WYŚPIEWANE SUKCESY

Uczennica naszej szkoły, Ola Majak z klasy 4c, w ostatnich tygodniach z powodzeniem wzięła  udział w  dwóch konkursach wokalnych. 2 maja 2016 r. odbył się w Krzeszowie 23 Festiwal Piosenki  Religijnej i Patriotycznej, w którym  rywalizowało  aż 169 uczestników w czterech  kategoriach. Ola wyśpiewała I miejsce w kategorii solistów. Drugi sukces uczennica odniosła 31 maja w Międzyszkolnym Konkursie Poezji i Prozy pt. „Znam Jana Pawła II”, który został zorganizowany w Szkole Podstawowej w Witkowie. Również i tym razem Ola zajęła I miejsce. Natomiast na wyróżnienie zasłużyła Julia Zioła z klasy 6a. W konkursie naszą szkołę godnie reprezentowały jeszcze dwie uczennice: Natalia Hofman z 4a i Anna Żelazko z 4b.

Serdecznie gratulujemy i życzymy  kolejnych wspaniałych przygód z muzyką!