NASZE SUKCESY SEMESTR 2011
WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2
W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011
KONKURSY SZKOLNE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
|||||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
||||
Szkolny Konkurs Recytatorski Wiersza Współczesnego „Barwne słowa” |
kl. I |
1 |
Kamila Kołodziej |
1b |
||
2 |
Klaudia Myjak |
1c |
||||
3 |
Piotr Maciaszek |
1c |
||||
kl. II |
1 |
Mikołaj Gertchen |
2b |
|||
2 |
Antonina Trzaskoma |
2b |
||||
3 |
Mikołaj Potoniec |
2c |
||||
kl. III |
1 |
Adam Jacyno |
3c |
|||
2 |
Alicja Żelazko |
3c |
||||
3 |
Agnieszka Kaszuba |
3b |
||||
„Mała Olimpiada Matematyczna” |
laureaci |
kl. I |
|
1c 1c 1c 1c 1c 1a 1c |
||
kl. II |
|
2c 2c 2c 2b |
||||
kl. III |
|
3c 3c 3c 3c 3a |
||||
Konkurs „Bezpieczny Uczeń” |
kl. I |
1 |
1c |
|||
2 |
1d |
|||||
3 |
1a |
|||||
4 |
1b |
|||||
kl. II |
1 |
2a |
||||
2 |
2b |
|||||
3 |
2c |
|||||
kl. III |
1 |
3a i 3c |
||||
2 |
3b |
|||||
Konkurs Ortograficzny kl I i II „Mistrz Ortografii” |
kl. II |
laureaci |
|
2a 2a 2a 2b 2b 2b 2b 2b 2c 2c 2c 2c 2c 2c |
||
kl. III |
|
3a 3a 3b 3c 3c 3c 3c 3c 3c |
||||
Konkurs Wiedzy o Astmie |
kl. I |
laureaci |
Aleksandra Ciupa Kacper Pasiut Jessica Izer Małgorzata Stramka |
1c 1b 1c 1a |
||
kl.II |
Katarzyna Śledź Amelia Szemiako Klaudia Kozik |
2a 2c 2a |
||||
Akcja charytatywna „Plastikowa nakrętka” |
1 |
kl. IV c |
||||
2 |
kl. I b |
|||||
3 |
kl. II a |
|||||
Akcja Charytatywna „Złoty Grosik” |
1 |
kl. V a |
||||
2 |
kl. III c |
|||||
3 |
kl. VI c |
|||||
Konkurs „Znaczek grupy wolontaryjnej” |
1 |
Natalia Kożuch |
5a |
|||
Święto Szkoły „Dwójka ma talent” |
1 |
Paula Gorczyca |
4a |
|||
Szkolny Konkurs Informatyczny „Mistrz klawiatury” |
1 |
Marcel Kapłun |
5a |
|||
2 |
Dominika Kwiecień |
5a |
||||
3 |
Katarzyna Ważna |
5b |
||||
Graficzny Konkurs Informatyczny „Bezpieczna droga do szkoły” |
wyróżnienie |
Konrad Kwiecień |
5a |
|||
Konkurs Czytelniczy „Zwierzęta z naszych lektur” |
kl. I |
Aleksandra Ciupa Emilia Nowak Gracjan Zaręba |
1c 1c 1a |
|||
kl. II |
Mikołaj Potoniec |
2c |
||||
kl. III |
Hubert Czoch |
3c |
||||
wyróżnienie |
Anna Gąsior |
2c |
||||
Konkurs Czytelniczy „W magicznym świecie Harrego Pottera” |
kl. IV |
Weronika Sobczak |
4a |
|||
kl. V |
Dominika Kwiecień |
5a |
||||
kl. VI |
Dominika Żłobicka |
6d |
||||
Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „English all over the world” |
1 |
Artur Pryda |
6d |
|||
2 |
Krystian Zwolenik |
6d |
||||
Agnieszka Zięba |
6d |
|||||
3 |
Dawid Sroka |
5a |
||||
Mateusz Dzimitrowicz |
6d |
|||||
Konkurs Językowo Plastyczny z Języka Angielskiego „English is fun” |
kl.I |
1 |
Szymon Wincza Oskar Trzebiński |
1b 1c |
||
wyróż-nienie |
Wiktoria Stawska |
1b |
||||
kl.II |
1 |
Sara Majewska |
2c |
|||
wyróż-nienie |
Miłosz Rzepiel |
2c |
||||
kl. III |
1 |
Hubert Czoch |
3c |
|||
Konkurs Języka Niemieckiego „Das bin ich” |
1 |
Sebastian Skrodzki |
4b |
|||
2 |
Sandra Siwak |
4c |
||||
3 |
Klaudia Trojan |
4c |
||||
Konkurs Języka Angielskiego „English – that's it!” |
1 |
Oskar Frączek |
5a |
|||
2 |
Konrad Kwiecień |
5a |
||||
3 |
Dominika Wechmann |
5b |
||||
Szkolny Konkurs Plastyczny „Znaczek absolwenta” |
1 |
Klaudia Małek |
5a |
|||
Konkurs Mitologiczny |
1 |
kl. 5a: Dominika Kwiecień Oskar Frączek i Wiktor Hamberger |
||||
2 |
kl. 5a: Natalia Kożuch Konrad Kwiecień i Dawid Sroka |
|||||
3 |
