Aktualności 2011/2012

WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

 

KONKURSY SZKOLNE

 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

 

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Akcja „Złoty grosik”

 

I

II

III

 

2a

1a

2b

 

I

II

III

 

Super zbieracz

 

nagroda

za prace plastyczne

Dominika Kwiecień

Konrad Kwiecień

6a

4c

4b

 

6a

 

6a

Mistrz Klawiatury

I

I

Olga Sławatyniec

Kamil Wierstiuk

5a

5b

Konkurs Ortograficzny

 

I

II

III

Kamil Sroka

Jakub Radziejewski

Filip Czugała

4c

4a

4c

 

I

II

III

III

III

 

Sandra Siwak

Olga Sławatyniec

Gabriela Zioła

Sebastian Maciejczuk

Sebastian Skrodzki

5c

5a

5b

5b

5b

I

I

II

III

Dominika Kwiecień

Dawid Sroka

Nikola Kwiatek

Bartek Duras

6a

6a

6a

6b

Konkurs Recytatorski

I

I

II

III

wyróżn.

wyróżn.

wyróżn.

Dawid Sroka

Natalia Kożuch

Adam Jacyno

Dominika Kwiecień

Kamila Sierosławska

Jakub Wojtarowicz

Julia Potoniec

6a

6a

4c

6a

4a

4a

4a

Konkurs Języka Angielskiego

„English is fun”

I

II

II

Hubert Czoch

Adam Jacyno

Filip Czugała

4c

4c

4c

I

II

III

Olga Sławatyniec

Michał Ruciński

Daria Majewska

5a

5a

5a

I

II

III

Dawid Sroka

Konrad Kwiecień

Klaudia Małek

6a

6a

6

„Kibicujemy i gramy fair play”

 

 

1) „Porywający okrzyk kibica”

I

4b

 

2) „Niebanalny strój kibica”

I

5b

 

3) „Kodeks kibica”

I

6c

 

Wesoły tor przeszkód klasy I-III

I

II

III

1a

1c

1b

 

I

II

2c

2a

 

I

II

III

3c

3b

3a

 

Dwa ognie usportowione

I

II

III

4c

4a

4b

 

Turniej piłki nożnej

I

II

III

5b

5c

5a

 

I

II

III

6a

6b

6c

 

Szkolny konkurs przyrodniczy klas IV-VI

I

II

III

Hubert Czoch

Piotr Samek

Karina Czerwińska

4c

4a

4c

I

II

III

Olga Sławatyniec

Weronika Sobczak

Karolina Legutko

5a

5a

5a

I

II

III

Konrad Kwiecień

Dawid Sroka

Nikola Kwiatek

6a

6a

6a

IX Regionalny Konkurs Przyrodniczo Ekologiczny „Ochrona przyrody w Polsce”

etap szkolny

I

II

III

Wiktor Hamberger

Konrad Kwiecień

Katarzyna Ważna

6a

6a

6b

Szkolny konkurs „Wszystkie śmieci nasze są-baterie 2011/2012”

I

II

III

Klaudia Małek

Dominika Kwiecień

Wioletta Czaja

6a

6a

6b

wyróżn .

Zerówka oddział A,B

0AB

Szkolny konkurs zbiórki puszek aluminiowych „Segreguj odpady-bez Ciebie Ziemia nie da rady”

I

II

III

Oskar Frączek

Dawid Sroka

Nikola Kwiatek

6a

6a

6a

Zbiórka karmy dla Schroniska małych Zwierząt w Jeleniej Górze

I

wyróżn.

Aleksandra Zapolny

Katarzyna Szczepanik

5a

5a

wyróżn.

wyróżn.

wyróżn.

wyróżn.

Klementyna Derlacz

Sara Majewska

Anna Gąsior

Olga Gniaździńska

3b

3c

3c

2c

 

Konkurs literacki na wiersz- o książce, bibliotece i czytaniu

 

Sara Majewska

Daria Majewska

Dominika Kwiecień

Katarzyna Ważna

3c

5a

6a

6b

Dzień kota- „Kot w literaturze”- konkurs plastyczny

I

II

III

III

wyróżn.

wyróżn.

