Archiwum 2012/2013
WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013
KONKURSY SZKOLNE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
|||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
||
Konkurs poetycki „Zdrowe odżywianie” |
I II III |
Julia Frączek Kinga Frączek Katarzyna Szczepanik |
6a 5b 6a |
|
Konkurs literacko-plastyczny „Zwierzęta leśne” |
I II III |
Natalia Duras Kamila Pawlik Elżbieta Nogaj |
5b 5b 6a |
|
Co wiem o Święcie Dziękczynienia? |
I I I |
Mikołaj Kapera Mikołaj Potoniec Patryk Macowski |
4c 4c 3b |
|
Konkurs na najpiękniejszy klasowy pióropusz z okazji Święta Dziękczynienia |
I |
klasa II a |
|
|
Konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną |
I |
Aleksandra Majak |
1d |
|
Międzynarodowy konkurs plastyczny „Europa w szkole”- etap szkolny |
„Jak smakuje Europa?” |
wyróżnienia |
Nina Kapera Hubert Czoch |
6a 5c |
„Gdzie indziej w Europie?” |
Alicja Nowicka Kamil Sroka Cyryl Wechmann Karolina Woźniak Aleksandra Grochalska Elżbieta Nogaj Kacper Rębiszewski |
5c 5c 4a 6b 6b 6a 6b |
||
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”- etap szkolny |
wyróżnienia |
Jakub Wiktor Julia Sułkowska Katarzyna Śledź Paulina Sopoćko |
4a 4c 4a 4b |
|
Karina Czerwińska Kinga Frączek Mateusz Jasowicz Karolina Czajka |
5c 5b 5a 5c |
|||
Nina Kapera Karolina Legutko Kamil Wierstiuk |
6a 6a 6b |
|||
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mój bohater wyszedł z książki”- etap szkolny |
wyróżnienia |
Kornel Sopata Mateusz Jasowicz Joanna Szpilowska Maciej Grabczyk Klaudia Madej |
5a 5a 5c 4a 4a |
KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ RADĘ RODZICÓW
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
„DARY JESIENI” |
nagrody równorzędne |
Alicja Nowicka Jakub Kosal Kamila Bocheńska Marcel Chmielewski Natalia Kosal Natalia Wypych Olga Gniaździńska Rafał Kurek Wiktoria Czuba |
5c 1b 3a 3c 2b 3c 3c 1d 3c |
KONKURS DLA CAŁYCH RODZIN NA NAJPIĘKNIEJSZEGO ANIOŁKA |
I II III wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
Olga Gniaździńska Bartosz Płuciennik Maciej Kwiecień Agata Rukowicz Kamila Bocheńska Fabian Szkaradek |
3c 2a 1c 3c 3a 2a |
I |
Alicja Nowicka |
5c |
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
Jedziemy na Bukówkę |
wyróżnienie |
Igor Tępiński |
4b |
Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy |
III III |
Klementyna Derlacz Olga Gniaździńska |
4b 3c |
Konkurs recytatorski „Jan Paweł II – papież rodziny” |
I |
Antonina Trzaskoma |
4b |
I III |
Agnieszka Kaszuba Adam Jacyno |
5b 5c |
|
III |
Nikola Kalkowska |
6a |
|
Konkurs oratorski |
I |
Olga Sławatyniec |
6a |
Konkurs o prawach dziecka |
wyróżnienie |
Karolina Legutko Julia Potoniec Olga Sławatyniec |
6a 6a 6a |
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
Szlak cysterski (ogólnopolski konkurs plastyczny) |