5b: Olimpia Czuba Dominika Wechmann i Bartosz Duras |
|||||
4 |
5c: Nikola Fryzowicz Kacper Cyl i Łukasz Dyczkowski |
|||||
Konkurs Literacki „Legenda o Tkaczach Śląskich” |
1 |
Natalia Greniuk |
6d |
|||
2 |
Katarzyna Żelazko |
6d |
||||
3 |
Dominika Żłobicka |
6d |
||||
Konkurs Recytatorski |
1 |
Daria Kulesza |
6c |
|||
2 |
Natalia Kożuch Dawid Sroka |
5a 5a |
||||
wyróżnienia |
Nikola Kwiatek Dominika Kwiecień Julia Potoniec |
5a 5a 4a |
||||
Konkurs Ortograficzny „Toreadorzy roku” |
kl. IV |
Michał Ruciński |
4a |
|||
kl. V |
Dawid Sroka |
5a |
||||
kl. VI |
Katarzyna Żelazko |
6d |
||||
Konkurs Interdyscyplinarny „zDolny Ślązaczek” |
Najlepsi w szkole, zakwalifiko-wani do etapu rejonowego |
Oskar Frączek Dawid Sroka Agnieszka Zięba Katarzyna Żelazko Dominika Żłobicka |
5a 5a 6d 6d 6d |
|||
Szkolny Konkurs Przyrodniczy |
kl. IV |
1 |
Olga Sławatyniec Michał Urbański |
4a 4a |
||
2 |
Andrzej Kiec |
4c |
||||
3 |
Weronika Sobczak |
4b |
||||
kl. V |
1 |
Nikola Fryzowicz |
5c |
|||
2 |
Konrad Kwiecień |
5a |
||||
3 |
Wiktor Hamberger Nikola Kwiatek |
5a 5a |
||||
kl. VI |
1 |
Agnieszka Zięba |
6d |
|||
2 |
Mateusz Dzimitrowicz |
6d |
||||
3 |
Katarzyna Żelazko |
6d |
||||
Zbiórka zużytych baterii
|
1 |
Dominika Kwiecień |
5a |
|||
2 |
Klaudia Małek |
5a |
||||
3 |
Oliwia Sikora |
6a |
||||
wyróżnienia |
Anna Gąsior Karina Czerwińska |
2c 3c |
||||
Zbiórka puszek aluminiowych „Zmień blask puszki na wody dzbanuszki” |
1 |
Oskar Frączek |
5a |
|||
2 |
Nikola Kwiatek |
5a |
||||
3 |
Natalia Kożuch |
5a |
||||
Szkolny Maraton Matematyczny |
kl.IV |
1 |
Natalia Wajda |
4a |
||
2 |
Michał Urbański Dominik Soja Krystian Krzanowski |
4a 4a 4a |
||||
3 |
Olga Sławatyniec |
4a |
||||
kl. V |
1 |
Wiktor Hamberger Oskar Frączek |
5a 5a |
|||
2 |
Dominika Wechmann |
5b |
||||
3 |
Michał Wasik |
5a |
||||
kl. VI |
1 |
Grzegorz Gwiżdż |
6d |
|||
2 |
Katarzyna Żelazko |
6d |
||||
3 |
Agnieszka Zięba Bartłomiej Lemański |
6d 6b |
Konkurs organizowany przez Radę Rodziców |
||
„Najlepsza koleżanka, najlepszy kolega” |
Wiktoria Gorczyca Gracjan Zaręba |
1a |
Laura Mroczek Kacper Pasiut |
1b |
|
Karolina Całko Wojtek Madej |
1c |
|
Marcelina Rakoczy Miłosz Zajdel |
1d |
|
Wiktoria Czuba Oskar Burghardt |
2a |
|
Paulina Sopoćko Mikołaj Gertchen |
2b |
|
Katarzyna Szpilowska Dominik Kwiatek |
2c |
|
Ewelina Piętka Piotr Samek |
3a |
|
Kamila Pawlik Maciej Kiec |
3b |
|
Martyna Ozdobińska Jakub Rukowicz |
3c |
|
Karolina Legutko Michał Ruciński |
4a |
|
Aleksandra Grochalska Szymon Łachunowicz |
4b |
|
Paulina Dziadkiewicz Sebastian Maciejczuk |
4c |
|
Klaudia Małek Seweryn Guzik |
5a |
|
Olimpia Czuba Bartosz Duras |
5b |
|
Nikola Fryzowicz Michał Koczan |
5c |
|
Marta Matejko Ernest Matujza |
6a |
|
Kinga Wiśniewska Łukasz Ferenc |
6b |
|
Kornelia Olszak Sebastian Ficek |
6c |
|
Martyna Filip Łukasz Mućwicki |
6d |
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
III Międzyszkolny |
I m. drużynowo |
Dominika Kwiecień Dominika Zioła Dominika Żłobicka |
5a 6a 6d |
Konkurs Recytatorski – etap miejski |
3 |
Natalia Kożuch |
5a |
wyróżnienie |
Julia Potoniec |
4a |
|
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny |
3 |
Katarzyna Żelazko |
6d |
Międzyszkolny Maraton Matematyczny |
2 |
Oskar Frączek |
5a |
KONKURSY POWIATOWE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
|||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
||
