UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

1 września 2021 r. szkoła przywitała uczniów troszeczkę inaczej niż zwykle. W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży odbyły się trzy apele rozpoczynające nowy rok szkolny 2021/2022: dla uczniów klas I-III; dla uczniów klas IV-VI oraz dla klas VII-VIII.

Pani dyrektor serdecznie przywitała wszystkich zgromadzonych uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły.

Zapewne było to niesamowite wydarzenie dla dzieci, które pierwszy raz przekroczyły mury szkoły. Pierwszoklasiści z przejęciem wysłuchali krótkiego powitania pani dyrektor, a następnie przeszli z wychowawcami do swoich sal lekcyjnych.

Wychowawstwo w klasach pierwszych objęły:

- klasa 1a – p. Małgorzata Chodasewicz

- klasa 1b – p. Jolanta Michalska

- klasa 1c – p. Bożena Gwiżdż

- klasa 1d – p. Beata Cieniuch

W nowym roku szkolnym wszystkim uczniom życzymy powodzenia, sukcesów w nauce oraz wielu niezapomnianych przeżyć.