KLIO 2014: NAJLEPSZA PRACA PLASTYCZNA W KRAJU

Podobnie jak w poprzednim roku  nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Klio” Polskie Symbole Narodowe, który był organizowany już po raz trzeci. Uczniowie mogli rywalizować w trzech kategoriach: test, praca plastyczna i fotograficzna. W olimpiadzie wzięło udział 6123 uczniów z 421 szkół z 16 województw. Największy sukces wśród uczniów naszej szkoły odniosła uczennica klasy 3c Martyna Nowakowska zajęła III miejsce w kraju kategorii praca plastyczna. W nagrodę Martyna otrzymała aparat cyfrowy i dyplom laureata. W tej samej kategorii I miejsce w szkole wśród uczniów klas 1-3 zajął Jakub Hofman, a w klasach 4- 6 Dominika Bogdziewicz.

Natomiast w kategorii test najlepsi w szkole okazali się uczniowie: w klasach szóstych - Antonina Trzaskoma, w piątych - Gracjan Zaręba, a w czwartych - Kacper Kędzierski. Najlepszą pracę fotograficzną wykonała Amelia Szemiako. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.