WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

KONKURSY SZKOLNE

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Szkolny Turniej Ekologiczny

kl. 1-3

„Z ekologią na Ty”

Pion kl. I

1

1c

2

1b

3

1a

Pion kl. II

1

2c

2

2a i 2b

Pion kl. III

1

3a

2

3b

3

3c

Szkolny konkurs wiedzy o AIDS

dla klas VI

1

Marcelina Radziejewska

6c

2

Wioletta Chmura

6c

3

Karol Czoch

Agnieszka Puciato

6d

6c

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

„Eko-Planeta”

I etap – konkurs prac indywidualnych

Jacek Kania

4a

Natalia Kożuch

4a

Konrad Kwiecień

4a

Konkurs literacki dla kl. IV

„Najpiękniejszy list do św. Mikołaja”

1

Konrad Kwiecień

4a

2

Nikola Kwiatek

4a

3

Dawid Sroka

4a

Konkurs literacki dla kl. V

„Zaproszenie imieninowe”

1

Kornelia Gucwa

5d

2

Agnieszka Zięba

5d

3

Katarzyna Żelazko

5d

Konkurs biblioteczno-plastyczny

„Mój ukochany miś”

I m.

równorzędne

Sergiusz Główczyk

1c

Mateusz Jasowicz

2a

Natalia Duras

2b

Kamila Pawlik

2b

Karolina Czajka

2c

Alicja Żelazko

2c

Mateusz Jeleń

3a

Emilia Cejnowa

6d

wyróżnienia

Marcelina Rakoczy

0b

Adam Jacyno

2c

Alicja Nowicka

2c

Jakub Rukowicz

2c

Paulina Zaganiaczyk

2c

Etap szkolny konkursu języka niemieckiego „der die das Kenner”

Laureat etapu szkolnego

Maciej Kucia

6d

Maraton Matematyczny 2009/2010

(I etap)

kl. 4

Wiktor Ślusarz 30 pkt

Kacper Cyl 29 pkt

Marcel Kapłun 28 pkt

4a

4c

4a

kl. 5

Katarzyna Żelazko 32 pkt

Alicja Kołodziej 29 pkt

Dominika Szymańska 29 pkt

5d

5d

5c

kl. 6

Karol Czoch 31 pkt

Agnieszka Desperak 29 pkt

Adrian Dubowski 29 pkt

6d

6d

6c

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Konkurs oratorski na najlepsze przemówienie (powiat)



„Niech szkoła będzie wolna od agresji i przemocy”

Laureatka

Katarzyna Żelazko

5d

Wyróżnienie

Agnieszka Zięba

5d

Ogólnopolski konkurs

„Alfik humanistyczny”

1

Wiktor Hamberger

20 m. w województwie

4a

2

Katarzyna Żelazko

51 m. w województwie

5d

3

Karol Czoch

57 m. w województwie

6d

Konkurs powiatowy

„Aniołki krzeszowskie dziś”

3

Kinga Plata

5a

Konkurs powiatowy

„Na samodzielnie wykonaną ozdobę choinkową”

wyróżnienie

Michał Rawski

5d

Konkurs międzypowiatowy „

„W świątecznym nastroju”

1

Katarzyna Żelazko

5d

wyróżnienie

Alicja Kołodziej

5d

WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

KONKURSY SZKOLNE

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Konkurs mitologiczny

1

Kornelia Gucwa

Agnieszka Zięba

Katarzyna Żelazko

5d

2

Marcelina Jordan

Julia Szkarłat

Dominika Zioła

5a

3

Kamil Grędusz

Kinga Wiśniewska

Nikola Nowakowska

5b

Konkurs plastyczny

„Wolontariusz – mój kolega – mój przyjaciel”

(organizowany przez TPD)

1

Martyna Filip

5d

2

Natalia Kożuch

Patrycja Różanowska

4a

4c

3

Klaudia Kugut

Dominika Zioła

6b

5b

Akcja Złoty Grosik

kl.

1-3

1

2c

2

1c

3

3a

kl.

4-6

1

4a

2

4c

3

5c

Konkurs literacki

„Czym jest dla mnie wolontariat?”

1

Karol Guśtak

6a

2

Marcelina Radziejewska

6c

3

Michał Nowak

6a

Konkurs piosenki solowej „Idol szkolny” 2010

kl.

1-3

1

Paula Gorczyca

3a

2

Antonina Trzaskoma

1b

3

Julia Potoniec

3a

wyróżnienie

Mateusz Jeleń

Kornel Sopata

Anna Gąsior

3a

2b

1c

kl.

4-6

1

Kornelia Gucwa

5d

2

Nikola Kwiatek

4a

3

Angelika Gierszewska - Żelasko

4a

Wyr.

Alicja Kołodziej

5d

Konkurs informatyczny

„Mistrz klawiatury”

1

Emilia Cejnowa

6d

2

Maciej Kucia

6d

3

Katarzyna Żelazko

5d

Szkolny Turniej Gier i Zabaw

Pion kl. I

1

Klasa 1c

2

Klasa 1b

3

Klasa 1a

Pion kl. II

1

kl. 2c

2

kl. 2a

3

kl. 2b

Pion kl. III

1

kl. 3b

2

kl. 3a

3

kl. 3c

Szkolny Konkurs Recytatorski

Poezji Współczesnej „Barwne słowa”

Pion kl. 1

1

Antonina Trzaskoma

1b

2

Mikołaj Gretchen

1b

3

Sara Majewska

1c

Pion kl. 2

1

Alicja Żelazko

2c

2

Adam Jacyno

2c

3

Hubert Czoch

2c

Pion kl. 3

1

Klaudia Trojan

3c

2

Paula Gorczyca

3a

3

Julia Potoniec

3a

Szkolny konkurs ortograficzny

Pion kl. 4

1 m.

