Archiwum 2016/2017
WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
KONKURSY SZKOLNE
NAZWA KONKURSU I SZCZEBEL |
WYNIKI |
||
MIEJ-SCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
Etap szkolny Mikołajkowego Turnieju Gier i Zabaw klas I-III |
I |
1b |
|
2c |
|||
3c |
|||
Konkurs rozwiązywania zadań tekstowych na platformie Fronter dla klas III |
I |
Gabriel Grygiel |
3c |
II |
Wiktoria Bogdziewicz |
3e |
|
III |
Oliwia Pietrzak |
3b |
|
Szkolny Konkurs Różańcowy |
I |
Maja Maziakowska |
3 c |
Alex Wilk |
1 b |
||
Szkolny konkurs plastyczno-językowy na najpiękniejszą kartkę świąteczną |
I |
Kacper Grochalski |
2b |
Wiktoria Ostrowska |
3c |
||
Oliwia Górecka |
3c |
||
Szkolny Konkurs Plastyczny |
I |
Maja Oleksy |
2a 2c |
II |
Marek Gładysz Tomasz Przychocki |
2a 1b |
|
III |
Jakub Plasło Oktawian Wasilewski |
2a 2b |
|
Wyr. |
Anna Chamerska Oliwia Dalecka Wiktor Lorek Szymon Śnieżek Filip Węgliński |
2d 3a 2a 2a 2c |
|
KLASY IV-VI
|
|
|
Szkolny Konkurs Biblioteczny „I Ty możesz zostać kumplem Mikołajka” |
laureat |
Joanna Sierosławska |
6c |
Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego „zDolny Ślązaczek” |
laureat |
Julia Andrzejewska |
6b |
Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego „zDolny Ślązaczek” |
laureat |
Dominika Bogdziewicz |
6a |
Szkolny konkurs plastyczno-językowy na najpiękniejszą kartkę świąteczną |
I |
Maja Mucha |
4c |
Martyna Nowakowska |
5c |
||
Dominika Bogdziewicz |
6a |
||
Etap szkolny Powiatowego Konkursu Plastycznego „Rok w Kinie za Rogiem w Krzeszowie” |
laureaci |
Jakub Gomółka |
4a |
Alicja Jacak |
4c |
||
Wiktoria Szubert |
4c |
||
Alicja Miechurska |
6b |
||
Nikola Skoczeń |
6b |
||
Oliwia Gała |
6b |
||
Jakub Trojan |
6b |
||
Wiktoria Chojnacka |
6b |
||
Nikola Walkowiak |
6b |
||
Szkolny Konkurs Plastyczno – Literacki „Jak przedstawić na plakacie postać historyczną?” /część plastyczna/ |
laureaci |
Martyna Matusiak |
4c |
Miłosz Macowski |
4a |
||
Dominika Bogdziewicz |
6a |
||
Eliza Maciejewska |
4b |
||
Weronika Lewandowska |
5a |
||
wyróż-nienia |
Jakub Hofman |
5a |
|
Natalia Hofman |
5a |
||
Katarzyna Szewczyk |
5b |
||
Etap szkolny Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego
|
laureaci
|
Wiktoria Kubisiak |
6a |
Patryk Kisiel |
6a |
||
Wiktoria Chojnacka |
6b |
||
Julia Andrzejewska |
6b |
||
Marcin Trojanowski |
5b |
||
Krystian Trojanowski |
5b |
||
Julia Matujza |
5b |
||
Iga Gontko |
5c |
||
Weronika Stolarczyk |
4a |
||
Patrycja Koszkul |
4b |
||
Nadia Ziętara |
4c |
||
Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „To też jest woda” |
laureaci |
Justyna Bogusz |
5c |
Natalia Pogońska |
5c |
||
Aleksandra Majak |
5c |
||
Marta Wincza |
4c |
||
Julia Maciaszek |
5b |
||
Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”
|
laureaci |
Vanessa Bielecka |
4a |
Miłosz Macowski |
4a |
||
Weronika Stolarczyk |
4a |
||
Klaudia Rychlik |
4b |
||
Eliza Maciejewska |
4b |
||
Alicja Jacak |
4c |
||
