POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI- SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE (KL. IV-VI)

17 września na stadionie sportowym „Olimpia” w Kamiennej Górze zostały zorganizowane Powiatowe Igrzyska dzieci w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach wzięli udział uczniowie z SP nr 2. W kategorii dziewcząt, nasze reprezentantki wywalczyły II miejsce, chłopcy zaś wypracowali I miejsce. Wielkie brawa !

Reprezentacja SP nr 2 (kl. IV-VI) - dziewczęta:

Poźniak Wanesa, Blicharz Kinga, Chronowska Julia, Chronowska Wiktoria, Gotowt Zofia, Kolanek Julia, Krocz Wiktoria, Makowska Iwona, Maziakowska Maja, Siedlarz Aleksandra, Żłobicka Julia; Opiekun: Daniel Gontko.

Reprezentacja SP nr 2 (kl. IV-VI) - chłopcy:

Grygiel Gabriel, Kisiel Dawid, Wolak Marcin, Mikielewicz Michał, Steczko Karol, Gładysz Marek, Leśniak Kamil, Kielar Gabriel, Lorek Wiktor, Bury Miłosz, Plasło Jakub, Baran Tomasz, Matujzo Marcel;  Opiekun: Piotr Ochrymczuk.

ER