WALENTYNKI

11 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki. Ten wyjątkowy dzień został przygotowany przez uczniów klas I – VI pod opieką Samorządu Szkolnego i nauczycieli języka angielskiego. Każda z klas zaangażowała się w stworzenie dekoracji i plakatów będących rezultatem rozmów i dyskusji o miłości do ludzi, zwierząt, przyrody o szacunku, przyjaźni oraz rodzinie.

Już od rana można było odczuć wyjątkową atmosferę tego dnia. Uczniowie przyszli do szkoły w różowych bądź czerwonych strojach, które chroniły ich przed odpytywaniem na lekcjach. Podczas przerw ustawiały się kolejki chętnych do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, zakupu ciast i ciasteczek czy do stoiska z wróżbami. Największą atrakcja okazała się poczta walentynkowa, dzięki której mieliśmy możliwość wyrazić swoje uczucia za pomocą pięknych kart wykonanych na kółku plastycznym.

Nasze szkolne święto przyniosło uczniom i nauczycielom mnóstwo radości, uśmiechu i pozytywnej energii. Kolejny raz przekonaliśmy się, że wzajemne życzliwości na co dzień umila nam życie.