POŻEGNALNY BIWAK 6B

Dla absolwentów naszej szkoły to już ostatnie wspólne chwile, ostatnia okazja, aby w tym samym składzie spędzić razem czas… Z tego powodu uczniowie klasy 6B postanowili zrobić coś niebanalnego. W czasie weekendu, 18 i 19 czerwca, wraz z wychowawcą wybrali się na biwak pod namiotami. W organizacji wycieczki z ochotą pomogli rodzice, którzy zapewnili dojazd i wyposażenie. Na biwaku było bardzo wesoło, szóstoklasiści mieli wiele swobody i duuuużo czasu na relaks i rozrywkę. Wieczorem odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek. Jednak najlepszą atrakcją okazał się nocny spacer nad Bukówkę, gdzie można było nieco poszaleć, pośpiewać i okrzykami zagrzewać do walki naszych piłkarzy. Pożegnalny biwak 6b zakończył się w niedzielę po południu. Pogoda i humory dopisały.