wyróżnienie wyróżnienie |
Wiktoria Czuba Wiktoria Stefańska |
4a 4b |
Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna |
II III |
Hubert Czoch Olga Sławatyniec |
5c 6a |
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
Międzynarodowy konkurs plastyczny „Europa w szkole” za rok szkolny 2011/2012 |
I II II |
Konrad Kwiecień Natalia Kożuch Kornel Sopata |
6a 6a 4a |
WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2
W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013
KONKURSY SZKOLNE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
Akcja „Złoty grosik” |
I II III |
--- |
1b 2c 3a |
I II III |
--- |
5c 4a 4b |
|
Mistrz Klawiatury |
I II II |
Adam Jacyno Hubert Czoch Filip Czugała |
5c 5c 5c |
Konkurs Ortograficzny |
I II III
|
Sara Majewska Michał Grądzki Mikołaj Gertchen |
4c 4c 4c |
I II III
|
Jakub Radziejewski Mariusz Mizieliński Hubert Czoch |
5a 5a 5c |
|
I II III |
Olga Sławatyniec Karolina Legutko Michał Ruciński |
6a 6a 6a |
|
Konkurs Recytatorski |
I II III |
Antonina Trzaskoma Julia Potoniec Adam Jacyno |
4b 6a 5c |
Konkurs Poetycki „Bliżej gwiazd” |
I II III |
Michał Urbański Olga Sławatyniec Karolina Legutko |
6a 6a 6a |
Konkurs wiedzy o teatrze |
I II III |
Karolina Legutko Kinga Frączek Amelia Szemiako |
6a 5b 4c |
Szkolny konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową |
I II III |
Julia Sułkowska Julia Łobos Daria Majewska |
4c 4b 6a |
|
Maraton Matematyczny |
I w kl. IV I w kl. V I w kl. VI |
Sara Majewska Adam Jacyno Olga Sławatyniec |
4c 5c 6a |
|
Szkolny konkurs przyrodniczy klas IV-VI |
I II III |
Anna Gąsior Antonina Trzaskoma |
4b 4b 4c |
|
I II III |
Hubert Czoch Natalia Duras Alicja Nowicka |
5c 5b 5c |
||
I II III |
Olga Sławatyniec Weronika Sobczak Nikola Kalkowska |
6a 6a 6a |
||
Szkolny konkurs „Zbieramy makulaturę – oszczędzamy lasy” |
I II III |
Emila Klich Olga Sławatyniec Karina Czerwińska |
1a 6a 5c |
|
Akcja ekologiczna Stań po Zielonej Stronie Mocy (zbiórka baterii, płyt, ładowarek i telefonów komórkowych) |
wyróżnienia dla wszystkich klas za udział |
|||
Projekt „Bliżej gwiazd...” |
konkurs plastyczny pt.„Mikołaj Kopernik i jego wizja Wszechświata” |
Wyróżn. |
Bartłomiej Jurecki Dominik Biroś Karolina Całko Paulina Zaganiaczyk Karolina Czajka Karolina Woźniak |
1d 1d 3c 5c 5c 6b |
konkurs plastyczno-techniczny pt. „Super pojazd kosmiczny” |
wyróżnienia dla kl. 2c, 4c i 5a wyróżnieni: Alicja Jacak (gr.0c), Jakub Kosal (kl.1b) Karolina Bielecka (kl.3b) |
|||
turniej astronomiczny pt. „Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię” |
I w kl. III
I w kl. VI |
Małgorzata Stramka Sergiusz Kunasz |
3a
6a |
|
Zbiórka karmy dla Schroniska Małych Zwierząt w Jeleniej Górze |
I |
Wiktoria Stawska |
3b |
|
Konkurs czytelniczy „Postać z wierszy Juliana Tuwima” |
I II III wyróżn.
