Archiwum 2016/2017

WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

 

 

KONKURSY SZKOLNE

 

NAZWA KONKURSU

 I SZCZEBEL

WYNIKI

 

MIEJ-SCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Etap szkolny

Mikołajkowego Turnieju Gier

i Zabaw klas I-III

I

1b

2c

3c

Konkurs rozwiązywania zadań tekstowych na platformie Fronter dla klas III

I

Gabriel Grygiel

3c

II

Wiktoria Bogdziewicz

3e

III

Oliwia Pietrzak

3b

Szkolny Konkurs Różańcowy

I

Maja Maziakowska

3 c

Alex Wilk

1 b

Szkolny konkurs plastyczno-językowy na najpiękniejszą kartkę świąteczną

I

Kacper Grochalski

2b

Wiktoria Ostrowska

3c

Oliwia Górecka

3c

Szkolny Konkurs Plastyczny
klas I-III
 „Książka moim przyjacielem”

I

Maja Oleksy
Konstancja Pierzchała

2a

2c

II

Marek Gładysz

Tomasz Przychocki

2a

1b

III

Jakub Plasło

Oktawian Wasilewski

2a

2b

Wyr.

Anna Chamerska

Oliwia Dalecka

Wiktor Lorek

Szymon Śnieżek

Filip Węgliński

2d

3a

2a

2a

2c

 

KLASY IV-VI

 

 

Szkolny Konkurs Biblioteczny

„I Ty możesz zostać kumplem Mikołajka”

laureat

Joanna Sierosławska

6c

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego „zDolny Ślązaczek”

laureat

Julia Andrzejewska

6b

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego „zDolny Ślązaczek”

laureat

Dominika Bogdziewicz

6a

Szkolny konkurs plastyczno-językowy na najpiękniejszą kartkę świąteczną

I

Maja Mucha

4c

Martyna Nowakowska

5c

Dominika Bogdziewicz

6a

Etap szkolny Powiatowego Konkursu Plastycznego

„Rok w Kinie

za Rogiem w Krzeszowie”

 

laureaci

Jakub Gomółka

4a

Alicja Jacak

4c

Wiktoria Szubert

4c

Alicja Miechurska

6b

Nikola Skoczeń

6b

Oliwia Gała

6b

Jakub Trojan

6b

Wiktoria Chojnacka

6b

Nikola Walkowiak

6b

Szkolny Konkurs

Plastyczno – Literacki 
„W świecie wartości”

„Jak przedstawić na plakacie postać historyczną?” /część plastyczna/

laureaci

Martyna Matusiak

4c

Miłosz Macowski

4a

Dominika Bogdziewicz

6a

Eliza Maciejewska

4b

Weronika Lewandowska

5a

wyróż-nienia

Jakub Hofman

5a

Natalia Hofman

5a

Katarzyna Szewczyk

5b

Etap szkolny Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego
„Rodzina wolna
od przemocy”

 

 

laureaci

 

Wiktoria Kubisiak 

6a

Patryk Kisiel 

6a

Wiktoria Chojnacka

6b

Julia Andrzejewska 

6b

Marcin Trojanowski 

5b

Krystian Trojanowski

5b

Julia Matujza

5b

Iga Gontko

5c

Weronika Stolarczyk

4a

Patrycja Koszkul

4b

Nadia Ziętara

4c

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego     

„To też jest woda”

laureaci

Justyna Bogusz 

5c

Natalia Pogońska

5c

Aleksandra Majak

5c

Marta Wincza

4c

Julia Maciaszek

5b

 

Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

„Zapobiegajmy pożarom” 

 

 

laureaci

Vanessa Bielecka

4a

Miłosz Macowski

4a

Weronika Stolarczyk

4a

Klaudia Rychlik

4b

Eliza Maciejewska

4b

Alicja  Jacak

4c

Maciej Maziakowski

4c

Natalia Hofman

5a

Jakub Hofman

5a

Livia Zakrzewska

5a

Oliwier Zawadzki

5a

Rafał Kurek

5a

Kacper Batóg

5a

Emilia Klich

5b

Nikola Mongiało

5b

Paulina Ochmańska

5b

Katarzyna Szewczyk

5b

Karolina Zięba

5c

Natalia Jede

5c

Konrad Jankowski

5c

Wiktoria Kubisiak

6a

Patryk Kisiel

6a

Alicja Miechurska

6b

Natalia Kosal

6b

Wiktoria Friedek

6c

Szkolny Konkurs Różańcowy

I

Oliwia Śpiewak

4 c

I

Marta Wincza

4 c

I

Maja Maziakowska

3 c

I

Alex Wilk

1 b

Szkolny Konkurs Literacki

„Jakie postawy godne naśladowania reprezentowali polscy władcy

i dowódcy?”