Nina Rzepiel

Amelia Szemiako

Mateusz Jasowicz

Marcel Chmielewski

Sara Majewska               

Weronika Gruszecka

1c

3c

4a

2c

3c

2c

„Portret Króla Maciusia Pierwszego”- konkurs plastyczny

I

II

II

III

wyróżn.

wyróżni

wyróżn

Natalia Wypych

Adrian Szarkowski

Mateusz Tatarata

Jessica Izer

Filip Chronowski

Wiktoria Friedel

Olga Gniaździńska

2c

2c

1c

2c

2c

1c

2c

 

„Król Maciuś Pierwszy”- konkurs czytelniczy

I miejsca w pionach klas

Hubert Czoch

Olga Sławatyniec

Dominika Kwiecień

4c

5a

6a

Konkurs na znaczek absolwenta

I

Szymon Popko

5b

Konkurs plastyczny „Kamienna Góra - moje miasto”

I

II

III

Kamil Burchardt

Natalia Kosal

Marcin Wastag

1b

1b

1b

I

II

III

Emilia Nowak

Adrian Szarkowski

Klaudia Łomnicka

2c

2c

2c

I

II

III

Wiktoria czuba

Gracjan Wastag

Katarzyna Śledź

3a

3b

3a

Mała Olimpiada Matematyczna

laureaci

Nina Rzepiel

Jakub Jaworecki

Kacper Kędzierski

Jakub Gęborys

Julia Andrzejewska

1c

1c

1c

1a

1b

Łukasz Noworolnik

Adam Kołodziej

Daniel Chmielewski

Jessica Izer

2b

2c

2c

2c

Anna Gąsior

Sara Majewska

3c

3c

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas II i III

laureaci

Wiktoria Gorczyca

Marcelina Rakoczy

Gracjan Zaręba

Malgorzata Stramka

Kamila Kołodziej

Michał Grzesik

Emilia Nowak

Jessica Izer

Aleksandra Ciupa

Adam Kołodziej

Marcel Chmielewski

Karolina Całko

2a

2a

2a

2a

2b

2b

2c

2c

2c

2c

2c

2c

laureaci

Angela Salamon

Mikołaj Gertchen

Antonina Trzaskoma

Mateusz Noworolnik

Mikołaj Potoniec

Dominik Kwiatek

Grzegorz Ważny

Amelia Szemiako

Sara Majewska

Miłosz Rzepiel

Anna Gąsior

3a

3b

3b

3b

3c

3c

3c

3c

3c

3c

3c

Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III

„Zaczarowany Świat Poezji”

I

II

III

Alicja Miechurska

Jakub Gęborys

Fabian Plata

1b

1a

1c

I

II

III

Jessica Izer

Laura Mroczek

Wiktoria Szulc

2c

2b

2b

I

II

III

Anna Gąsior

Mikołaj Potoniec

Julia Łobos

3c

3c

3b

Szkolne mecze matematyczne

I m

Hubert Czoch

Filip Czugała

Adam Jacyno

Ala Nowicka

Alicja Żelazko

Paulina Zaganiaczyk

Karolina Czajka

Kamil Sroka

Klasa IVc

I m

Olga Sławatyniec

Daria Majewska

Natalia Wajda

Michał Urbański

Weronika Sobczak

Julia Potoniec

Wiktoria Truszkowska

Anna Klimkiewicz

Klasa Va

KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ RADĘ RODZICÓW

 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Konkurs Wielkanocny

I

II

III

Fabian Szkaradek

Alicja Miechurska

Szymon Wincza

1a

1b

2b

I

II

III

Alicja Nowicka

Paulina Zaganiaczyk

Klaudia Małek

4c

4c

 6a

Prezentacja klasy

 „Tacy jesteśmy”

