JUŻ ZA CHWILĘ WAKACJE…

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-V oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych odbyło się 27 czerwca. Zanim jednak uczniowie odebrali swoje upragnione świadectwa, wzięli udział w uroczystym pożegnaniu nauczycielek, które odeszły na zasłużoną emeryturę. Cała społeczność szkolna wyrazami wdzięczności i pięknymi kwiatami podziękowała paniom za wieloletnią i jakże trudną pracę nauczyciela i wychowawcy. Następnie wyróżnieni w nauce uczniowie szkoły podstawowej z rąk pani dyrektor i swych wychowawców odebrali zasłużone dyplomy. Nowością w tym roku szkolnym było przyznanie nagrody specjalnej za „Odkrycie roku”. Decyzją Rady Pedagogicznej nagrodę ufundowaną przez panią Sylwię Gniaździńską otrzymał uczeń klasy 4C, Marcel Chmielewski. Natomiast jego kolega z klasy, Konrad Dąbrowski, za najwyższą średnią ocenę-5,91- odebrał nagrodę ufundowaną przez Fundację im. Jerzego Szmajdzińskiego. Pani dyrektor pożegnała też dzieci z oddziałów przedszkolnych i wręczyła dyplomy. Po uroczystości w sali sportowej dzieci i uczniowie udali się do swych klas na krótkie spotkanie z wychowawcami, po czym zadowoleni i uśmiechnięci udali się na upragniony wakacyjny wypoczynek.

Do zobaczenia 1 września 2014 r.!