|
Maciej Kwiecień Julia Paluch Wojciech Madej Oliwia Falana Katarzyna Szewczyk Fabian Szkaradek |
1c 1b 3c 1b 1b 2a |
|
Konkurs czytelniczy „Moja ulubiona postać z wierszy Juliana Tuwima” |
I II III |
Amelia Szemiako Kamila Sierosławska Karolina Czajka |
4a 5a 5c |
|
Konkurs na znaczek absolwenta |
I |
Jakub Wojtarowicz |
5a |
|
Mała Olimpiada Matematyczna |
laureaci |
Filip Kwiatkowski Julia Paluch Oliwia Filip Maciej Kwiecień Julia Kwit Natalia Pogońska |
1b 1b 1b 1c 1c 1d |
|
Julia Andrzejewska Jakub Gęborys Wiktoria Kubisiak Jakub Jaworecki Kacper Kędzierski |
2b 2a 2a 2c 2c |
|||
Adam Kołodziej Konrad Dąbrowski Jessica Izer |
3c 3c 3c |
|||
Szkolny Konkurs Ortograficzny klas II i III |
laureaci |
Jakub Gęborys Dominika Bogdziewicz Alicja Łyczkowska Natalia Kosal Nina Rzepiel Eryk Nowak Wiktoria Friedek |
2a 2a 2a 2b 2c 2c 2c |
|
laureaci |
Gracjan Zaręba Małgorzata Stramka Wiktoria Gorczyca Julia Zioła Szymon Skoczeń Łukasz Noworolnik Marcel Chmielewski Emilia Nowak Konrad Dąbrowski Jessica Izer Oskar Trzebiński Adrian Szarkowski Karolina Całko |
3a 3a 3a 3a 3a 3b 3c 3c 3c 3c 3c 3c 3c |
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
„Bezpieczny uczeń” |
I kl.I II III |
1a 1c 1c |
|
I kl.II II III |
2a 2b 2c |
||
II kl. III |
3b |
||
Alfik Humanistyczny |
11 m. w województwie |
Filip Czugała |
5c |
30m. w województwie |
Anna Gąsior |
4b |
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
Interdyscyplinarny Konkurs zDolny Ślązaczek |
Finalistka |
Olga Sławatyniec |
6a |
Diecezjalny Konkurs Plastyczny o Janie Pawle II |
Laureat |
Przemysław Wincza |
3b |
X Regionalny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny Szkół Podstawowych pt. „Ochrona przyrody w Polsce” |
Laureat |
Sergiusz Kunasz |
6a |
Dolnośląskie Mecze Matematyczne |
Uczest-nictwo w I rundzie eliminacji |
Olga Sławatyniec Daria Majewska Julia Potoniec Michał Urbański Filip Czugała Adam Jacyno Hubert Czoch Sebastian Skrodzki Kamil Wierstiuk Maciej Ptak Kacper Kasica Gabriela Zioła Maciej Kiec |
6a 6a 6a 6a 5c 5c 5c 6b 6b 5b 5b 6b 5b |
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” |
Wynik bdb |
Adam Jacyno |
5c |
Wyróżn. |
Olga Sławatyniec Mikołaj Potoniec Anna Gąsior |
6a 4c 4b |
|
Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „KLIO 2013” |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 |
Olga Sławatyniec Hubert Czoch Karolina Legutko Daniel Zioła Michał Urbański Michał Kucia Filip Czugała Alicja Żelazko Kacper Kasica Weronika Sobczak Mikołaj Regewicz Kamil Sroka Krystian Głuchowski Paulina Zaganiaczyk |
6a 5c 6a 5c 6a 5c 5c 5c 5b 6a 5c 5c 5b 5c |
V Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” |
laureaci |