I

II

III

klasa 4c

klasa 6a

klasa 6b


KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Międzyszkolny Maraton Matematyczny

I

Filip Czugała

Adam Jacyno

Maciej Ptak

4c

4c

4b

I

Olga Sławatyniec

Michała Urbański

Szymon Łachunowicz

5a

5a

5b

I

Wiktor Hamberger

Oskar Frączek

Bartek Duras

6a

6a

6b

Konkurs plastyczny „Kościół Łaski w Kamiennej Górze”

II

I

III

III

Grabczyk Maciej

Aleksandra Gajo

Patrycja Różanowska

Natalia Kożuch

3a

6b

6c

6a

Dolnośląski Konkurs Interdyscyplinarny                 „zDolny Ślązaczek”

Laureaci etapu szkoln

Udział w etapie powiat.

Wiktor Hamberger

Oskar Frączek

Dawid Sroka

Konrad Kwiecień

6a

6a

6a

6a

Konkurs oratorski w SP1              na najciekawsze przemówienie „Czy w XXI w.  warto jeszcze czytać książki?”

Laureaci etapu szkoln.

Dominika Kwiecień

Wiktor Hamberger

6a

6a

Festiwal Teatralny „Zdrowym być” w SP1.

 

Wiktor Hamberger

Oskar Frączek,                    Dawid Sroka

Dominika Kwiecień Natalia Kożuch

Nikola Kwiatek

6a

6a

6a

6a

6a

6a

Dolnośląski Konkurs Recytatorski „Pegazik”

II (etap powiat.)

wyróżn.

(etap miejski)

Dawid Sroka

Natalia Kożuch

6a

6a

Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Polacy nie gęsi - i swój język znają”

org. SP2 w Kamiennej Górze

II m. w e. powiat.

I m. w etapie szkolnym

II m. w etapie szkolnym

Dawid Sroka

Sandra Siwak

Sebastian Maciejczuk

6a

5c

„Tam gdzie ja, tam moja flaga”

wyróżnienia

Konrad Dąbrowski

Szymon Wilcza

Karolina Całko

Laura Mroczek

Grzegorz Ważny

2c

2b

2c

2b

3c

IX Regionalny Konkurs Przyrodniczo Ekologiczny „Ochrona przyrody w Polsce”

etap rejonowy

II

Konrad Kwiecień

6a

„Young Master of English”

II

Olga Sławatyniec

Daria Majewska

Karolina Legutko

5a

5a

5a

Powiatowy Konkurs Literacki „Skargi książek”

II

Wiktor Hamberger

6a

Debata w Domu Kultury „Czy warto czytać książki?”

udział

Dominika Kwiecień

Wiktor Hamberger

6a

6a

Debata w Starostwie Powiatowym „Nie ma dzieci- są ludzie”

udział

Dominika Kwiecień

Wiktor Hamberger

Dawid Sroka

6a

6a

6a

VIII Konkurs Bezpieczeństwa

Zarządu Województwa Dolnośląskiego i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Nysa „Uczę się żyć bezpiecznie”

XIV miejsce w pionie klas I-III

Cyryl Wechman

Angela Salamon

Antonina Trzaskoma

Powiatowy Konkurs Recytatorski klas I-III

laureaci

Alicja Miechurska

Jessica Izer

Anna Gąsior

1

2c

3c

 

 KONKURSY WOJEWÓDZKIE


NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Dolnośląskie Mecze Matematyczne

eliminacje

Wiktor Hamberger kapitan

Oskar Frączek

Natalia Kożuch

Nikola Kwiatek

Dominika Kwiecień

Konrad Kwiecień

Dawid Sroka, Michał Wasik

Olga Sławatyniec

Dominika Wechmann

Sebastian Skrodzki

Kamil Wierstiuk

Maciej Ptak

6a

6a

6a

6a

6a

6a

6a,6a

5a

6b

5b

5b

4b


KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

NAZWA KONKURSU

WYNIKI

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżn.