Maciej Maziakowski |
4c |
||
Natalia Hofman |
5a |
||
Jakub Hofman |
5a |
||
Livia Zakrzewska |
5a |
||
Oliwier Zawadzki |
5a |
||
Rafał Kurek |
5a |
||
Kacper Batóg |
5a |
||
Emilia Klich |
5b |
||
Nikola Mongiało |
5b |
||
Paulina Ochmańska |
5b |
||
Katarzyna Szewczyk |
5b |
||
Karolina Zięba |
5c |
||
Natalia Jede |
5c |
||
Konrad Jankowski |
5c |
||
Wiktoria Kubisiak |
6a |
||
Patryk Kisiel |
6a |
||
Alicja Miechurska |
6b |
||
Natalia Kosal |
6b |
||
Wiktoria Friedek |
6c |
||
Szkolny Konkurs Różańcowy |
I |
Oliwia Śpiewak |
4 c |
I |
Marta Wincza |
4 c |
|
I |
Maja Maziakowska |
3 c |
|
I |
Alex Wilk |
1 b |
|
Szkolny Konkurs Literacki „Jakie postawy godne naśladowania reprezentowali polscy władcy i dowódcy?” |
I |
Julia Wojtarowicz |
6c |
II |
Nina Rzepiel |
6c |
|
III |
Wiktoria Friedek |
6c |
|
Szkolny Konkurs Recytatorski |
I |
Julia Maciaszek |
5b |
II |
Aleksandra Majak |
5c |
|
III |
Wiktoria Friedek |
6c |
|
Wyr. |
Julia Andrzejewska |
6b |
|
Alicja Miechurska |
6b |
||
Julia Wojtarowicz |
6c |
||
Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego „zDolny Ślązaczek” |
laureaci |
Julia Andrzejewska |
6b |
Oliwier Legutko |
6a |
||
Kacper Kędzierski |
6c |
||
Szkolny Internetowy Konkurs Historyczny dla klas IV „Polak mały” |
I |
Martyna Matusiak |
4c |
II |
Alicja Jacak |
4c |
|
Arleta Górna |
4c |
||
Marcela Wastag |
4a |
||
Vanessa Bielecka |
4a |
||
III |
Bartosz Janik |
4b |
|
Lucjan Okoń |
4a |
||
Alan Nowak |
4a |
||
Szkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej - TESTICO
|
I |
Bartosz Janik |
4b |
I |
Jakub Kolanek |
5a |
|
I |
Julia Andrzejewska |
6b |
|
Etap szkolny |
laureaci |
Dominika Bogdziewicz Jakub Gęborys Jakub Kosal Natalia Kosal Alicja Miechurska Bartłomiej Szpilowski |
6a 6a 5b 6b 6b 6b |
Szkolny Turniej Tabliczki Mnożenia na Czas |
I |
Agnieszka Ogorzałek |
4c |
II |
Lucjan Okoń |
4a |
|
III |
Michał Rozmus |
4c |
|
druży-nowo |
4c 3e |
||
Konkurs Na Najciekawszy Rebus |
o treści przyrodni-czej I miejsce |
Nikola Mongiało |
5b |
o treści matema-tycznej I m. |
Fabian Szkaradek |
6a |
|
o treści matema-tycznej II m. |
Wiktoria Bania |
6a |
|
Konkurs na najbardziej kosmiczny pojazd z brył geometrycznych |
I |
Natalia i Jakub Hofman |
5a |
Konkurs na najciekawszą grę planszową |
I |
Julia Paluch |
5b |
Katarzyna Szewczyk |
5b |
||
Paweł Maraś |
5a |
||
Konkurs rozwiązywania zadań tekstowych |
I |
Katarzyna Szewczyk |
5b |
Konkurs na najwięcej rozwiązanych łamigłówek
|
I |
Nina Rzepiel Julia Wojtarowicz Joanna Sierosławska |
6c 6c 6c |
Konkurs matematyczny z aplikacją Plickers
|
I II III |
Vanessa Bielecka Arleta Górna Oliwia Śpiewak |
4a 4c 4c |
I II III III |
Dominik Niepsuj Jakub Kosal Jakub Kolanek Weronika Lewandowska |
5c 5b 5a 5a |
|
I II III |
Natalia Kosal Oskar Ostrowski Grzegorz Chodkowski |
6b 6a 6c |
|
Maraton Matematyczny |
I |
Martyna Matusiak |
4c |
Dominik Niepsuj |
5c |
||
Kacper Kędzierski |
6c |
||
Konkurs układania piramidek na czas |
