KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

Dnia 18 listopada 2021 roku w hali sportowej naszej szkoły odbył się Finał Powiatowy w Piłce Koszykowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiły – oprócz zespołu naszej szkoły – również drużyny ze szkół lubawskiej i krzeszowskiej. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą rozgrywek zostały zawodniczki reprezentujące Szkołę Podstawową nr 2 w Kamiennej Górze. Jednocześnie uzyskały awans do półfinału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się 29 listopada 2021 r. w Jeleniej Górze.

Wyniki poszczególnych spotkań:
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Lubawka: 18 - 2
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Krzeszów: 30 - 2
Szkoła Podstawowa Lubawka – Szkoła Podstawowa Krzeszów: 11 - 4

Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 2: Duda Aleksandra, Gotowt Zofia, Górecka Oliwia, Kolanek Julia, Krocz Wiktoria, Makowska Iwona, Maziakowska Maja, Olesiak Nikola, Poźniak Wanesa, Żłobicka Julia, opiekun – Adam Nowak.