Wiktor Hamberger

Oskar Frączek

Filip Czugała

Adam Jacyno

6a

6a

4c

4c

III Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA

 

 

Wiktor Hamberger  wyróżn

Natalia Duras  wyróżn.

Bartosz Mankiewicz

Dawid Sroka

Oskar Frączek

Michał Wasik

Bartosz Duras

Natalia Kożuch

Konrad Kwiecień

Dominika Kwiecień

Nikola Kwiatek

Michał Urbański

Katarzyna Ważna

Olimpia Czuba

Kamila Pawlik

6a

4b

6a

6a

      6a

6b

6a

6a

6a

6a

5a

6b

6b

6b

4b

IV Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Weronika Sobczak wyróżn.

Karina Czerwińska

Sebastian Maciejczuk

Daria Majewska

Julia Potoniec

Olga Sławatyniec

Oskar Frączek

Wiktor Hamberger

Natalia Kożuch

Nikola Kwiatek

Dominika Kwiecień

Konrad Kwiecień

Bartosz Mankiewicz

Dawid Sroka

5a

4c

5c

5a

5a

5a

6a

6a

6a

6a

6a

6a

6a

6a

Zbiórka niepotrzebnych telefonów komórkowych

-udział w kampanii Szkoła FON

I

Klaudia Małek

6a

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Droga do morza” organizowany przez Ministerstwo Transportu i Gospodarki Morskiej

wyróżn.

 

Patrycja Różanowska

6c

Ogólnopolski Konkurs Ładnego Pisania (organiz. w W-wie)

I (etap szkolny)

Dawid Sroka

6a

Konkurs literacki „Moja ulubiona postać bajkowa”

org. : Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie

Laureaci etapu szkoln.

Natalia Kożuch

Klaudia Małek

Konrad Kwiecień

6a

6a

6a

Konkurs literacki w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Bezpieczniej z prądem”

wyróżn. w etapie region.

Konrad Kwiecień

6a

Ogólnopolski konkurs poetycki „Odkrywajmy Talenty Przyszłości”

org. – Szkoła Pro Futuro            w Warszawie

Laureaci etapu szkoln.

Konrad Kwiecień

Dawid Sroka

Dominika Kwiecień Natalia Kożuch

Klaudia Małek

6a

6a

6a

6a

6a

Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej 2012

org. Gimnazjum nr 2 w Słupsku

Laureaci etapu szkoln.

Udział w konkursie ogólnop.

Konrad Kwiecień

Dawid Sroka

Dominika Kwiecień Natalia Kożuch

 

6a

6a

6a

6a

Alfik Humanistyczny- konkurs ogólnopolski

org. JERSZ

XXXV m. na Dolnym Śląsku

Wiktor Hamberger

6a

XLII m. na Dolnym Śląsku

Filip Czugała

4c

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Ojczyzna polszczyzna”

I m. w e. szkolnym, udział         w etapie rejon.

II m. w etapie szkolnym

udział w etapie szkolnym

Dominika Kwiecień

Dawid Sroka

Wiktor Hamberger

6a

 

 

 

 

 

 

6a

 

 

 

6a

XVIII Konkurs Poetycki

im. Janusza Korczaka

org.-MDK w Płocku

Laureaci etapu szkoln.

Udział w konkursie ogólnop.

Konrad Kwiecień

Dawid Sroka

Dominika Kwiecień

6a

6a

6a

 

SUPERABSOLWET 2012 – NIKOLA FRYZOWICZ





Wyniki sportowe w roku szkolnym 2011/2012

 

 w Szkole Podstawowej nr 2

  

Zawody miejskie

Rodzaj zawodów

Zajęte miejsce

Dziewczęta

Zajęte miejsce

Chłopcy

Reprezentanci

Dwubój nowoczesny

I M

 

KWIATEK NIKOLA, POTONIEC JULIA

Dwubój nowoczesny

 

I M

BOGUSZ MICHAŁ, KOCZAN MICHAŁ

Piłkarskie piątki

 

 

 

 

