PIOSENKA, WIERSZ I KWIATY DLA MAMY I DLA TATY

MAM i TATA - ileż te dwa słowa kryją w sobie treści! Z nimi bez wątpienia związane są najpiękniejsze, niczym niezmącone wspomnienia z dzieciństwa.

Dzień Matki i Dzień Ojca obchodzony jest w wielu krajach świata w różnym okresie - w zależności od szerokości geograficznej. W Polsce święto mamy przypada na 26 maja, a taty 23 czerwca. Warto, aby w tych dniach szczególnie zaakcentować to, jak ważna jest rola Rodziców w życiu każdego dziecka. To doskonała okazja, żeby w sposób wyjątkowy okazać Mamie i Tacie szacunek i miłość oraz podziękować za trud włożony w wychowanie, wyrazić wdzięczność za wsparcie, pomoc i dobre rady, którymi zawsze służą swoim dzieciom.

Mając to na uwadze, uczniowie klas trzecich byli organizatorami wspaniałych spotkań, podczas których przedstawili program artystyczny dedykowany obojgu rodzicom. Nie zabrakło pięknych, poruszających piosenek i wierszy skierowanych do mam i tatusiów. Sympatycznym akcentem spotkania było wręczanie kwiatów i własnoręcznie wykonanych prezentów. Zaproszeni rodzice mieli okazję skosztować domowego ciasta. Uroczystości upłynęły w miłej rodzinnej atmosferze, którą współtworzyli wszyscy uczestnicy spotkań.

B.G.