I |
Vanessa Bielecka i Weronika Stolarczyk |
4a |
II |
Anna Żelazko i Julia Paluch |
5b |
|
III |
Katarzyna Szewczyk i Natalia Hofman |
5a |
|
Konkurs na najładniej wykonaną bryłę platońską |
I |
Paweł Maraś |
5a |
Konkurs układania kostki Rubika na czas |
I |
jedna ścianka – Patryk Pawlik |
5a |
cała kostka – Marcel Wajda |
6b |
||
Matematyczna Gra Szkolna „Matematyka od piwnicy aż po dach" |
I |
Katarzyna Gogolewska Eliza Dudzik Nadia Ziętara Agnieszka Ogorzałek |
4c |
II |
Maciej Maziakowski Aleksander Kocoń Augustas Kasprzyk Michał Rozmus |
4c |
|
III |
Kornel Karbowiak Jakub Rusiecki Lucjan Okoń Samanta Filip |
4a |
|
I |
Katarzyna Szewczyk Filip Kwiatkowski Jakub Kosal Norbert Zioła |
5b |
|
II |
Natalia Jede Julia Kwit Oliwia Grabka Justyna Bogusz |
5c |
|
III |
Marcelina Pawlik Karolina Kwiecień Julia Matujza Julia Maciaszek |
5b |
|
I |
Oliwier Legutko Wikotria Kubisiak Paweł Płuciennik Mateusz Kościak |
6a |
|
II |
Nikola Walkowiak Anna Niedźwiedzka Natalia Kosal Alicja Miechurska |
6b |
|
III |
Ignacy Woźniakowski Wiktoria Friedek Ewa Legutko Cyprian Hamberger |
6c |
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE / MIEJSKIE
NAZWA KONKURSU I SZCZEBEL |
WYNIKI |
||
MIEJ-SCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Rodzina wolna od przemocy” |
II |
Julia Andrzejewska |
6b |
III Miejski Konkurs Historyczny „Kamienna Góra – moje miasto” |
I m. tytuł Mistrza wiedzy historycznej
|
Katarzyna Szewczyk
|
5b |
Jakub Jaworecki |
6c |
||
III Miejski Konkurs Historyczny „Kamienna Góra – moje miasto” |
I miejsce w zadaniach grupo-wych |
Antoni Osmolak Dominika Bogdziewicz Wiktoria Kubisiak Joanna Sierosławska Nina Rzepiel Ignacy Woźniakowski |
5c 6a 6a 6c 6c 6c |
Etap Miejski XXII Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” |
III |
Aleksandra Majak |
5c |
Wyr. |
Julia Maciaszek |
5b |
KONKURSY POWIATOWE
NAZWA KONKURSU I SZCZEBEL |
WYNIKI |
|||
MIEJ-SCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
||
Powiatowy Konkurs Plastyczny |
II |
Julia Słowińska |
3e |
|
III |
Kajetan Kożuch |
1b |
||
Wyróżn. |
Oliwia Dalecka – Danielewicz |
3a |
||
Etap powiatowy MikołajkowegoTurnieju Gier i Zabaw klas I-III |
I |
1b |
||
I |
2c |
|||
II |
3c |
|||
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Rok w Kinie za Rogiem w Krzeszowie” |
I |
Alicja Miechurska |
6b |
|
Etap powiatowy Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom” |
V |
Katarzyna Szewczyk |
5b |
|
Powiatowy XI Konkurs Oratorski |
laureatka |
Dominika Bogdziewicz |
6c |
|
KONKURSY REGIONALNE
NAZWA KONKURSU I SZCZEBEL |
WYNIKI |
||
MIEJ-SCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
III Regionalny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny "Ochrona przyrody w powiecie kamiennogórskim" |
III |
Dominika Bogdziewicz Jakub Gęborys Jakub Kosal Natalia Kosal Alicja Miechurska Bartłomiej Szpilowski |
6a 6a 5b 6b 6b 6b |
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