III M

MARCZAK KACPER, OLEKSY DAWID, FICEK ADRIAN, KOPIECKI KACPER, BULANDA KRYSTIAN, TURSKI MATEUSZ, BUCZEK DAMIAN, SOBIESZKODA MARCIN, GUZIK SEWERYN, SKOCZEŃ ADRIAN, KAŁAN DAMIAN, MARCZAK JAKUB, ŁACHUNOWICZ SZYMON

Piłkarskie piątki

I m

 

MAGDALENA MYŚKÓW, KLAUDIA SKUPIEŃ, NIKOLA KWIATEK, NATALIA JELIŃSKA, OLGA SŁAWATYNIEC, NATALIA MUŁKA, GIERSZEWSKA ANGELIKA, RÓŻANOWSKA PATRYCJA, CZAJA WIOLETA

Siatkarskie „2”

III m

 

NIKOLA KOPIECKA, NATALIA SIEROSŁAWSKA, EWELINA PIĘTKA, KAROLINA CZAJKA, ALICJA ŻELAZKO, KORNAK SARA

Siatkarskie „2”

 

II m

BARTEK MŁODZIŃSKI, ADAM JACYNO, PIOTR SAMEK, MARIUSZ MIZIELIŃSKI, DANIEL ZIOŁA

Siatkarskie „3”

 

II m

MARCZAK JAKUB, SKOCZEŃ ADRIAN, DAMIAN BUCZEK, FICEK ADRIAN, TURSKI MATEUSZ, JELEŃ MATEUSZ, MORDARSKI PRZEMYSŁAW, PLEWA DAWID

Piłka ręczna

I m

 

MAGDALENA MYŚKÓW, KLAUDIA SKUPIEŃ, NIKOLA KWIATEK, NATALIA JELIŃSKA, OLGA SŁAWATYNIEC, NATALIA MUŁKA, GIERSZEWSKA ANGELIKA, RÓŻANOWSKA PATRYCJA, CZAJA WIOLETA

Mini piłka koszykowa

II m

 

MAGDALENA MYŚKÓW, KLAUDIA SKUPIEŃ, NIKOLA KWIATEK, NATALIA JELIŃSKA, OLGA SŁAWATYNIEC, NATALIA MUŁKA, GIERSZEWSKA ANGELIKA, RÓŻANOWSKA PATRYCJA, CZAJA WIOLETA

Mini piłka koszykowa

 

II m

KOPIECKI KACPER, SOBIESZKODA MARCIN, OLEKSY DAWID, GUZIK SEWERYN, BOROWIAK DOMINIK, KWIECIEŃ KONRAD, BIDZIŃSKI KACPER, SKOCZEŃ ADRIAN, TURSKI MATEUSZ, BULANDA KRYSTIAN, FICEK ADRIAN, MARCZAK JAKUB

Sztafety pływackie

I M

 

CAŁKO KAROLINA, NOWAK EMILA, ZAGANIACZYK PAULINA, ŻELAZKO ALICJA, POTONIEC JULIA, GORCZYCA PAULA, KWIATEK NIKOLA, SKUPIEŃ KLAUDIA, KIECA MARTYNA

Sztafety pływackie

 

I M

SZKARŁAT ARKADIUSZ, POTONIEC MIKOŁAJ, RADZIEJEWSKI JAKUB, SOJA BARTEK, CZOCH HUBERT, SOJA DOMINIK, KOCZAN MICHAŁ, SROKA KAMIL

 

 

Zawody powiatowe


Rodzaj zawodów

Zajęte miejsce

Dziewczęta

Zajęte miejsce

Chłopcy

Reprezentanci

Piłkarskie piątki

II m

 

MAGDALENA MYŚKÓW, KLAUDIA SKUPIEŃ, NIKOLA KWIATEK, NATALIA JELIŃSKA, OLGA SŁAWATYNIEC, NATALIA MUŁKA, GIERSZEWSKA ANGELIKA, RÓŻANOWSKA PATRYCJA, CZAJA WIOLETA

