„IDĄ ŚWIĘTA…”

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze ponownie zaangażowała się w ogólnopolską kampanię społeczną „ Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj ”, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez e-technologię.

Propagowaliśmy powrót do tradycji wysyłania kartek świątecznych, wypełnionych życzeniami. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy nie pamiętają o dawnej tradycji lub wcale jej nie znają.

Dodatkowo uczniowie wykonali własnoręcznie kartki świąteczne, które zostały wyeksponowane przed Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w naszej szkole. Natomiast na pierwszym piętrze można obejrzeć galerię kartek wypisanych przez nauczycieli, pracowników i uczniów.  Zachęcamy do czytania życzeń, niech wszystkie się spełniają!

Kampanię rozpowszechniły w szkole psycholog Anna Włodarczyk - Król i pedagog Joanna Łazarowicz.