SPOTKANIE Z PROFILAKTYKĄ

W poniedziałek 07.04.2014r. uczniowie klas szóstych wzięli udział w spotkaniu profilaktyczno-edukacyjnym „JESTEM NA „NIE” NARKOTYKOM, PAPIEROSOM, ALKOHOLOWI…UZALEŻNIENIOM!"

Na zaproszenie pedagoga szkolnego, multimedialne  spotkanie w rytmie rapu poprowadzili przedstawiciele Stowarzyszenia Pomocy „Arka Noego”.

Spotkanie poświęcone było współczesnym zagrożeniom dzieci i młodzieży wkraczającej w trudny okres dojrzewania i samodzielności.

Autentyczność i wiarygodność osób prowadzących  oraz atrakcyjna formuła spotkania sprawiły, że uczniowie z dużym zainteresowaniem wzięli udział w tej nietypowej „lekcji przestrogi”.

Wyrażamy nadzieję, że  zaowocuje ona w przyszłości podejmowaniem przez młodzież tylko bezpiecznych wyborów.

Danuta Cierpikowska