Mini piłka ręczna

 

I m

 

MAGDALENA MYŚKÓW, KLAUDIA SKUPIEŃ, NIKOLA KWIATEK, NATALIA JELIŃSKA, OLGA SŁAWATYNIEC, NATALIA MUŁKA, GIERSZEWSKA ANGELIKA, RÓŻANOWSKA PATRYCJA, CZAJA WIOLETA

Mini piłka ręczna

 

I m

KACPER KOPIECKI, SEWERYN GUZIK, MARCIN SOBIESZKODA, DAWID OLEKSY, KONRAD KWIECIEŃ, MATEUSZ JASIŃSKI, BARTOSZ MANKIEWICZ, MATEUSZ TURSKI, SZYMON ŁACHUNOWICZ, ADRIAN SKOCZEŃ, MICHAŁ RUCIŃSKI, KACPER MARCZAK, DAMIAN KAŁAN

Szachy

III m

CZOCH HUBERT, JACYNO ADAM, SŁAWATYNIEC OLGA

Siatkarskie „3

 

V m

MARCZAK JAKUB, SKOCZEŃ ADRIAN, DAMIAN BUCZEK, FICEK ADRIAN, TURSKI MATEUSZ, JELEŃ MATEUSZ, MORDARSKI PRZEMYSŁAW, PLEWA DAWID

Mini piłka koszykowa

 

 

 

 

 

I m

KOPIECKI KACPER, SOBIESZKODA MARCIN, OLEKSY DAWID, GUZIK SEWERYN, KOCZAN MICHAŁ, KWIECIEŃ KONRAD, BIDZIŃSKI KACPER, SKOCZEŃ ADRIAN, TURSKI MATEUSZ, BOGUSZ MICHAŁ, FICEK ADRIAN, MARCZAK JAKUB

Sztafetowe biegi przełajowe

 

 

 

I m.

DAMIAN KAŁAN, ADRIAN SKOCZEŃ, MATEUSZ TURSKI, DAWID PLEWA, MARCIN SOBIESZKODA, DAWID OLEKSY, SEWERYN GUZIK, MATEUSZ JASIŃSKI, MICHAŁ KOCZAN, MICHAŁ BOGUSZ

Sztafetowe biegi przełajowe

 

 

 

II m

 

MAGDALENA MYŚKÓW, KLAUDIA SKUPIEŃ, GABRYSIA ZIOŁA, SANDRA SIWAK, NIKOLA KWIATEK, KLAUDIA MAŁEK, NATALIA JELIŃSKA, KLAUDIA STELMASZCZYK, KAROLINA WOŹNIAK, OLGA SŁAWATYNIEC, JULIA POTONIEC

Czwórbój lekkoatletyczny

 

I m

KOPIECKI KACPER, OLEKSY DAWID, GUZIK SEWERYN, BOGUSZ MICHAŁ, KOCZAN MICHAŁ, SKOCZEŃ ADRIAN, POPKO SZYMON (PK), MARCZAK JAKUB (PK)

Czwórbój lekkoatletyczny

Im

 

MAGDALENA MYŚKÓW, KLAUDIA SKUPIEŃ, NIKOLA KWIATEK, NATALIA JELIŃSKA, NATALIA MUŁKA, OLGA SŁAWATYNIEC (PK)

Dwubój nowoczesny

I M

 

KWIATEK NIKOLA, POTONIEC JULIA

Dwubój nowoczesny

 

I M

BOGUSZ MICHAŁ, KOCZAN MICHAŁ

Tenis stołowy

V M

 

MYŚKÓW MAGDA, MUŁKA NATALIA

Tenis stołowy

 

III M

BOGUSZ MICHAŁ, MANKIEWICZ BARTOSZ

Sztafety pływackie

I M

 

CAŁKO KAROLINA, NOWAK EMILA, ZAGANIACZYK PAULINA, ŻELAZKO ALICJA, POTONIEC JULIA, GORCZYCA PAULA, KWIATEK NIKOLA, SKUPIEŃ KLAUDIA, KIECA MARTYNA

