LAUREACI MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

W czwartek, 5 kwietnia 2018 r., w kamiennogórskim Muzeum Tkactwa odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. "Kamienna Góra za 10 lat", zorganizowanego przez  Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze. Na konkurs wpłynęło ponad 130 ilustracji z różnych szkół. Powołane jury wyłoniło laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Wśród nich znaleźli się nasi uczniowie, z czego jesteśmy bardzo dumni!

W kategorii kl. I-III szkół podstawowych wygrał  Kacper Matusik, uczeń klasy 2b.

Wśród dzieci i młodzieży z klas IV-VII  pierwsze miejsce zajęła Eliza Maciejewska, uczennica klasy 5b, zaś na drugim miejscu znalazła się Katarzyna Szewczyk z kl. 6b Gratulujemy laureatom wspaniałej wyobraźni,cieszymy się razem z nimi z osiągniętych przez sukcesów oraz życzymy im powodzenia w kolejnych konkursach plastycznych.

Opiekunami młodych artystów były panie: Beata Lorenc, Alicja Kania, Anna Kożuch.