KONKURS PLASTYCZNY „TAM GDZIE JA TAM MOJA FLAGA”

Mimo, że „szkoła przeniosła się do domu” uczniowie pracują a nawet biorą udział w konkursach. Właśnie został rozstrzygnięty jeden z nich - plastyczny pod hasłem „Tam gdzie ja tam moja flaga”  zorganizowany przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

Konkurs odbywał się nieco inaczej niż w poprzednich latach. Uczniowie wykonali prace w domu i przesłali zdjęcia swoich dzieł do nauczycielki  plastyki, a później do Centrum Kultury. Organizator konkursu umieścił zdjęcia na Facebooku. O miejscach, które w finale zajęli autorzy prac, zadecydowali (zgodnie z tegorocznym regulaminem) internauci.

Oto wyniki:

I. Laureaci etapu szkolnego:

Kajetan Samek 4a

Helena Matusiak 4b

Maja Łomnicka 4b

Antonina Szemraj 4b

Kajetan Kożuch 4b

Dominik Duda 4b

Mateusz Duda 4b

Ernest Nowak 4b

Tomasz Przychocki 4b

Martyna Turlińska 4a

II. Laureaci etapu miejskiego

I miejsce Tomasz Przychocki

II miejsce  Dominik Duda

III miejsce Kajetan Samek

IV miejsce Kajetan Kożuch

V miejsce Helena Matusiak

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Zapraszamy do obejrzenia prac na szkolnej stronie www  (Zakładka Galeria).

A. Kania