„ANIOŁY – MUŚNIĘCIE SKRZYDEŁ” OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

„Anioły – muśnięcie skrzydeł” to temat Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, do którego przystąpiło 18 uczniów z SP nr 2. Dzieci wykonując prace, związane z motywem przewodnim – aniołem, wykorzystały następujące materiały i narzędzia: plastelinę, włóczkę, wycinanki, papier ozdobny, piórka, kredki, mazaki, farby, blok techniczny, bibułę, styropian, sklejkę, gotowe elementy dekoracyjne: drewniane płatki śniegu, cekiny, brokat, drewniane koraliki, serwety, sztuczne futerko oraz klej, nożyczki a nawet wypalarkę i lakier do drewna.

Pomysłodawcą konkursu jest Wałbrzyski Ośrodek Kultury, który oceni prace w pięciu kategoriach:

I grupa: 5-8 lat
II grupa: 9-13 lat
III grupa: 14-18 lat
IV grupa: dorośli (od 19 lat)
V grupa: szkoły i placówki specjalne

Wśród uczniów z SP nr 2, którzy wzięli udział w konkursie i przekazali wykonane prace p. Annie Kożuch oraz p. Elżbiecie Rosłon, znaleźli się:

Browarny Bartłomiej kl. 5d

Chamerska Anna kl. 5d

Cygal Dominika kl. 5d

Ditterla-Kasperska Łucja kl. 5d

Dolega Marcel kl. 1d

Jasowicz Weronika kl. 5a

Majerska Lena kl. 1a

Oleśków Maja kl. 5d

Paszkiet Gabriel kl. 5d

Paszkiet Katarzyna kl. 1b

Pyrdoł Jakub kl. 5d

Rakoczy Dominik kl. 5d

Samek Kajetan kl. 4a

Sikora Bartosz kl. 5d

Sikora Milena kl. 1b

Sobierajski Mikołaj kl. 1a

Węglińska Julia kl. 2c

Zielińska Żaklina kl. 6a

Wszystkie prace przechodzą do kolejnego etapu i zostaną dostarczone Organizatorowi w poniedziałek, tj. 2.12.2019 r. przez p. Elżbietę Rosłon. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14.12.2019 r. My już dziś gratulujemy dzieciom motywacji, kreatywności oraz talentu i życzymy Wam powodzenia !

Opiekun szkolnego etapu konkursu: p. Elżbieta Rosłon

ER