IV KONKURS „BEZPIECZNY UCZEŃ”

10 czerwca 2015 roku w naszej szkole odbył się  etap IV Konkursu „Bezpieczny uczeń”, którego celem było sprawdzenie umiejętności i wiadomości w zakresie bezpieczeństwa wśród uczniów klas II-III. W pierwszym etapie na podstawie pogadanki odpytującej wyłoniono trzech przedstawicieli z każdej klasy.  Drugi etap konkursu polegał na przejściu sześciu stacji i poprawnym wykonaniu różnych ćwiczeń praktycznych i zadań. Poszczególne konkurencje na każdej stacji były oceniane przez jury, w skład którego weszli zaproszeni goście: funkcjonariusz policji p. Anna Fałowska – Bilska, funkcjonariusze straży pożarnej, p. Piotr Rzeszutek i p. Mateusz Janik, oraz nauczyciele - p. Beata Borowska, p. Marcin Trela, szkolna pielęgniarka p. Anna Jeleń i uczniowie, którzy biorą udział w konkursach bezpieczeństwa: Klaudia Kozik, Angela Salomon, Cyryl Wechmann.. Organizatorami IV Konkursu „Bezpieczny uczeń” byli p. Borowska i p. Trela.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodki poczęstunek. Każda drużyna, reprezentująca swoją klasę, otrzymała apteczkę pierwszej pomocy. Ponadto dzieci, zależnie od zajętego miejsca, wróciły do domu z nagrodami rzeczowymi, tj. puzzlami, piłkami, skakankami, grami.

Wyniki zmagań drużyn klasowych w IV
Konkursie „Bezpieczny uczeń”

Skład drużyny