PATRIOTYZM i OJCZYZNA

29 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.  Uczniowie pod kierunkiem pani Małgorzaty Rusnarczyk i pani Jowity Sroki przygotowali montaż słowno- muzyczny, podczas którego przypomnieli swoim koleżankom i kolegom ważne fakty z historii naszego kraju. Spotkanie było wspaniałą okazją, by uzmysłowić młodemu pokoleniu znaczenie słów PATRIOTYZM i OJCZYZNA.  Nie zabrakło również wyeksponowania symboli narodowych.

Uczniowie klasy IV a i VI b recytowali wiersze. Natomiast Agnieszka Kaszuba i Kamila Pawlik wcieliły się w rolę narratorów. Nie zabrakło również pieśni o tematyce patriotycznej, które pięknie zaprezentowały uczennice koła muzycznego  Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej przy akompaniamencie pana Zbigniewa Stefańskiego.

Występ młodych aktorów spotkał się z dużym uznaniem publiczności.