ZDANY EGZAMIN

1 czerwca 2017 r. uczniowie klas czwartych naszej szkoły jako pierwsi mogli skorzystać z rozpoczynającego właśnie swoją działalność w Kamiennej Górze Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Po uroczystym otwarciu kamiennogórskiego oddziału odbył się na jego przyszkolnym terenie praktyczny egzamin na kartę rowerową. Czwartoklasiści świetnie sobie poradzili z przejazdem po wyznaczonej trasie i już wkrótce otrzymają dokument uprawniający do samodzielnego kierowania rowerem. Teraz, zarówno uczniowie, jak i ich rodzice czekają na powstanie w naszym mieście profesjonalnej ścieżki rowerowej, dzięki której mogliby wypoczywać aktywnie i bezpiecznie, rozwijać zainteresowania oraz przyjemnie spędzać razem czas.

Do egzaminu dzieci zostały przygotowane przez nauczycieli - panią Alicję Kanię i pana Piotra Ochrymczuka.