Pracownicy

PRACOWNICY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W KAMIENNEJ GÓRZE

 

DYREKCJA

Anna Kalisiewicz

dyrektor

Elżbieta Fijał

wicedyrektor

Małgorzata Kepel

wicedyrektor

 

SEKRETARZ SZKOŁY

Ewa Czoch

 

KADRA PEDAGOGICZNA

 

 Nauczyciele

nauczany przedmiot/specjalność

wychowawstwo klasy/grupy

1.

BENEWIAT JADWIGA

fizyka

 

2.

BIELAK SYLWIA

pedagog/terapeuta

 

3.

BOROWSKA BEATA

edukacja wczesnoszkolna/etyka

3A

CHODASEWICZ MAŁGORZATA

nauczyciel wspomagający/ terapeuta

 

5.

CHUDEK DOROTA

edukacja wczesnoszkolna

1B

6.

CZERWIŃSKA SYLWIA

przyroda/biologia

8B

7.

FILIP JOANNA

język polski/ terapeuta

6D

8.

GĄDEK RAJMUND

koordynator SZS

 

9.

GONTKO DANIEL

wychowanie fizyczne

6C

10.

GOTOWT MAŁGORZATA

logopeda

 

11.

GUCWA BRYGIDA

religia

 

12.

GWIŻDŻ BOŻENA

edukacja wczesnoszkolna/matematyka

2C

13.

HAMBERGER EDYTA

geografia

 

14.

HOMONCIK JAN

matematyka

7C

15.

HOMONCIK JOANNA

język niemiecki/język angielski

5A

16.

HOMONCIK MAREK

wychowanie fizyczne/taniec towarzyski

5C

17.

HOMONCIK KAROLINA

edukacja wczesnoszkolna/ taniec towarzyski/terapeuta

1A

18.

JASIŃSKI ANDRZEJ

język niemiecki

 

19.

JASIURKOWSKA KINGA

nauczyciel wspomagający

 

20.

KALISZEWSKA ROKSANA

nauczyciel świetlicy/terapeuta

 

21.

KANIA ALICJA

muzyka/technika/plastyka

 

22.

KĘDROŃ KATARZYNA

język angielski/nauczyciel wspomagający/terapeuta

 5B

23.

KOŁODZIEJ MARZENA

edukacja wczesnoszkolna/język niemiecki

1D

24.

KOŻUCH ANNA

religia/plastyka

 

25.

KRAWCZUKOWSKI ŁUKASZ

język angielski

 

26.

KRUPA LUCYNA

pedagog

 

27.

KULON EWA

matematyka

 

28.

LORENC BEATA

edukacja wczesnoszkolna/terapeuta

1C

29.

ŁABUDA BOŻENA

wychowanie fizyczne

 

30.

MAGUDA MARCIN

informatyka

 

31.

MAJDA BEATA

nauczyciel - bibliotekarz

 

32.

MAIK MARIUSZ

historia/historia i społeczeństwo

4A

33.

MICHALSKA JOLANTA

edukacja wczesnoszkolna/przyroda

2A

34.

MROZOWSKA- PAŹDZIUR BEATA

język polski

7B

35.

MYŚLIWIEC JOLANTA

matematyka

 

36.

NACKOWSKA MONIKA

nauczyciel wspomagający/terapeuta

 

37.

NOWAK ADAM

wychowanie fizyczne

6E

38.

OCHRYMCZUK PIOTR

wychowanie fizyczne

 

39.

OLSZEWSKA ANNA

edukacja wczesnoszkolna/nauczyciel wspomagający

3B

40.

OMACHEL IRENA

nauczyciel - bibliotekarz

 

41.

PROTASIUK GRAŻYNA

nauczyciel wspomagający

 

42.

RABIEJ RENATA

edukacja wczesnoszkolna/terapeuta

2B

43.

ROSŁON ELŻBIETA

religia

6B

44.

RUSNARCZYK MAŁGORZATA

historia

4B

45.

SROKA JOWITA

język polski/terapeuta

 

46.

STANIEC SŁAWOMIR

wychowanie fizyczne

 

47.

STAWARZ MONIKA

język angielski

8C

48.

STECZKO JOANNA

język polski

5D

49.

SUŁKOWSKA ANNA

nauczyciel wspomagający/terapeuta

 

50.

SZCZERBA EWA

chemia

 

51.

TATKO-FUJAR AGNIESZKA

język polski/muzyka/plastyka

6A

52.

TRELA MARCIN

wychowanie fizyczne/nauczyciel wspomagający

8A

53.

UZNAŃSKA IWONA

język angielski/nauczyciel świetlicy

 

54.

WŁODARCZYK- KRÓL ANNA

psycholog/nauczyciel wspomagający

 

55.

ZIELIŃSKA- BIEŃKOWSKA MONIKA

edukacja wczesnoszkolna

 3C/3D

 

 

 

 ADMINISTRACJA

 

Borowiak Wiesława

kierownik ds. gospodarczych

 

OBSŁUGA

DUDEK EWA

pracownik obsługi

DUL EDMUND

woźny

NAGÓRNA IRENA

 pracownik obsługi

OWSIANKA WIESŁAW

robotnik wykfalifikowany - konserwator

PIEKARCZYK MARIA

pracownik obsługi

RATAJCZYK MAŁGORZATA

pracownik obsługi

ROMANEK BOŻENA

pracownik obsługi

STACHNIUK ELŻBIETA

pracownik obsługi

STANKE LILLA

pracownik obsługi

SYCHOWSKA – INGLOT MARIA

pracownik obsługi