FESTYN RODZINNY 2020

Dnia 2 października 2020 roku w ramach programu edukacyjno-profilaktycznego "Aktywnie to znaczy zdrowo" w naszej szkole odbył się Jesienny Festyn Szkolny.

Tegoroczna edycja przybrała nową formę ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną.

Wszystkie klasy realizowały swoje zadania i konkurencje tylko w swoim gronie. Każdy oddział miał do wykonania 5 konkurencji rekreacyjnych.

1. Gra logiczna – układanie klocków tantix

2. Rzut piłeczkami ping-pong do kubeczków plastikowych

3. Just Dance – rywalizacja taneczna

4. Rzuty do bramki

5. Rzuty do kosza

Po wykonaniu wszystkich zadań uczniowie udawali się na podsumowanie, gdzie otrzymali pamiątkowy dyplom i słodki poczęstunek. Na koniec uczestnicy mogli posilić się kiełbaską z grilla, którą przygotowali rodzice.

Podczas całego festynu panowała miła atmosfera i uczniowie byli bardzo zaangażowani w wykonanie poszczególnych zadań. Za pomoc w organizacji serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz Paniom: Ewie Majerskiej, Katarzynie Cieleban, Kindze Kalkowskiej i Annie Olizarowicz. Fetsyn przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego - Daniel Gontko i Marek Homoncik. Głównym sposnorem była Gmina Miejska Kamienna Góra.