KAROLEK NA PODIUM !!!

28 czerwca został rozstrzygnięty XIII Konkurs Poezji i Prozy Świętego Jana Pawła II. Tym razem odbywał się on w formie zdalnej i miał on zasięg diecezjalny. Jego organizator – Eucharystyczny Ruch Młodych z Witkowa powołał jury, które wśród 31uczestników konkursu, miało okazję ocenić występy sześciu reprezentantów SP nr 2 w Kamiennej Górze. Oto oni:

Kategoria uczniów klas I-III:

Karol Chudek kl. 1A

Lena Majerska kl. 1A

Oliwia Mazur  kl. 1A

Bartosz Rusiński kl. 3C

Kategoria uczniów klas IV-VIII:

Ksawery Majerski kl. 5C

Julia Słowińska kl. 6E

Ku naszej wielkiej uciesze, Karolek Chudek zajął III miejsce, w swojej kategorii. Gratulujemy!

Organizator turnieju zaprosił konkursowiczów na Mszę Świętą, po której zostały im wręczone pamiątkowe dyplomy uczestnictwa, nagrody książkowe oraz słodkości. Na koniec wszyscy obecni ustawili się do wspólnego zdjęcia.

Składam serdeczne podziękowania Rodzicom uczniów, którzy wzięli udział w konkursie. To dzięki Państwa zaangażowaniu dzieci godnie reprezentowały w środowisku naszą placówkę.

Dzieciom dziękuję za motywację oraz samodzielność i życzę kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Słonecznych i bezpiecznych wakacji !!!

Opiekun grupy: p. Elżbieta Rosłon

ER