„DWÓJKA” W PODSUMOWANIU WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO

Jak co roku tuż przed zbliżającymi się wakacjami naszedł czas na podsumowanie osiągnięć sportowych uczniów ze szkół w powiecie kamiennogórskim. Uroczysta gala z tej okazji, czyli XVII Powiatowe Spotkanie Mistrzów Portu Szkolnego i Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego odbyła się 18 czerwca  w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz miasta i powiatu, którzy wręczyli puchary, medale i dyplomy najlepszym sportowcom oraz podziękowali dyrektorom szkół i nauczycielom wychowania fizycznego za owocną współpracę i zdrową rywalizację. Młodzi sportowcy naszej szkoły, zarówno w kategorii chłopców, jak i dziewcząt zajęli w tym roku II miejsce w klasyfikacji ogólnej.  Swoje nagrody odebrali też najlepsi zawodnicy za sukcesy w konkurencjach indywidualnych i zespołowych.

Uroczystość zorganizowaną przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy uświetnił występ taneczno-gimnastyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku szkolnym!

AK