VII KONKURS „BEZPIECZNY UCZEŃ”

30 maja 2018 roku w naszej szkole odbył się  VII Konkurs „Bezpieczny uczeń”, którego celem było sprawdzenie umiejętności i wiadomości w zakresie bezpieczeństwa wśród uczniów klas II-III. W pierwszym etapie wyłoniono trzech przedstawicieli z każdej klasy na podstawie testu wiadomości.  Drugi etap konkursu polegał na przejściu pięciu stacji i prawidłowym wykonaniu różnych zadań oraz ćwiczeń praktycznych. Poszczególne konkurencje na każdej stacji były oceniane przez jury, w skład którego weszli: pielęgniarka szkolna - p. Anna Jeleń (krwotoki), p. Marcin Trela (reanimacja) oraz uczniowie klasy 6a: Natalia Hofman (telefon ratunkowy), Alicja Antoszczak (ewakuacja), Rafał Kurek (znaki drogowe). Sędzią głównym konkursu była p. Beata Borowska.

Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali słodki poczęstunek, dyplomy grupowe
i indywidualne. Najlepsi zasłużyli na nagrody.

klasa

reprezentanci