SPRAWOZDANIE Z PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA W ROKU 2010

W dniu 19 października 2010r w Szkole Podstawowej Nr 2 w Kamiennej Górze w Oddziale Przedszkolnym odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka.

Na uroczystość przybyli: Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 Lidia Rukowicz, Przewodnicząca Rady Miasta Pani Małgorzata Krzyszkowska, przedstawiciele Rady Rodziców, rodzice oraz inne osoby bliskie dzieciom.

Goście z przyjemnością obejrzeli program artystyczny przygotowany przez dzieci i ich wychowawców.

Kandydaci na przedszkolaków musieli poddać się przygotowanym dla nich próbom.

Dzieci poprawnie odpowiadały na trudne pytania. Pokonując specjalny tor przeszkód, wykazały się niezwykłą sprawnością fizyczną. Ukoronowaniem testu na przedszkolaka było wypicie eliksiru, po którym kandydat miał się uśmiechnąć. Wszystkie dzieci zdały test wzorowo!

W nagrodę Pani Dyrektor osobiście pasowała każde dziecko na pełnoprawnego przedszkolaka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, znaczki z własnymi imionami i nazwiskami na tle tarczy szkolnej oraz słodycze.

Wszystkim przedszkolakom gratulacje i życzenia sukcesów w grupie przedszkolnej złożyły Przewodnicząca Rady Miasta, Dyrektor Szkoły i przedstawicielka Rady Rodziców.