SZKOLNY KONKURS RÓŻAŃCOWY 2020

Już po raz kolejny uczniowie z SP nr 2 wzięli udział w Szkolnym Konkursie Różańcowy, który polegał na wykonaniu różańca z różnych dostępnych materiałów. Młodzi twórcy wykazali się ogromną kreatywnością oraz zdolnościami manualnymi. Piękne różańce powstały m.in. z: kasztanów, jarzębiny, orzechów, makaronu, fasoli, cukiereczków, nakrętek, kukurydzy, żołędzi, kolorowych pomponików, koraliczków, różyczek itp.

Dnia 28.10.2020 r. konkurs został rozstrzygnięty. Jury, w składzie: ks. Emilian Gwiżdż, p. Alicja Kania, p. Anna Kożuch oraz p. Elżbieta Rosłon wybrało najpiękniejsze różańce.

Oto wyniki:

Krystian Steczko kl. 3C

Natalia Wąchała kl. 1C

Jakub Wieczorek kl. 4C

Pamiątkowe dyplomy oraz upominki zostaną wręczone dzieciom i młodzieży przez katechetów.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i dziękujemy za wyjątkowe różańce.

Zachęcamy do obejrzenia prac naszych zdolnych uczniów – zakładka Galeria na sp2kamiennag.szkolnastrona.pl

ER