Anna Gąsior Olga Sławatyniec |
4b 6a |
Wyróżn. |
Antonina Trzaskoma Julia Potoniec |
4b 6a |
|
|
Superabsolwent 2013 – Olga Sławatyniec
WYNIKI SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2012/2013
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2/
ZAWODY MIEJSKIE |
|||||
RODZAJ ZAWODÓW |
ZAJĘTE MIEJSCE DZIEWCZĘTA |
ZAJĘTE MIEJSCE CHŁOPCY |
REPREZENTANCI |
||
DWUBÓJ NOWOCZESNY |
I M |
|
GORCZYCA PAULA, POTONIEC JULIA, ŻELAZKO ALICJA INDYWIDUALNIE: GORCZYCA PAULA-I M POTONIEC JULIA-I M ŻELAZKO ALICJA- III M OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
||
DWUBÓJ NOWOCZESNY |
|
II M |
SOJA DOMINIK, SOJA BARTEK OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
||
MINI PIŁKA KOSZYKOWA |
IM |
|
GORCZYCA P. FRĄCZAK J. KALKOWSKA N. MOLENDA K. WOŻNIAK K. SŁAWATYNIEC O. SOBCZAK W, ZIOŁA G. STELMASZCZYK K. ŻELASKO A. CZERWIŃSKA K. CZAJKA K. OPIEKUN B. ŁABUDA. |
||
MINI PIŁKA KOSZYKOWA |
|
II M |
SKOCZEŃ ADRIAN, TURSKI MATEUSZ, MARCZAK JAKUB, FICEK ADRIAN, JELEŃ MATEUSZ, BUCZEK DAMIAN, SAMEK PIOTR, MIZIELIŃSKI MARIUSZ, MŁODZIŃSKI BARTEK, CZUGAŁA FILIP, SROKA KAMIL, REGEWICZ MIKOŁAJ OPIEKUN: DANIEL GONTKO |
||
SZTAFETY PŁYWACKIE |
I M |
|
NOWAK EMILIA, CAŁKO KAROLINA, SALAMON ANGELA, SZEMIAKO AMELIA, ZAGANIACZYK PAULINA, ŻELAZKO ALICJA, POTONIEC JULIA, GORCZYCA PAULA, ŁOMNICKA KLAUDIA, NOGAJ KLAUDIA INDYWIDUALNIE: POTONIEC JULIA- I M KRAUL 50M, IM DELFIN50 M, GORCZYCA PAULA-I M GRZBIET50 M, II M ŻABKA50 M, ŻELAZKO ALICJA- I M ŻABKA50 M, II M KRAUL50 M, ZAGANIACZYK PAULINA-II M GRZBIET, III M DELFIN50 M, NOWAK EMILIA- II M DELFIN50 M OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
||
SZTAFETY PŁYWACKIE |
|
I M |
MADEJ WOJTEK, SZARKOWSKI ADRIAN, POTONIEC MIKOŁAJ, SZKARŁAT ARKADIUSZ, SOJA BARTEK, SROKA KAMIL, SOJA DOMINIK, RADZIEJEWSKI JAKUB, BIEDRZYCKI DAMIAN INDYWIDUALNIE: SOJA DOMINIK- I M GRZBIET50 M, SOJA BARTEK- I M DELFIN50 M, SZKARŁAT ARKADIUSZ- III M GRZBIET50 M, SZARKOWSKI ADRIAN-III M ŻABKA50 M, RADZIEJEWSKI JAKUB- III M KRAUL50 M, MADEJ WOJTEK-III M DELFIN50 M, SROKA KAMIL-II M ŻABKA50 M OPIEKUN: SŁAWOMIR STANIEC |
||
ZAWODY POWIATOWE |
|||||
RODZAJ ZAWODÓW |
ZAJĘTE MIEJSCE DZIEWCZĘTA |
ZAJĘTE MIEJSCE CHŁOPCY |
REPREZENTANCI |
||
MINI PIŁKA RĘCZNA |
IM |
|
SŁAWATYNIEC O. WOŻNIAK K. ZIOŁA G, SOBCZAK W. STELMASZCZYK K. GORCZYCA P. POTONIEC J. KALKOWSKA N. MOLENDA K., TRUSZKOWSKA W. |
||
MINI PIŁKA RĘCZNA |
|
IM |
TURSKI MATEUSZ, KAŁAN DAMIAN, ŁACHUNOWICZ SZYMON, MARCZAK JAKUB, MARCZAK KACPER, SKOCZEŃ ADRIAN, BOROWSKI WOJCIECH, BUCZEK DAMIAN, JELEŃ MATEUSZ, RUCIŃSKI MICHAŁ, REGEWICZ MIKOŁAJ, MŁODZIŃSKI BARTOSZ, SAMEK PIOTR |
||
SZACHY |
IM |
CZOCH H. JACYNO A. SAMEK P. KOZIK K. |
|||
MINI PIŁKA KOSZYKOWA |
