GRATULACJE DLA SPORTOWCÓW SP2

Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk ogłosił komunikat podsumowujący rywalizację sportową szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020.

Miło nam poinformować, że wśród 487 szkół z całego województwa dolnośląskiego reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tkaczy Śląskich w Kamiennej Górze zajęli III miejsce!

To wielki sukces uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego, którym serdecznie gratulujemy, zwłaszcza że nasi zawodnicy okazali się lepsi od swoich rywali ze szkół sportowych z Wrocławia, Lubina, Legnicy i Wałbrzycha.

Warto podkreślić, że zawodnicy z naszej szkoły startujący w Igrzyskach Dzieci (kl. 1-6) zajęli II miejsce w województwie, a młodzi sportowcy uczestniczący w Igrzyskach Młodzieży (kl. 7 i 8) – są na miejscu IV.

Punktacja łączna najlepszych szkół na Dolnym Śląsku (klasy 1-6 i klasy 7-8):

1.  miejsce SP11 Jelenia Góra         -  2210 pkt

2.  miejsce SP 3 Polkowice             -  2080 pkt

3.  miejsce SP2 Kamienna Góra    - 2030 pkt

4. miejsce SSP 72 Wrocław              - 1972 pkt

5. miejsce SSP 46 Wrocław              - 1939 pkt

Gratulacje przekazał naszej szkole Pan Waldemar Woźniak

Dyrektor COJ  Gminy Miejskiej Kamienna Góra

Wszystkim zawodnikom i nauczycielom życzymy wysokich osiągnięć również w następnym roku szkolnym.