Pracownicy
2023/2024 PRACOWNICY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W KAMIENNEJ GÓRZE
DYREKCJA
Agnieszka Tatko-Fujar - dyrektor
Joanna Filip - wicedyrektor
Mariusz Maik - wicedyrektor
NAUCZYCIELE | NAUCZANY PRZEDMIOT/SPECJALNOŚĆ | WYCHOWAWSTWO KLASY |
Bielak Sylwia | pedagog/doradca zawodowy | |
Borowska Beata | edukacja wczesnoszkolna/etyka | 1b |
Chałupa Magdalena | muzyka/nauczyciel wspomagający | 6c |
Chodasewicz Małgorzata | edukacja wczesnoszkolna/nauczyciel wspomagający/terapeuta | 3a |
Chudek Dorota | edukacja wczesnoszkolna/terapeuta | 2b |
Cieniuch Beata | edukacja wczesnoszkolna/terapeuta | 3d |
Czerwińska Sylwia | przyroda/biologia | 7c |
Filip Joanna | język polski/terapeuta | 5b |
Gądek Rajmund | koordynator SZS | |
Gontko Daniel | wychowanie fizyczne | 5c |
Gotowt Małgorzata | logopeda/nauczyciel świetlicy | |
Hamberger Edyta | geografia | |
Homoncik Jan Sylwester | matematyka | 6b |
Homoncik Joanna | język niemiecki/język angielski | 4a |
Homoncik Marek | wychowanie fizyczne/taniec towarzyski | |
Hononcik Karolina | edukacja wczesnoszkolna/nauczyciel wspomagający | 3c |
Janik Karolina | język polski/nauczyciel wspomagający | 1c |
Jasiński Andrzej | język niemiecki/nauczyciel świetlicy | |
Jasiurkowska Kinga | nauczyciel wspomagający | 5a |
Kalisiewicz Anna | język polski | |
Kaliszewska Roksana | nauczyciel wspomagający/terapeuta/nauczyciel świetlicy | |
Kepel Małgorzata | matematyka/fizyka/wychowanie do życia w rodzinie | 7a |
Kołodziej Marzena | edukacja wczesnoszkolna/język niemiecki | 2a |
Kożuch Anna | religia/plastyka | 7b |
Krzystek Monika | pedagog/pedagog specjalny | |
Kulon Ewa | matematyka | |
Lorenc Beata | edukacja wczesnoszkolna/terapeuta | 2c |
Łękawska Katarzyna | język angielski/nauczyciel wspomagający | |
Madziar-Cabała Anna | plastyka | |
Maguda Marcin | informatyka | |
Maik Mariusz | historia/wiedza i społeczeństwo | 8a |
Majda Beata | nauczyciel - bibliotekarz | |
Michalska Jolanta | edukacja wczesnoszkolna | 3b |
Mrozowska-Paździur Beata | język polski | |
Nowak Adam | wychowanie fizyczne/nauczyciel świetlicy | 5d |
Ochrymczuk Piotr | wychowanie fizyczne/nauczyciel świetlicy | |
Olszewska Anna | edukacja wczesnoszkolna/terapeuta | 1a |
Omachel Irena | nauczyciel - bibliotekarz | |
Rosłon Elżbieta |
religia/język polski/nauczyciel wspomagający |
|
Rusnarczyk Małgorzata | historia | 8b |
Rychlik Ewelina | język polski | 4c |
Sobiechowski Marek | matematyka | |
Sroka Jowita | język polski/nauczyciel wspomagający | |
Staniec Sławomir | wychowanie fizyczne | |
Stawarz Monika | język angielski | 7d |
Steczko Joanna | język polski | 6a |
Sternal Kamil | religia/nauczyciel wspomagający/wychowanie do życia w rodzinie | |
Sułkowska Anna | edukacja wczesnoszkolna/nauczyciel wspomagający | |
Szczerba Ewa | chemia | |
Trela Marcin | wychowanie fizyczne/nauczyciel wspomagający/edukacja dla bezpieczenstwa | 4b |
Wiatrowska Patrycja | nauczyciel wspomagający | |
Winiarska Julia | język angielski/nauczyciel świetlicy | |
Włodarczyk- Król Anna | psycholog |
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI
Pelagia Góra - SEKRETARZ SZKOŁY
Mirosława Nowak - KIEROWNIK GOSPODARCZY
Nazwisko i imię | stanowisko |
Bladycz Robert | koordynator do spraw romskich |
Bodziony Monika | pracownik gospodarczy |
Dragan Elżbieta | pracownik gospodarczy |
Grochmal Barbara | pracownik gospodarczy |
Grygiel Wioleta | pracownik gospodarczy |
Kujawska Agnieszka | pracownik gospodarczy |
Owsianka Wiesław | woźny/konserwator |
Schabińska Aneta | pracownik gospodarczy |
Schabiński Tomasz | woźny |
Sondaj Beata | pracownik gospodarczy |
Stawska Bożena | pracownik gospodarczy |
Zając Małgorzata | pracownik gospodarczy |