga Frączek

6b

Szkolny Konkurs Poetycki
„W szkole czuję się bezpiecznie, bo respektuję normy społeczne”

J. Sroka

I

Agnieszka Kaszuba

6b

II

Kamila Pawlik

6b

Szkolny Konkurs Plastyczny „W szkole czuję się bezpiecznie, bo respektuję normy społeczne”

A. Kożuch

I

Alicja Żelasko

6c

II

Emilia Nowak

4c

III

Paulina Zaganiaczyk

6c

III

Karolina Czajka

6c

Wyróżn.

Kinga Frączek

Kamila Kołodziej

Alicja Nowicka

Natalia Pietrzak

Kamil Sroka

Adrian Szarkowski

6b

4b

6c

4b

6c

4c

Szkolny Konkurs „Mistrz Komputera”

M. Maguda

I

Maciej Kiec

6b

II

Adam Jacyno

6c

III

Jakub Radziejewski

6a

Etap szkolny Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea

L. Miechurska

I

Adam Jacyno

6c

Maraton Matematyczny

L. Miechurska

I

Adam Kołodziej

4c

I

Anna Gąsior

5b

I

Adam Jacyno

6c

Szkolny Konkurs  - zbiórka karmy dla Schroniska Małych Zwierząt w Jeleniej Górze

S. Czerwińska

I

Miłosz Rzepiel

5c

Szkolny Konkurs
„Zbieramy makulaturę – oszczędzamy lasy”

M. Kołodziej

S. Czerwińska

I

Oliwia Chylińska

5a

Wyróżn.

Alicja Szczepanik

Karina Czerwińska

4a

6c

Współzawodnictwo
 „Klasa z klasą”

D. Cierpikowska

I

3a

II

2b

III

2a

I

4a

II

4c

III

6a

5c

„Sztafeta przeciw przemocy” zorganizowana w Dniu bez przemocy („Rajd Bobrzanie”)

D. Cierpikowska

M. Homoncik

I

0c,1c,2c,3c

II

0a, 1a, 2a, 3a

III

0b, 1b, 2b, 3b

I

4a, 5a, 6a

II

4c, 5c, 6c

III

4b, 5b, 6b

I

Dorośli (nauczyciele, rodzice, straż pożarna)

Konkurs wiedzy turystyczno-profilaktycznej

D. Cierpikowska

M. Homoncik

I

Wanessa Poźniak

0a

II

Aleksandra Siedlarz

0a

III

Jakub Skoczeń

0b

I

Wiktoria Radzis

1b

II

Weronika Stolarczyk

1a

III

Eliza Dudzik

1c

I

Filip Kwiatkowski

2b

II

Natalia Jede

2c

III

Kacper Batóg

2a

I

Alicja Miechurska

3b

II

Nikola Walkowiak

3b

III

Grzegorz Chodkowski

3c

I

Aleksadra Ciupa

4c

II

Emilia Nowak

4c

III

Olga Gniaździńska

4c

I

Mikołaj Kapera

5c

II

Mikołaj Potoniec

5c

III

Miłosz Rzepiel

5c

I

Filip Czugała

6c

II

Kacper Kasica

6b

III

Hubert Czoch