NAZWA KONKURSU I SZCZEBEL |
WYNIKI |
||
MIEJ-SCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego |
I |
Katarzyna Szewczyk |
5b |
WYNIKI SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2
M-MIEJSCE, KL- KLASA
DYSCYPLINA SPORTOWA |
CH DZ |
KL |
M |
MIEJSKIE |
KL |
M |
POWIATOWE |
KL |
M |
STREFOWE |
KL |
M |
FINAŁ DOLNOSLĄSKI |
DWUBÓJ NOWOCZESNY |
DZ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6C 6C |
XVI |
DOBEK ALEKSANDRA WOJTAROWICZ JULIA OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
|
DWUBÓJ NOWOCZESNY |
CH |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6C 6C |
XIII |
PLATA FABIAN KĘDZIERSKI KACPER OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
|
PŁYWANIE DRUŻYNOWE |
DZ |
- |
- |
3C 3C 4C 4C 3C 5C 5C 5A 6C 6C 3C 3C 4C 4C 3C 5C 5A 6C 6C 5C |
I
I
II
II
II
I
III
II
II
I
I
III
|
PŁYWANIE DRUŻYNOWE GÓRECKA OLIWIA, MAZIAKOWSKA MAJA, JACAK ALICJA GOGOLEWSKA KATARZYNA, OSTROWSKA WIKTORIA, POGOŃSKA NATALIA, GONTKO IGA, ŻELAZKO ANNA, WOJTAROWICZ JULIA, DOBEK ALEKSANDRA SZTAFETA PŁYWACKA START INDYWIDUALNY: Ż 50 GÓRECKA OLIWIA, K 50 MAZIAKOWSKA MAJA, Ż 50 JACAK ALICJA Ż 50 GOGOLEWSKA KATARZYNA, K 50 OSTROWSKA WIKTORIA, K 50 GONTKO IGA, D 50 ŻELAZKO ANNA, G 50 DOBEK ALEKSANDRA Ż 50 WOJTAROWICZ JULIA, K 50 POGOŃSKA NATALIA OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
3C 3C 4C 4C 3C 5C 5A 5C 6C 3C 3C 4C 4C 5C 5A 5C 6C |
IV
III
V
V
III
II
IV V
III
III |
PŁYWANIE DRUŻYNOWE GÓRECKA OLIWIA, MAZIAKOWSKA MAJA, JACAK ALICJA GOGOLEWSKA KATARZYNA, OSTROWSKA WIKTORIA, GONTKO IGA, ŻELAZKO ANNA, MARCZAK OLIWIA WOJTAROWICZ JULIA, SZTAFETA PŁYWACKA START INDYWIDUALNY: Ż 50 GÓRECKA OLIWIA, K 50 MAZIAKOWSKA MAJA, G 50 JACAK ALICJA Ż 50 GOGOLEWSKA KATARZYNA, K50 GONTKO IGA, D 50 ŻELAZKO ANNA, G 50 MARCZAK OLIWIA Ż 50 WOJTAROWICZ JULIA, OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
- |
- |
- |
|
PŁYWANIE DRUŻYNOWE |
CH |
- |
- |
- |
4C 3A 4C 4C 5A 5C 6C 6C 6A 4C 3A 4C 4C 5A 5C 6C 6C |
I
I
II
I
I
I
I
I
II
I |
PŁYWANIE DRUŻYNOWE KOCOŃ ALEKSANDER, MATUJZO MARCEL, MAZIAKOWSKI MACIEJ, STAWARZ MACIEJ, KWIATKOWSKI FILIP, BOHEŃSKI- LESIUK JAKUB, NOWAK ERYK PLATA FABIAN, OSTROWSKI OSKAR SZTAFETA PŁYWACKA START INDYWIDUALNY: K 50 KOCOŃ ALEKSANDER, G 50 MATUJZO MARCEL, Ż 50 MAZIAKOWSKI MACIEJ, K 50 STAWARZ MACIEJ, G 50 KWIATKOWSKI FILIP, D 50 BOHEŃSKI- LESIUK JAKUB, Ż 50 PLATA FABIAN, K 50 NOWAK ERYK OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
4C 3A 4C 4C 5A 5C 6C 6C 5C 4C 3A 4C 4C 5A 5C 6C 5C |
I
II
I
I
II
II
II
II
I |
PŁYWANIE DRUŻYNOWE KOCOŃ ALEKSANDER, MATUJZO MARCEL, MAZIAKOWSKI MACIEJ, STAWARZ MACIEJ, KWIATKOWSKI FILIP, BOHEŃSKI- LESIUK JAKUB, NOWAK ERYK PLATA FABIAN, NIEPSUJ DOMINIK SZTAFETA PŁYWACKA START INDYWIDUALNY: K 50 KOCOŃ ALEKSANDER, G 50 MATUJZO MARCEL, Ż 50 MAZIAKOWSKI MACIEJ, K 50 STAWARZ MACIEJ, G 50 KWIATKOWSKI FILIP, D 50 BOHEŃSKI- LESIUK JAKUB, K 50 PLATA FABIAN, Ż50 NIEPSUJ DOMINIK OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
