WALENTYNKI 2020

W piątek, 7 lutego, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolna Grupa Wolontariuszy ‘’Świetliki” zaprosili wszystkich uczniów szkoły do wspólnego świętowania DNIA ZAKOCHANYCH. Podczas przerw, na pierwszym piętrze, rozbrzmiewała romantyczna muzyka, a uczniowie klas szóstych, siódmych i ósmych zaśpiewali piosenkę Eda Sheeran’a  pt. „Perfect’’. Na kolorowych, pięknie ozdobionych stoiskach można było kupić ciasteczko z wróżbą oraz napisać walentynkę do ukochanej osoby lub przyjaciela. Długa kolejka ustawiła się do kącika fotograficznego, gdzie przedstawiciele SU robili romantyczne zdjęcia w walentynkowej oprawie. Organizatorzy, po zakończeniu imprezy, rozdali ponad sto kartek, które zostały wrzucone do specjalnie utworzonej POCZTY WALENTYNKOWEJ. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę!

Samorząd Uczniowski oraz Szkolna Grupa Wolontariuszy „Świetliki”

M.S.