I

Julia Wojtarowicz

6c

II

Nina Rzepiel

6c

III

Wiktoria Friedek

6c

Szkolny Konkurs Recytatorski

I

Julia Maciaszek

5b

II

Aleksandra Majak

5c

III

Wiktoria Friedek

6c

Wyr.

Julia Andrzejewska

6b

Alicja Miechurska

6b

Julia Wojtarowicz

6c

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego „zDolny Ślązaczek”

laureaci

Julia Andrzejewska

6b

Oliwier Legutko

6a

Kacper Kędzierski

6c

Szkolny Internetowy Konkurs Historyczny dla klas IV „Polak mały”

I

Martyna Matusiak

4c

II

Alicja Jacak

4c

Arleta Górna

4c

Marcela Wastag

4a

Vanessa Bielecka

4a

III

Bartosz Janik

4b

Lucjan Okoń

4a

Alan Nowak

4a

 

Szkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej - TESTICO

 

I

Bartosz Janik

4b

I

Jakub Kolanek

5a

I

Julia Andrzejewska

6b

Etap szkolny
III Regionalnego Konkursu Przyrodniczo-Ekologicznego pod hasłem „Ochrona przyrody w powiecie kamiennogórskim”

laureaci

Dominika Bogdziewicz

Jakub Gęborys

Jakub Kosal

Natalia Kosal

Alicja Miechurska

      Bartłomiej Szpilowski

6a

6a

5b

6b

6b

6b

Szkolny Turniej

Tabliczki Mnożenia na Czas

I

Agnieszka Ogorzałek

4c

II

Lucjan Okoń

4a

III

Michał Rozmus

4c

druży-nowo

4c

 3e

Konkurs Na Najciekawszy Rebus

o treści przyrodni-czej

I miejsce

 

Nikola Mongiało

5b

o treści matema-tycznej

I m.

Fabian Szkaradek

6a

o treści matema-tycznej

II m.

Wiktoria Bania

6a

Konkurs na najbardziej kosmiczny pojazd z brył geometrycznych

I

Natalia i Jakub Hofman

5a

Konkurs na najciekawszą

grę planszową

 

I

Julia Paluch

5b

Katarzyna Szewczyk

5b

Paweł Maraś

5a

Konkurs rozwiązywania zadań tekstowych
dla klas IV-VI

I

Katarzyna Szewczyk

5b

Konkurs na najwięcej rozwiązanych  łamigłówek

 

I

Nina Rzepiel

Julia Wojtarowicz

Joanna Sierosławska

6c

6c

6c

Konkurs matematyczny z aplikacją Plickers

 

 I

II

III

Vanessa Bielecka

Arleta Górna

Oliwia Śpiewak

4a

4c

4c

I

II

III

III

Dominik Niepsuj

Jakub Kosal

Jakub Kolanek

Weronika Lewandowska

5c

5b

5a

5a

I

II

III

Natalia Kosal

Oskar Ostrowski

Grzegorz Chodkowski

6b

6a

6c

Maraton Matematyczny
Dla Klas IV-VI

I

Martyna Matusiak

4c

Dominik Niepsuj

5c

Kacper Kędzierski

6c

Konkurs układania piramidek

na czas

I

Vanessa Bielecka i Weronika Stolarczyk

4a

II

Anna Żelazko i Julia Paluch

5b

III

Katarzyna Szewczyk i Natalia Hofman

5a

Konkurs na najładniej wykonaną bryłę platońską

I

Paweł Maraś

5a

Konkurs układania kostki Rubika

na czas

I

jedna ścianka –

Patryk Pawlik

5a

cała kostka –

Marcel Wajda

6b

 

Matematyczna Gra Szkolna „Matematyka od piwnicy aż po dach"

I

Katarzyna Gogolewska

Eliza Dudzik

Nadia Ziętara

Agnieszka Ogorzałek

4c

II

Maciej Maziakowski

Aleksander Kocoń

Augustas Kasprzyk

Michał Rozmus

4c

III

Kornel Karbowiak

Jakub Rusiecki

Lucjan Okoń

Samanta Filip

4a

I

Katarzyna Szewczyk

Filip Kwiatkowski

Jakub Kosal

Norbert Zioła

5b

II

Natalia Jede

Julia Kwit

Oliwia Grabka

Justyna Bogusz

5c

III

Marcelina Pawlik

Karolina Kwiecień

Julia Matujza

Julia Maciaszek

5b

 