Dawid Sroka

4a

Dominika Krzysiek

4a

Nikola Fryzowicz

4c

Pion kl. 5

1

Katarzyna Żelazko

5d

2

Agnieszka Zięba

5d

3

Mateusz Kożuch

5d

Pion kl. 6

1

Agnieszka Ordys

6d

2

Karol Czoch

6d

3

Emila Cejnowa

6d

Szkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

1

Alicja Kołodziej

Nikola Kwiatek

5d

4a

2

Justyna Szymańska

5c

3

Marcelina Babik

Angelika Zioła

6c

6c

Wyróżnienia

Dagmara Pośpiech

Wiktoria Truszkowska

Julia Potoniec

6a

3a

3a

Szkolny konkurs

„Życie i muzyka Fryderyka Chopina”

1

Dominika Wechmann

4b

2

Maciej Kucia

6d

3

Olimpia Czuba

4b

Wyróżnienia

Bartosz Duras

Wioletta Chmura

4b

6c

Turniej Szachowy

1

Karol Czoch

6d

2

Hubert Czoch

2c

3

Bartosz Mankiewicz

4a

Konkurs przyrodniczy

Pion kl. IV

1

Wiktor Hamberger

4a

2

Konrad Kwiecień

4a

3

Dominika Kwiecień

4a

Pion kl. V

1

Kinga Wiśniewska

Agnieszka Zięba

5b

5d

2

Mateusz Dzimitrowicz

5d

3

Katarzyna Żelazko

5d

Pion kl. VI

1

Maciej Kucia

6d

2

Karol Czoch

6d

3

Emilia Cejnowa

6d

Szkolny konkurs wiedzy o AIDS

dla klas VI

1

Marcelina Radziejewska

6c

2

Wioletta Chmura

6c

3

Karol Czoch

Agnieszka Puciato

6d

6c

Szkolny konkurs zbiórki baterii

„Wszystkie śmieci nasze są – baterie 2010”

kl.

0-3

1

Karina Czerwińska

2c

2

Anna Gąsior

1c

3

Katarzyna Pajęcka

2c

Wyróżn.

Oddział 0

kl.

4-6

1

Bartosz Mankiewicz

4a

2

Marcelina Jordan

5a

3

Dominika Kwiecień

4a

Szkolny konkurs zbiórki puszek „Zmień blask puszki na wody dzbanuszki”

1

Nikola Kwiatek

4a

2

Bartosz Mankiewicz

4a

3

Natalia Kożuch

4a

Konkurs języka niemieckiego dla kl. IV

„Das bin ich”

1

Natalia Kożuch

4a

2

Dominika Wechmann

4b

3

Konrad Kwiecień

4a

Konkurs języka angielskiego dla kl. III

„English is fun”

1

Daria Majewska

3a

2

Olga Sławatyniec

3a

3

Michał Urbański

3a

Konkurs języka angielskiego dla kl. IV

„Yummy English”

1

Dominika Wechmann

4b

2

Natalia Kożuch

4a

3

Nikola Kwiatek

4a

Konkurs języka angielskiego dla kl. V

„English expert”

1

Kornelia Gucwa

5d

2

Katarzyna Żelazko

5d

3

Martyna Filip

5d

Konkurs języka niemieckiego dla kl. V

„Teste dein Deutsch!”

1

Katarzyna Żelazko

5d

2

Mateusz Kożuch

5d

3

Maja Podlasek

5d

Szkolny konkurs plastyczny

„Chrońmy naszą planetę”

Pion kl. I

1

Julia Łobos

1b

2

Norbert Gryncewicz

Gracjan Wastag

1b

1b

3

Mikołaj Potoniec

Julia Sułkowska

1c

1c

Pion kl. II

1

Kamila Sierosławska

Igor Witkowski

Jakub Wojtarowicz

Kornel Sopata

Karolina Czajka

Karina Czerwińska

Adam Jacyno

Kamil Sroka

Alicja Żelazko

Alicja Nowicka

2a

2a

2a

2a

2c

2c

2c

2c

2c

2c

Pion kl. III

1

Karolina Legutko

3a

2

Michał Ruciński

3a

3

Kacper Rębiszewski

Jakub Marczak

3b

3b

Szkolny konkurs ortograficzny

„Mistrz ortografii”

kl. II

laureaci

Jakub Radziejewski

Kamila Pawlik

Hubert Czoch

Filip Czugała

Alicja Nowicka

Kamil Sroka

Alicja Żelazko

2a

2b

2c

2c

2c

2c

2c

kl. III

laureaci

Mateusz Jeleń

Krystian Krzanowski

Karolina Legutko

Julia Potoniec

Karolina Woźniak

Sebastian Maciejczuk

Sandra Siwak

3a

3a

3a

3a

3b

3c

3c

Mała Olimpiada Matematyczna

kl. I

1

Mikołaj Potoniec

1c

2

Anna Gąsior

1c

3

Sara Majewska

1c

4

Martyna Bręśkiewicz

1b

kl. II

1

Adam Jacyno

2c

2

<