FESTYN RODZINNY

W sobotę 18 września odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze Festyn Rodzinny w ramach programu profilaktycznego „Mądrze żyć”.

We wspólnej zabawie brali udział uczniowie podstawówki, Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej, absolwenci obu szkół i rodzice oraz każdy, kto tylko miał ochotę spróbować swych sił w konkursach sprawnościowych czy artystycznych. W sali gimnastycznej odbyły się rozgrywki piłki nożnej dla uczniów szkoły podstawowej, a na boisku gimnazjaliści grali w siatkówkę. Wszyscy zgromadzeni na festynie mogli zjeść kiełbasę z grilla oraz kupić ciasta na kiermaszu zorganizowanym przez Radę Rodziców. Na szkolnym tarasie odbył się konkurs karaoke, który cieszył się dużym powodzeniem, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. W trakcie całej imprezy trwały poszukiwania ukrytej przez organizatorów nagrody. Szczęśliwym znalazcą okazała się uczennica SGEE.

Ze sprzedaży ciast udało się uzbierać kwotę około 1200zł, która zasiliła budżet Rady Rodziców.