I

Oliwier Legutko

Wikotria Kubisiak

Paweł Płuciennik

Mateusz Kościak

 

6a

II

Nikola Walkowiak

Anna Niedźwiedzka

Natalia Kosal

Alicja Miechurska

6b

III

Ignacy Woźniakowski

Wiktoria Friedek

Ewa Legutko

Cyprian Hamberger

6c

 



KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE / MIEJSKIE

 

NAZWA KONKURSU

 I SZCZEBEL

WYNIKI

 

MIEJ-SCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Rodzina wolna od przemocy”

II

Julia Andrzejewska

6b

III Miejski Konkurs Historyczny

„Kamienna Góra – moje miasto”

I m.

tytuł Mistrza wiedzy

historycznej

 

Katarzyna Szewczyk

 

5b

Jakub Jaworecki

6c

III Miejski Konkurs Historyczny

„Kamienna Góra – moje miasto”

I miejsce w zadaniach

 grupo-wych

Antoni Osmolak

Dominika Bogdziewicz

Wiktoria Kubisiak

Joanna Sierosławska

Nina Rzepiel

Ignacy Woźniakowski

5c

6a

6a

6c

6c

6c

Etap Miejski XXII Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”

III

Aleksandra Majak

5c

Wyr.

Julia Maciaszek

5b

 

 

KONKURSY POWIATOWE



NAZWA KONKURSU

 I SZCZEBEL

WYNIKI

 

MIEJ-SCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Powiatowy Konkurs Plastyczny
„Portrety zwierząt łownych”

II

Julia Słowińska

3e

III

Kajetan Kożuch

1b

Wyróżn.

Oliwia Dalecka – Danielewicz

3a

Etap powiatowy

MikołajkowegoTurnieju Gier

i Zabaw klas I-III

I

1b

I

2c

II

3c

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Rok w Kinie za Rogiem w Krzeszowie”

I

Alicja Miechurska

6b

Etap powiatowy Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

„Zapobiegajmy pożarom” 

V

Katarzyna Szewczyk

5b

Powiatowy XI Konkurs Oratorski

laureatka

Dominika Bogdziewicz

6c

 

 



KONKURSY REGIONALNE



NAZWA KONKURSU

 I SZCZEBEL

WYNIKI

 

MIEJ-SCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

III Regionalny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny "Ochrona przyrody

w powiecie kamiennogórskim"

III

Dominika Bogdziewicz

Jakub Gęborys

Jakub Kosal

Natalia Kosal

Alicja Miechurska

Bartłomiej Szpilowski

6a

6a

5b

6b

6b

6b

 

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE



NAZWA KONKURSU

 I SZCZEBEL

WYNIKI

 

MIEJ-SCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
„Zapobiegajmy pożarom”

I

Katarzyna Szewczyk

5b

 

WYNIKI SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

M-MIEJSCE, KL- KLASA



DYSCYPLINA SPORTOWA

CH

DZ

KL

M

MIEJSKIE

KL

M

POWIATOWE

KL

M

STREFOWE

KL

M

FINAŁ DOLNOSLĄSKI

DWUBÓJ NOWOCZESNY

DZ

-

-

-

-

-

-

-

-

6C

6C

XVI

DOBEK ALEKSANDRA

WOJTAROWICZ JULIA

OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC

DWUBÓJ NOWOCZESNY

CH

-

-

-

-

-

-

-

-

6C

6C

XIII

PLATA FABIAN

KĘDZIERSKI KACPER

OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC

PŁYWANIE DRUŻYNOWE

DZ

-

-

3C

3C

4C

4C

3C

5C

5C

5A

6C

6C

3C

3C

4C

4C

3C

5C

5A

6C

6C

5C

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

 

 

 

 

II

 

II

 

 

II

 

I

 

 

III

 

II

 

II

 

I

 

I

 

III

 

PŁYWANIE DRUŻYNOWE

GÓRECKA OLIWIA,

MAZIAKOWSKA MAJA,

JACAK ALICJA

GOGOLEWSKA KATARZYNA,

OSTROWSKA WIKTORIA,

POGOŃSKA NATALIA,

GONTKO IGA,

ŻELAZKO ANNA,

WOJTAROWICZ JULIA,

DOBEK ALEKSANDRA

SZTAFETA PŁYWACKA

START INDYWIDUALNY:

