SZKOLNY KONKURS „BEZPIECZNY UCZEŃ”

14 czerwca 2017 roku odbył się w naszej szkole drugi etap Szkolnego Konkursu „Bezpieczny uczeń”. Każdą klasę drugą i trzecią reprezentowało dwoje uczniów, którzy wykazali się największym poziomem wiedzy w zakresie pomocy przedmedycznej. W drugim etapie zadaniem każdej drużyny było przejście pięciu stacji konkursowych tj.:  reanimacji krążeniowo – oddechowej na fantomie, znajomość znaków drogowych, składowe apteczki pomocy medycznej, zachowanie się podczas ewakuacji, telefon ratunkowy.

Sędziami konkursu byli: p. Anna Jeleń – pielęgniarka szkolna, p. Marcin Trela – koordynator do spraw bezpieczeństwa oraz uczestnicy wielu konkursów pozaszkolnych na temat bezpieczeństwa: Nikola Skoczeń kl. 6b, Kacper Skoczeń kl.6b, Jakub Trojan kl. 6b,  Rafał Kurek kl. 5a.

Imię, nazwisko

2 „a”

Maja Mitczak, Jakub Plasło

2 „c”

Konstancja Pierzchała, Michał Stawarz

2 „b”

Maciej Werbel, Radosław Piskorski

2 „d”

Łucja Ditterla – Kasperska, Anna Chamerska

3 „d”

Wiktoria Kożuch, Karolina Romanowska

3 „a”

Amelia Witecka, Oliwia Dalecka

3 „c”

Weronika Filip, Wiktoria Ostrowska

3 „b”

Emilia Hajduk, Kamil Leśniak

3 „e”

Julia Słowińska, Julia Żłobicka

Organizatorzy:
p. Marcin Trela, p. Beata Borowska.