LISTOPADOWA PRZERWA Z KSIĄŻKĄ

W bieżącym roku szkolnym kontynuujemy realizację akcji promującej czytelnictwo „Przerwa z książką”. Cykl ten wystartował już we wrześniu i jest systematycznie realizowany przez panie nauczycielki – Iwonę Uznańską oraz Elżbietę Rosłon, a także uczniów klasy 6b. „Literackie przerwy” są okazją do wysłuchania fragmentów ciekawych utworów. Naszym celem jest rozwijanie nawyku czytania i pokazanie, że książka jest dobrym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

W listopadzie miały miejsce dwie „Przerwy z książką”. Pierwsza na świetlicy szkolnej, w której p. Iwona Uznańska zaprezentowała zgromadzonym uczniom fragment „Kroniki Archeo” autorstwa Agnieszki Stelmaszczyk. W drugiej zaś uczestniczyły dzieci z kl. 1c., które wysłuchały wierszy o zdrowiu w interpretacji  p. Elżbiety Rosłon.

ER