III m |
|
SŁAWATYNIEC O. WOŻNIAK K, STELMASZCZYK K ZIOŁA G. SOBCZAK W. FRĄCZAK J. KALKOWSKA N. MOLENDA K. ŻELAZKO A CZERWIŃSKA K . CZAJKA |
||
MINI PIŁKA KOSZYKOWA |
|
III m |
SKOCZEŃ ADRIAN, TURSKI MATEUSZ, MARCZAK JAKUB, FICEK ADRIAN, JELEŃ MATEUSZ, BUCZEK DAMIAN, SAMEK PIOTR, MIZIELIŃSKI MARIUSZ, MŁODZIŃSKI BARTEK, KOLANEK IGOR, SROKA KAMIL, REGEWICZ MIKOŁAJ |
||
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE |
|
I M |
SKOCZEŃ ADRIAN, TURSKI MATEUSZ, MARCZAK KACPER, PLEWA DAWID, KAŁAN DAMIAN, BOROWSKI WOJCIECH, BUCZEK DAMIAN, SKRODZKI SEBASTIAN, JACEL OSKAR, HOMONCIK GRACJAN, SAMEK PIOTR |
||
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE |
I M |
|
SŁAWATYNIEC OLGA, SOBCZAK WERONIKA, ZIŁA GABRIELA, WOŹNIAK KAROLINA, CZAJKA KAROLINA, CZERWIŃSKA KARINA, ŻELAZKO ALICJA, POTONIEC JULIA, TRUSZKOWSKA WIKTORIA, GORCZYCA PAULA, SIWAK ANNA, ZAPOLNY ALEKSANDRA |
||
DWUBÓJ NOWOCZESNY |
I M |
|
GORCZYCA PAULA, POTONIEC JULIA, ŻELAZKO ALICJA INDYWIDUALNIE: GORCZYCA PAULA-I M POTONIEC JULIA-I M ŻELAZKO ALICJA- III M |
||
DWUBÓJ NOWOCZESNY |
|
II M |
SOJA DOMINIK, SOJA BARTEK |
||
TENIS STOŁOWY |
III M |
|
SŁAWATYNIEC OLGA, SOBCZAK WERONIKA, |
||
TENIS STOŁOWY |
|
III M |
MARCZAK JAKUB, BUCZEK DAMIAN, BOROWSKI WOJCIECH |
||
SZTAFETY PŁYWACKIE |
I M |
|
NOWAK EMILIA, CAŁKO KAROLINA, SALAMON ANGELA, SZEMIAKO AMELIA, ZAGANIACZYK PAULINA, ŻELAZKO ALICJA, POTONIEC JULIA, GORCZYCA PAULA, ŁOMNICKA KLAUDIA, NOGAJ KLAUDIA INDYWIDUALNIE: POTONIEC JULIA- I M KRAUL 50M, IM DELFIN 50 M, GORCZYCA PAULA-I M GRZBIET 50 M, II M ŻABKA 50 M, ŻELAZKO ALICJA- I M ŻABKA 50 M, II M KRAUL 50 M, ZAGANIACZYK PAULINA-II M GRZBIET, III M DELFIN 50 M, NOWAK EMILIA- II M DELFIN 50 M |
||
SZTAFETY PŁYWACKIE |
|
I M |
MADEJ WOJTEK, SZARKOWSKI ADRIAN, POTONIEC MIKOŁAJ, SZKARŁAT ARKADIUSZ, SOJA BARTEK, SROKA KAMIL, SOJA DOMINIK, RADZIEJEWSKI JAKUB, BIEDRZYCKI DAMIAN INDYWIDUALNIE: SOJA DOMINIK- I M GRZBIET50 M, SOJA BARTEK- I M DELFIN50 M, SZKARŁAT ARKADIUSZ- III M GRZBIET50 M, SZARKOWSKI ADRIAN-III M ŻABKA50 M, RADZIEJEWSKI JAKUB- III M KRAUL50 M, MADEJ WOJTEK-III M DELFIN50 M, SROKA KAMIL-II M ŻABKA 50 M |
||
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI |
|||
RODZAJ ZAWODÓW |
ZAJĘTE MIEJSCE DZIEWCZĘTA |
ZAJĘTE MIEJSCE CHŁOPCY |
REPREZENTANCI |
DWUBÓJ NOWOCZESNY |
VIII M |
|
GORCZYCA PAULA, POTONIEC JULIA |
DWUBÓJ NOWOCZESNY |
|
XIII M |
SOJA DOMINIK, SOJA BARTEK |
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE |
XIII M |
|
SŁAWATYNIEC OLGA, SOBCZAK WERONIKA, ZIOŁA GABRIELA, WOŹNIAK KAROLINA, CZAJKA KAROLINA, CZERWIŃSKA KARINA, ŻELAZKO ALICJA, POTONIEC JULIA, TRUSZKOWSKA WIKTORIA, GORCZYCA PAULA, SIWAK ANNA, ZAPOLNY ALEKSANDRA |