TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

3 października 2013 roku uczniowie klas I-III uczestniczyli w Piłkarskim Turnieju Szkół Aglomeracji Wałbrzyskiej o Puchar Prezydenta Miasta Wałbrzycha. Na czele reprezentacji naszej szkoły stanęła Ewa Legutko, która dzielnie radziła sobie w roli kapitana drużyny w składzie: Jakub Walczak, Gracjan Nowak, Kamil Burghardt, Olivier Bugaj, Olivier Legutko, Fabian Szkaradek, Mateusz Tatarata, Fabian Plata, Grzegorz Chodkowski.
Niestety, mimo dużego wysiłku zawodników nasz zespół nie zakwalifikował się do fazy pucharowej. Pierwszy mecz przegraliśmy ze Szkołą Podstawową nr 23 w Wałbrzychu. W swoim drugim meczu prowadziliśmy ze Świebodzicami 2:1 (bramki zdobył Mateusz Tatarata), jednak w ostatniej akcji meczu straciliśmy bramkę, która eliminowała naszą reprezentację z udziału w dalszych rozgrywkach.

Po meczach dzieci zwiedziły stadion piłkarski Górnika Wałbrzych.

Organizator już dziś zaprosił naszą szkołę do udziału w kolejnym turnieju, który odbędzie się w maju 2014 roku.

Mamy więc kilka miesięcy na wzmożony trening i zebranie sił, bo motywacji i chęci naszym młodym piłkarzom z pewnością nie brakuje…

A w maju znów będziemy trzymać kciuki za naszą drużynę!