JASEŁKA

"Co odmieniło naszą klasę?"- Pod takim tytułem dnia 22.12.2010 r. uczniowie klasy III c przedstawili szkolne jasełka z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Główne role- Diabła- kuszącego wszystkich piekielnymi" cudami" oraz Anioła, który uświadomił dzieciom, że "podróż do piekieł to niechybna zguba" i zabrał je do stajenki w Betlejem, gdzie spotkanie z Dzieciątkiem Jezus odmieniło całą ich klasę, odegrali Adam Jacyno i Alicja Żelazko. Przedstawienie zostało wzbogacone występem uczniów należących do szkolnego kółka tanecznego i muzycznego. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności zaproszonym gościom, nauczycielom i rówieśnikom. Na uwagę zasługuje tu rodzeństwo Dominika (kl. V b) i Cyryl (kl. II b) Wechmann oraz Klaudia Skupień (kl. V b), którzy do śpiewu swoim koleżankom akompaniowali na skrzypcach i pianinie. Uczniów do występu przygotowali: Pani Elżbieta Rzepka, Pani Olga Niemasik oraz Pan Marek Homoncik.