Etap powiatowy Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Powódź, pożar, dniem czy nocą – strażak przychodzi ci z pomocą”
|
III |
Natalia Greniuk |
6d |
|
IV |
Sandra Śnieżek |
6a |
||
W ramach projektu „Jedziemy na Bukówkę” |
„Wędkarzu, szanuj przyrodę” |
V |
Katarzyna Cibor |
6c |
„Sztuka recyclingu” |
VI |
Kacper Cyl |
5c |
|
„Ujęcie przyrody” |
IV |
Jacek Kania |
5a |
|
Powiatowy Konkurs Recytatorski Wiersza Współczesnego „Barwne słowa” |
1 |
Agnieszka Kaszuba |
3b |
|
Konkurs Recytatorski – etap powiatowy |
2 |
Natalia Kożuch |
5a |
|
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej |
II |
kl. I |
||
III |
kl. II |
|||
II |
kl. III |
|||
II |
kl. IV |
|||
VIII Regionalny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny „Ochrona przyrody w Polsce” - eliminacje powiatowe |
1 |
Katarzyna Ważna |
5b |
|
2 |
Wiktor Hamberger |
5a |
||
3 |
Konrad Kwiecień |
5a |
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
Dolnośląskie Mecze Matematyczne |
półfinał dolnośląski |
Katarzyna Żelazko Agnieszka Zięba Alicja Kołodziej Łukasz Mućwicki Julia Szkarłat Bartłomiej Lemański Daniel Rybka Oskar Frączek Wiktor Hamberger Natalia Kożuch Marcel Kapłun Nikola Kwiatek Dominika Kwiecień Konrad Kwiecień Dawid Sroka Michał Wasik Dominika Wechmann |
6d 6d 6d 6d 6a 6b 6b 5a 5a 5a 5a 5a 5a 5a 5a 5a 5b |
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Ekoplaneta” |
Kategoria MALUCH |
Klaudia Trojan |
4c |
Julia Potoniec |
4a |
||
Kategoria ADEPT |
Dawid Sroka |
5a |
|
Konrad Kwiecień |
5a |
||
Prace indywidualne – wyróżnienia w woj. dolnośląskim |
Klaudia Małek Jacek Kania |
5a 5a |
|
IV Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” |
Nagrody pocieszenia |
Karina Czerwińska Wiktor Hamberger |
3c 5a |
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” |
wyróżnienia |
Wiktor Hamberger |
5a |
Nikola Kalkowska |
4a |
||
Daria Majewska |
4a |
||
Katarzyna Żelazko |
6d |
Wyróżnienie Wójta Gminy Kamienna Góra dla Konrada Kwietnia w XIX Przeglądzie Twórczości Artystów Ziemi Kamiennogórskiej „Prezentacje 2011”
Gratulacje Starostwa Powiatu Kamiennogórskiego dla Konrada Kwietnia w XIX Przeglądzie Twórczości Artystów Ziemi Kamiennogórskiej
„Prezentacje 2011”
SUPERABSOLWENT 2011 – AGNIESZKA ZIĘBA
WYNIKI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011
KONKURSY SZKOLNE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
|||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
||
Szkolny Konkurs Literacki dla kl. IV „List do św. Mikołaja”
|
1 |
Klaudia Stelmaszczyk |
4b |
|
2 |
Kamil Wierstiuk |
4b |
||
3 |
Wojciech Borowski |
4a |
||
Szkolny Konkurs Literacki dla kl. V „Zaproszenie” |
1 |
Dawid Sroka |
5a |
|
2 |
Natalia Kożuch |
5a |
||
3
|
Łukasz Dyczkowski Konrad Kwiecień |
5c 5a |
||
Konkurs na najciekawszy kostium z okazji Halloween 2010 |
kl. I-III |
1 |
Michał Kucia |
3c |
2 |
Maciej Groński |
2c |
||
3 |
Bartosz Soja |
3c |
||
wyróż-nienie |
Adam Jacyno |
3c |
||
kl. I-III |
1 |
Kamil Naszydłowski |
6d |
|
2 |
Dominika Wechman |
5b |
||
3 |
Kornelia Gucwa |
6d |
||
Szkolny etap ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego Der die das Kenner |
1 |
Majka Podlasek |
6d |
|
Zbiórka karmy dla zwierząt w schronisku w Jeleniej Górze |
1 |
Aleksandra Zapolny |
4a |
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
NAZWA KONKURSU |
WYNIKI |
||
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
KLASA |
|
Ogólnopolski Test Ortograficzny
|
10 |
Katarzyna Żelazko |
6d |