WOŚP 2015 - PODSUMOWANIE

W piątek, 9 stycznia 2014 r., o godz. 16:00 rozpoczął się w naszej szkole Koncert Świąteczno - Noworoczny”, połączony z licytacją fantów na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Na licznie przybyłych uczniów, rodziców oraz zaproszonych gości czekało mnóstwo atrakcji! Sala 11, która na kilka godzin zamieniła się w serce imprezy, rozbrzmiewała kolędami śpiewanymi, zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli, oraz piosenkami w wykonaniu uczniów SGEE. Nie zabrakło też wspaniałych występów tanecznych zaprezentowanych przez klasy I – VI. Wielkie emocje wywoływały licytacje. Wspaniałe fanty zostały podarowane przez każdą klasę SP2, SGEE, Gości, Radę Rodziców oraz Dyrekcję i Grono Pedagogiczne. Jak co roku, w organizację imprezy bardzo aktywnie włączyła się Rada Rodziców. W zorganizowanej z tej okazji kawiarence rodzice sprzedawali pyszne ciasta i napoje. Cały dochód z ich sprzedaży również zasilił konto WOŚP.

Dzięki hojności uczestników zabawy zebraliśmy niesamowitą kwotę: 6026,60 którą przekazano SZTABOWI GŁÓWNEMU ORKIESTRY 11 stycznia 2014 r., w Centrum Kultury.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć naszą szkolną inicjatywę i po raz kolejny pomóc potrzebującym, zasilając konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Zespół Promocji