SZKOLNY KONKURS „BEZPIECZNY UCZEŃ”

2 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs „Bezpieczny Uczeń”, którego celem było sprawdzenie umiejętności i wiadomości w zakresie bezpieczeństwa ucznia w szkole i poza nią.

W konkursie rywalizowali przedstawiciele klas klasy pierwszych, drugich i trzecich.
Dzieci otrzymały karty punktowe. Ich zadaniem było przejście pięciu stacji – zadań. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwali: sędzia główny p. Beata Borowska oraz sędziowie poszczególnych stacji: p. Anna Jeleń, p. Marcin Trela oraz uczniowie klasy 5 „b”, którzy uczęszczają na zajęcia dodatkowe w zakresie bezpieczeństwa: Nikola Skoczeń, Kacper Skoczeń i Jakub Trojan. Organizatorami konkursu „Bezpieczny Uczeń” byli: p. Beata Borowska i p. Marcin Trela. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali sodki poczęstunek. Pierwsze trzy drużyny w każdej kategorii wiekowej otrzymały dyplomy.

miejsce

klasa