4C 3A 4C 4C 5A 5C 6C 5C 3C 5C 4C 3A 4C 4C 5A 5C 6C 5C |
VI
III |
PŁYWANIE DRUŻYNOWE KOCOŃ ALEKSANDER, MATUJZO MARCEL, MAZIAKOWSKI MACIEJ, STAWARZ MACIEJ, KWIATKOWSKI FILIP, BOHEŃSKI- LESIUK JAKUB, NOWAK ERYK NIEPSUJ DOMINIK GIL DOMINIK WĄS PATRYK SZTAFETA PŁYWACKA
START INDYWIDUALNY: K 50 KOCOŃ ALEKSANDER, G 50 MATUJZO MARCEL, Ż 50 MAZIAKOWSKI MACIEJ, K 50 STAWARZ MACIEJ, G 50 KWIATKOWSKI FILIP, D 50 BOHEŃSKI- LESIUK JAKUB, K 50 NOWAK ERYK Ż50 NIEPSUJ DOMINIK OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE |
DZ |
- |
- |
- |
6C 6C 6C 6C 5C 6C 5A |
I |
BOGDZIEWICZ DOMINKA, FRIEDEK WIKTORIA, LEGUTKO EWA, MONGIAŁO NIKOLA, MORDARSKA EMILIA, OZDOBIŃSKA MARITA, RZEPIEL NINA, SACZKA OLIWIA, SIEROSŁAWSKA JOANNA, SKOCZEŃ NIKOLA, TĘPIŃSKA JULIA, ŻELAZKO ANNA OPIEKUN: DANIEL GONTKO |
- |
- |
- |
- |
||
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE |
CH |
- |
- |
- |
6B 6A 6C 6A 6B 5C |
IV |
BURGHARDT KAMIL, GĘBORYS JAKUB, KOŚCIAK MATEUSZ, LEGUTKO OLIWIER, PAWLIK PATRYK, PLATA FABIAN, PUCIATO KRYSTIAN, SZKARADEK FABIAN, WALCZAK JAKUB, ZDANOWICZ BARTŁOMIEJ OPIEKUN: PIOTR OCHRYMCZUK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
MINI PIŁKA KOSZYKOWA |
DZ |
6C 6C 5C 6C 5C 5C 6C 6C 6C |
I |
BOGDZIEWICZ DOMINIKA, DOBEK ALEKSANDRA, FRIEDEK WIKTORIA, GAŁA OLIWIA, ZDANOWICZ KLAUDIA, LEGUTKO EWA, MAJAK ALEKSANDRA, MARCZAK OLIWIA, MORDARSKA EMILIA, RZEPIEL NINA, SIEROSŁAWSKA JOANNA, SKOCZEŃ NIKOLA OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
6C 6C 5C 6C 5C 5C 6C 6C 6C |
II |
BOGDZIEWICZ DOMINIKA, DOBEK ALEKSANDRA, FRIEDEK WIKTORIA, GAŁA OLIWIA, ZDANOWICZ KLAUDIA, LEGUTKO EWA, MAJAK ALEKSANDRA, MARCZAK OLIWIA, MORDARSKA EMILIA, RZEPIEL NINA, SIEROSŁAWSKA JOANNA, SKOCZEŃ NIKOLA OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
MINI PIŁKA KOSZYKOWA |
CH |
6B 6C 6C 6C 6C 5A 6C 6A 6C 6C 6C 5A |
I |
BURGHARDT KAMIL, CHODKOWSKI GRZEGORZ, HAMBERGER CYPRIAN, HUCZUK OLIWIER, KĘDZIERSKI KACPER, KWIATKOWSKI FILIP, PLATA FABIAN, SZKARADEK FABIAN, TATARATA MATEUSZ, WALCZAK KAMIL, WOŹNIAKOWSKI IGNACY, ZIOŁA NORBERT, OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
6B 6C 6C 6C 6C 5A 6C 6A 6C 6C 6C 5A |
I |
BURGHARDT KAMIL, CHODKOWSKI GRZEGORZ, HAMBERGER CYPRIAN, HUCZUK OLIWIER, KĘDZIERSKI KACPER, KWIATKOWSKI FILIP, PLATA FABIAN, SZKARADEK FABIAN, TATARATA MATEUSZ, WALCZAK KAMIL, WOŹNIAKOWSKI IGNACY, ZIOŁA NORBERT, OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
6B 6C 6C 6C 5A 6C 6A 6C 6B 5A |
VI |
BURGHARDT KAMIL, CHODKOWSKI GRZEGORZ, HUCZUK OLIWIER, KĘDZIERSKI KACPER, KWIATKOWSKI FILIP, PLATA FABIAN, SZKARADEK FABIAN, TATARATA MATEUSZ, WALCZAK KAMIL, ZIOŁA NORBERT, OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
- |
- |
- |
BADMINTON |
DZ |
- |
- |
- |
5C 5C |
III |
ZDANOWICZ KLAUDIA, ZIĘBA KAROLINA, SZEWCZUK KATARZYNA. OPIEKUN BOŻENA ŁABUDA |
||||||
BADMINTON |
CH |
- |
- |
- |
5A 5C |
II |
ZIOŁA NORBERT, BENHALIMA- OMAR OPIEKUN BOŻENA ŁABUDA |
||||||
SZACHY |
DZ, CH |
- |