Ż 50

GÓRECKA OLIWIA,

K 50

MAZIAKOWSKA MAJA,

Ż 50

JACAK ALICJA

Ż 50

GOGOLEWSKA KATARZYNA,

K 50

OSTROWSKA WIKTORIA,

K 50

GONTKO IGA,

D 50

ŻELAZKO ANNA,

G 50

DOBEK ALEKSANDRA

Ż 50

WOJTAROWICZ JULIA,

K 50

POGOŃSKA NATALIA

OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC

3C

3C

4C

4C

3C

5C

5A

5C

6C

3C

3C

4C

4C

5C

5A

5C

6C

IV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

 

 

 

 

V

 

V

 

III

 

II

 

IV

V

 

III

 

III

PŁYWANIE DRUŻYNOWE

GÓRECKA OLIWIA,

MAZIAKOWSKA MAJA,

JACAK ALICJA

GOGOLEWSKA KATARZYNA,

OSTROWSKA WIKTORIA,

GONTKO IGA,

ŻELAZKO ANNA,

MARCZAK OLIWIA

WOJTAROWICZ JULIA,

SZTAFETA PŁYWACKA

START INDYWIDUALNY:

Ż 50

GÓRECKA OLIWIA,

K 50

MAZIAKOWSKA MAJA,

G 50

JACAK ALICJA

Ż 50

GOGOLEWSKA KATARZYNA,

K50

GONTKO IGA,

D 50

ŻELAZKO ANNA,

G 50

MARCZAK OLIWIA

Ż 50

WOJTAROWICZ JULIA,

OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC

-

-

-

PŁYWANIE DRUŻYNOWE

CH

-

-

-

4C

3A

4C

4C

5A

5C

6C

6C

6A

4C

3A

4C

4C

5A

5C

6C

6C

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

 

 

 

 

II

 

 

I

 

I

 

I

 

I

 

I

 

 

II

 

I

PŁYWANIE DRUŻYNOWE

KOCOŃ ALEKSANDER,

MATUJZO MARCEL,

MAZIAKOWSKI MACIEJ,

STAWARZ MACIEJ,

KWIATKOWSKI FILIP,

BOHEŃSKI- LESIUK JAKUB,

NOWAK ERYK

PLATA FABIAN,

OSTROWSKI OSKAR

SZTAFETA PŁYWACKA

START INDYWIDUALNY:

K 50

KOCOŃ ALEKSANDER,

G 50

MATUJZO MARCEL,

Ż 50

MAZIAKOWSKI MACIEJ,

K 50

STAWARZ MACIEJ,

G 50

KWIATKOWSKI FILIP,

D 50

BOHEŃSKI- LESIUK JAKUB,

Ż 50

PLATA FABIAN,

K 50

NOWAK ERYK

OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC

4C

3A

4C

4C

5A

5C

6C

6C

5C

4C

3A

4C

4C

5A

5C

6C

5C

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II

 

 

 

I

 

I

 

 

 

II

 

II

 

II

 

II

 

I

PŁYWANIE DRUŻYNOWE

KOCOŃ ALEKSANDER,

MATUJZO MARCEL,

MAZIAKOWSKI MACIEJ,

STAWARZ MACIEJ,

KWIATKOWSKI FILIP,

BOHEŃSKI- LESIUK JAKUB,

NOWAK ERYK

PLATA FABIAN,

NIEPSUJ DOMINIK

SZTAFETA PŁYWACKA

START INDYWIDUALNY:

K 50

KOCOŃ ALEKSANDER,

G 50

MATUJZO MARCEL,

Ż 50

MAZIAKOWSKI MACIEJ,

K 50

STAWARZ MACIEJ,

G 50

KWIATKOWSKI FILIP,

D 50

BOHEŃSKI- LESIUK JAKUB,

K 50

PLATA FABIAN,

Ż50

NIEPSUJ DOMINIK

OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC

4C

3A

4C

4C

5A

5C

6C

5C

3C

5C

4C

3A

4C

4C

5A

5C

6C

5C

VI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

PŁYWANIE DRUŻYNOWE

KOCOŃ ALEKSANDER,

MATUJZO MARCEL,

MAZIAKOWSKI MACIEJ,

STAWARZ MACIEJ,

KWIATKOWSKI FILIP,

BOHEŃSKI- LESIUK JAKUB,

NOWAK ERYK

NIEPSUJ DOMINIK

GIL DOMINIK

WĄS PATRYK

SZTAFETA PŁYWACKA

 

START INDYWIDUALNY:

