KALENDARZ CHARYTATYWNY

Szkolna Grupa Wolontariuszy „Świetliki” przygotowała KALENDARZ CHARYTATYWNY na rok 2021, zatytułowany  „Podróż w świat wartości”. Znajdują się w nim prace uczniów naszej szkoły, które zostały wyłonione w konkursie. W niezwykłych, kolorowych obrazach artyści przedstawili swoją wizję przyjaźni, miłości, rodziny, tolerancji, szczęścia i pomocy innym.

Zachęcamy do zakupu kalendarzy. Można je nabyć za kwotę minimum 20 zł w szkole u pana ochroniarza (w godz. 8:00-15:00) lub w Aptece Miejskiej na kamiennogórskim rynku.

Dochód ze sprzedaży zostanie w całości przekazany na pomoc podopiecznym Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Uczniowie, których prace zdobią kartki kalendarza to:

Julia Żyżniewska klasa IIIa

Maja Koch klasa IV d

Wiktoria Rozwadowska klasa IV d

Blanka Sergiel klasa IIc

Kamil Plasło klasa IId

Patrycja Koszkul klasa 8b

Nadia Paździur klasa IV d

Maksym Homoncik klasa IId

Mateusz Głód klasa IVd

Zuzanna Molenda klasa VIb

Antonina Mrok klasa IV d

Julia Mrok klasa VIIe

SEREDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

Kalendarze charytatywne powstały dzięki dofinansowaniu i współpracy z Gminą Miejską Kamienna Góra.