MINIKOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

29 listopada 2021 roku w naszej szkole odbyły się Zawody Powiatowe w Minikoszykówce w ramach Igrzysk Dzieci. Zawody zostały rozegrane systemem każdy
z każdym. Mecz trwał 32 minuty (4 kwarty po 8 minut). Nasz zespół wygrał dwa mecze i będzie reprezentować powiat kamiennogórski w półfinale strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się 21.02.2022 – 25.02.2022 w Jeleniej Górze.

Wyniki spotkań:
1. SP 2 Kamienna Góra – SP Lubawka 18 - 0
2. SP 2 Kamienna Góra – SP Krzeszów 27 - 11
3. SP Lubawka – SP Krzeszów 10 - 12

Klasyfikacja Końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Krzeszów
3. Szkoła Podstawowa Lubawka

Skład SP 2 Kamienna Góra:
Bury Miłosz, Cynowski Kacper, Kielar Gabriel, Kożuch Kajetan, Lorek Wiktor, Masiel Fabian, Ogorzałek Filip, Przychodzki Tomasz, Steczko Karol, Śnieżek Szymon, Węgliński Filip, Zioła Seweryn, opiekun – Marcin Trela.

MT