Sztafety pływackie

 

I M

SZKARŁAT ARKADIUSZ, POTONIEC MIKOŁAJ, RADZIEJEWSKI JAKUB, SOJA BARTEK, CZOCH HUBERT, SOJA DOMINIK, KOCZAN MICHAŁ, SROKA KAMIL

Trójbój lekkoatletyczny klas I

II M

EWA LEGUTKO, NIKOLA SKOCZEŃ, NINA RZEPIEL, JOANNA SIEROSŁAWSKA, MARITA OZDOBIŃSKA, FABIAN PLATA, MATEUSZ TATARATA, ERYK NOWAK, SZYMON CZOP, JAKUB WALCZAK, SANDRA SKOCZEŃ, KACPER KĘDZIERSKI

Trójbój lekkoatletyczny klas II

III M

CHMILEWSKI DANIEL, CHMIELEWSKI MARCEL, NOWAK EMILIA, MARCELINA OZDOBIŃSKA, WOJCIECH MADEJ, TRZEBIŃSKI OSKAR, ALICJA SZCZEPANIK

Trójbój lekkoatletyczny klas III

III M

SALAMON ANGELIKA, ŁOBOS JULIA, SZEMIAKO AMELIA, GRENIUK EWELINA, MAJEWSKA SARA, NOGAJ KLAUDIA, PĄCZEK SEWERYN, KOŚCIŃSKI GRACJAN, WASTAG GRACJAN, GŁÓWCZYK SERGIUSZ, KAPERA MIKOŁAJ, CHRUŚCIEL ROBERT.

Trójbój lekkoatletyczny klas IV

IV M

CZAJKA KAROLINA, CZERWIŃSKA KARINA, SIWAK ANNA, PAWLIK KAMILA, KOPIECKA NIKOLA, SIEROSŁAWSKA NATALIA, ZIOŁA DANIEL, JACEL OSKAR, RADZIEJEWSKI JAKUB, SAMEK PIOTR, MICHALAK MARIUSZ, MŁODZIŃSKI BARTEK

 Lekkoatletyczne igrzyska dzieci

 

 

GUZIK SEWERYN, POPKO SZYMON, SKOCZEŃ ADRIAN, OLEKSY DAWID, DURAS BARTOSZ, KWIECIEŃ KONRAD, MARCZAK JAKUB, KAŁAN DAMIAN, KOPIECKI KACPER, BOROWSKI WOJCIECH, BIDZIŃSKI KACPER, JASIŃSKI MATEUSZ, KOCZAN MICHAŁ, BOGUSZ MICHAŁ

Lekkoatletyczne igrzyska dzieci

 

 

I m – WIOLETTA CZAJA (PCHNIĘCIE KULĄ)

III m – SKUPIEŃ KLAUDIA (PIŁECZKA PALANTOWA)

III m – ANGELIKA ŻELASKO (WSKOK WZWYŻ)

I m – NATALIA JELIŃSKA, KLAUDIA SKUPIEŃ, NIKOLA KWIATEK, NATALIA MUŁKA (SZTAFETA SZWEDZKA)

II m – NATALIA MUŁKA (300 m)

Narciarstwo zjazdowe

 

II M

DYCZKOWSKI ŁUKASZ, KOCZAN MICHAŁ, MADEJ WOJTEK, PASIUT KACPER

Narciarstwo zjazdowe

III M

 

CAŁKO KAROLINA, KIECA MARTYNA, GNIAŹDZIŃSKA OLGA

  

Półfinał dolnośląski

Mistrzostwa strefy jeleniogórskiej

 

Rodzaj zawodów

     

Zajęte miejsce

Dziewczęta

Zajęte miejsce

Chłopcy

Reprezentanci

Sztafety pływackie

V M

 