K 50

KOCOŃ ALEKSANDER,

G 50

MATUJZO MARCEL,

Ż 50

MAZIAKOWSKI MACIEJ,

K 50

STAWARZ MACIEJ,

G 50

KWIATKOWSKI FILIP,

D 50

BOHEŃSKI- LESIUK JAKUB,

K 50

NOWAK ERYK

Ż50

NIEPSUJ DOMINIK

OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

DZ

-

-

-

6C

6C

6C

6C

5C

6C

5A

I

BOGDZIEWICZ DOMINKA,

FRIEDEK WIKTORIA, LEGUTKO EWA, MONGIAŁO NIKOLA, MORDARSKA EMILIA, OZDOBIŃSKA MARITA,

RZEPIEL NINA, SACZKA OLIWIA, SIEROSŁAWSKA JOANNA,

SKOCZEŃ NIKOLA, TĘPIŃSKA JULIA,

ŻELAZKO ANNA

OPIEKUN: DANIEL GONTKO

-

-

-

-

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

CH

-

-

-

6B

6A

6C

6A

6B

5C

IV

BURGHARDT KAMIL,

GĘBORYS JAKUB, KOŚCIAK MATEUSZ, LEGUTKO OLIWIER,

PAWLIK PATRYK,

PLATA FABIAN, PUCIATO KRYSTIAN, SZKARADEK FABIAN, WALCZAK JAKUB, ZDANOWICZ BARTŁOMIEJ

OPIEKUN: PIOTR OCHRYMCZUK

-

-

-

-

-

-

MINI PIŁKA KOSZYKOWA

DZ

6C

6C

5C

6C

5C

5C

6C

6C

6C

I

BOGDZIEWICZ DOMINIKA,

DOBEK ALEKSANDRA, FRIEDEK WIKTORIA, GAŁA OLIWIA, ZDANOWICZ KLAUDIA,

LEGUTKO EWA, MAJAK ALEKSANDRA, MARCZAK OLIWIA, MORDARSKA EMILIA,

RZEPIEL NINA, SIEROSŁAWSKA JOANNA,

SKOCZEŃ NIKOLA

OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC

6C

6C

5C

6C

5C

5C

6C

6C

6C

II

BOGDZIEWICZ DOMINIKA,

DOBEK ALEKSANDRA, FRIEDEK WIKTORIA,

GAŁA OLIWIA, ZDANOWICZ KLAUDIA,

LEGUTKO EWA, MAJAK ALEKSANDRA, MARCZAK OLIWIA, MORDARSKA EMILIA,

RZEPIEL NINA, SIEROSŁAWSKA JOANNA, SKOCZEŃ NIKOLA

OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC

-

-

-

-

-

-

MINI PIŁKA KOSZYKOWA

CH

6B

6C

6C

6C

6C

5A

6C

6A

6C

6C

6C

5A

I

BURGHARDT KAMIL, CHODKOWSKI GRZEGORZ, HAMBERGER CYPRIAN,

HUCZUK OLIWIER, KĘDZIERSKI KACPER, KWIATKOWSKI FILIP,

PLATA FABIAN, SZKARADEK FABIAN,

TATARATA MATEUSZ,

WALCZAK KAMIL, WOŹNIAKOWSKI IGNACY,

ZIOŁA NORBERT,

OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC

6B

6C

6C

6C

6C

5A

6C

6A

6C

6C

6C

5A

I

BURGHARDT KAMIL, CHODKOWSKI GRZEGORZ, HAMBERGER CYPRIAN,

HUCZUK OLIWIER, KĘDZIERSKI KACPER, KWIATKOWSKI FILIP,

PLATA FABIAN, SZKARADEK FABIAN,

TATARATA MATEUSZ,

WALCZAK KAMIL, WOŹNIAKOWSKI IGNACY,

ZIOŁA NORBERT,

 OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC

6B

6C

6C

6C

5A

6C

6A

6C

6B

5A

VI

BURGHARDT KAMIL, CHODKOWSKI GRZEGORZ,

HUCZUK OLIWIER, KĘDZIERSKI KACPER, KWIATKOWSKI FILIP,

PLATA FABIAN, SZKARADEK FABIAN,

TATARATA MATEUSZ,

WALCZAK KAMIL,

ZIOŁA NORBERT,

OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC

-

-

-

BADMINTON

DZ

-

-

-

5C

5C

III

ZDANOWICZ KLAUDIA,

ZIĘBA KAROLINA, SZEWCZUK KATARZYNA.

OPIEKUN BOŻENA ŁABUDA

BADMINTON

CH

-

-

-

5A

5C

II

ZIOŁA NORBERT,  BENHALIMA- OMAR

OPIEKUN BOŻENA

ŁABUDA

SZACHY

DZ, CH

-

-

-

5C

3C

5C

I

ZIĘBA KAROLINA, GIL DOMINIK, LEŚNIAK KAMIL, L