DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 2015

W piątek, 20 marca w naszej szkole zorganizowany został DZIEŃ OTWARTY dla dzieci 6 i 7 – letnich oraz ich rodziców. Goście po spotkaniu z dyrekcją obejrzeli pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu uczniów klas I,II, III oraz IV. Następnie nauczyciele zaprosili przyszłych uczniów SP2 wraz z rodzicami do klas i pracowni, w których zorganizowano ciekawe warsztaty i zajęcia. Można było popracować z tablicą interaktywną w pracowni językowej, platformą edukacynją Fronter w sali komputerowej, zagrać w kręgle, obejrzeć ciekawe preparaty pod mikroskopem, czy wziąć udział w warsztatach tanecznych. Nie zabrakło też gier i zabaw rozwijających wyobraźnię i kreatywność. Chętne maluchy  oglądały również bajki w sali audiowizualnej. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie  poczęstunku dla gości.