CAŁKO KAROLINA, NOWAK EMILA, ZAGANIACZYK PAULINA, ŻELAZKO ALICJA, POTONIEC JULIA, GORCZYCA PAULA, KWIATEK NIKOLA, SKUPIEŃ KLAUDIA,

KWIATEK NIKOLA- III M W STYLU GRZBIETOWYM NA 50 M

Sztafety pływackie

I m

SZKARŁAT ARKADIUSZ, POTONIEC MIKOŁAJ, RADZIEJEWSKI JAKUB, SOJA BARTEK, CZOCH HUBERT, SOJA DOMINIK, KOCZAN MICHAŁ, BOGUSZ MICHAŁ

SOJA BARTEK- III M W STYLU MOTYLKOWYM NA50 M

SOJA DOMINIK – I M W STYLU GRZBIETOWYM NA 50 M

Mini piłka ręczna

V m

 

MAGDALENA MYŚKÓW, KLAUDIA SKUPIEŃ, NIKOLA KWIATEK, NATALIA JELIŃSKA, OLGA SŁAWATYNIEC, NATALIA MUŁKA, GIERSZEWSKA ANGELIKA, RÓŻANOWSKA PATRYCJA, CZAJA WIOLETA

 Mini piłka ręczna

 

V m

KACPER KOPIECKI, SEWERYN GUZIK, MARCIN SOBIESZKODA, DAWID OLEKSY, MATEUSZ JASIŃSKI, BARTOSZ MANKIEWICZ, MATEUSZ TURSKI, SZYMON ŁACHUNOWICZ, ADRIAN SKOCZEŃ, KACPER MARCZAK, DAMIAN KAŁAN

Mini piłka koszykowa

 

VII - VIII

KOPIECKI KACPER, SOBIESZKODA MARCIN, OLEKSY DAWID, GUZIK SEWERYN, KOCZAN MICHAŁ, KWIECIEŃ KONRAD, BULANDA KRYSTIAN, SKOCZEŃ ADRIAN, TURSKI MATEUSZ, BOGUSZ MICHAŁ, FICEK ADRIAN, MARCZAK JAKUB

Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci

 

 

GUZIK SEWERYN, SKOCZEŃ ADRIAN, KWIECIEŃ KONRAD, JASIŃSKI MATEUSZ, SKUPIEŃ KLAUDIA, MUŁKA NATALIA, CZAJA WIOLETTA, JELIŃSKA NATALIA, MYŚKÓW MAGDA, GIERSZEWSKA ANGELIKA

 

Finał dolnośląski

Rodzaj zawodów

Zajęte miejsce

Dziewczęta

Zajęte miejsce

Chłopcy

Reprezentanci

Dwubój nowoczesny

XII M

 

KWIATEK NIKOLA, SKUPIEŃ KLAUDIA

Dwubój nowoczesny

 

XIII M

BOGUSZ MICHAŁ, KOCZAN MICHAŁ

Sztafety pływackie

 

V M

MADEJ WOJTEK, POTONIEC MIKOŁAJ, RADZIEJEWSKI JAKUB, SOJA BARTEK, CZOCH HUBERT, SOJA DOMINIK, KOCZAN MICHAŁ, BOGUSZ MICHA

Sztafetowe biegi przełajowe

 

XXV

DAMIAN KAŁAN, ADRIAN SKOCZEŃ, MATEUSZ TURSKI, DAWID PLEWA, MARCIN SOBIESZKODA, DAWID OLEKSY, SEWERYN GUZIK, MATEUSZ JASIŃSKI, MICHAŁ KOCZAN, MICHAŁ BOGUSZ

 

WSPÓŁZAWODNICTWO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

W POWIECIE KAMIENNA GÓRA

DZIEWCZĘTA- II M

CHŁOPCY –II M

 

 

SUPERSPORTOWIEC ROKU 2012- POWIAT: NIKOLA KWIATEK,
                                                                    MICHAŁ KOCZAN

 

 

 

SPORTOWIEC ROKU 2012- SZKOŁA: NIKOLA KWIATEK,
                                                         MICHAŁ KOCZAN